Oral Seksin Püf Noktaları

12 Şubat 2015 Perşembe 31 yorum
İyi bir oral seks şehvetli bir öpüşmeyle başlar. 


Partnerinizin üstü çıplaksa (tercihen çıplak olmalı) dudaklarını ısıra ısıra öpüştükten sonra dilinizin ıslaklığını kaybetmeden boynuna doğru inin. Boynunu dudaklarınızla baskılayarak, dilinizi de kullanarak öpün. Şehvetinizi kaybetmeden hızlı bir şekilde öpe öpe kasıklarına doğru bir yol alın. Bu kısımda ne kadar hızlı olursanız o kadar şaşırtırsınız. Tercihen dilinizle yalayarak da inebilirsiniz ama buna dikkat edin bazı erkekler vücutlarının ıslanmasından, nemli kalmasından hoşlanmazlar.  Partnerinizin pantolonunu indirdiniz:


1. Karşınızda erekte olmamış bir penis var:


Direkt penise yumulabilirsiniz. O küçük aleti kullanabilmek için kanla doldurma zamanı. Bu yüzden hemen tamamını ağzınızın içine alın ve tükürük yardımıyla emmeye başlayın. Küçük bir bebeğin yalancı memesini sömürür gibi emmenizi ve hızlı olmanızı tavsiye ederim. Tükürüğü bol tuttuğunuz için penis ağzın içinde kolayca kayacak, bolca gel gide maruz kalacaktır. Ağzınızdan tükürükler akabilir, bunu sorun etmeyin. Sorun edebileceğiniz tek şey dişlerinizin penise değmesidir. Yavaş yavaş canlanan penise artık eskisi gibi kolay bir şekilde hizmet edemeyeceğiniz için ağzınızdan çıkarın. Yukarıya doğru bakın ve partnerinizin memnuniyetini gözlerinden okuyun. Bu arada fazla ses çıkarmayın, zaten kendiliğinden çıkacak olan tükürük sesi yeterince seksidir. Göz kontağından sonra partnerinizin bacaklarına yumulun ve ikinci adıma geçin...

2. Karşınızda erekte olmuş, heybetli bir penis var:


Bu durumda penis zaten yaşayacağı heyecanın farkında olduğu için belirli beklentiler içine girdi. Onu şaşırtabilmek artık kolay değil. Daha dikkatli olmalıyız. Bu yüzden bacak ile topları arasından dilinizi işletmeye başlayın. Bir müddet bacağını öperek yatıştırdığınız heyecanı doruğa tırmandırmak için toplara geçiş yapın. Topları önce öpmeye başlayın, daha sonra dilinizle temizleyin. Burada bir kedinin kendini diliyle nasıl temizlediğini örnek alın. Dilinizi o şekilde kullanın. Bu bir erkek için yaşanılacak en güzel anlardan birisi olacak, geçiştirmeyin. Toplarından beklemediğiniz kadar zevk alacaktır.

Dilinizle temizlediğiniz topları yavaş yavaş ağzınızın içine alın. Ve emmeye başlayın. Mümkünse iki topu aynı anda almaya çalışın. Bu partnerinize daha çok zevk verecek. Bu arada bir elinizle partnerinizin göğüsüne uzanabilirsiniz. Elinizle göğüs ucunu sıkıştırabilirsiniz. Böylece yoğun zevki bölgesel olarak dağıtıp toplam zevki arttırırsınız. Matematiğe güvenin :)


Toplardan sonra penisin başladığı yere (köküne) gelin ve öperek yavaş yavaş penisin başına doğru ilerleyin. Öpücüklerinizin ıslak olmasına dikkat edin. (Kim kuru kuru öper ki zaten) Şehvet tükürükle birleşince yanardağ gibi patlar. Bu süreçte ellerinizi kullanmayın (zira ellerin zamanı gelecek). Penisin başını birkaç kez ağzınıza alarak emin. Bunu çok tekrarlamayın çünkü penisin baş kısmı sanıldığı kadar zevk vermez. Asıl zevk veren birinci kısım penis başının hemen altındaki rengin farklı olduğu deri kısmıdır. O deri daha incedir, bu yüzden dilinizi daha yoğun hisseder. Penis ağzınızın içindeyken bu deri kısmın çevresinde dilinizi baskılayarak döndürün. Partneriniz tam olarak ne yaptığınızı anlamayacak, ama inanılmaz zevk alacaktır.

Bu evre heyecanı oldukça tırmandıracaktır. Partneriniz penisin tamamını yalayacağınızı düşünürken siz penisi tamamen ağzınızdan çıkarın ve elinizle penisini kavrayın. Parmaklarınızla kavrayın ve biraz sıkın. İşte şimdi iyi bir göz kontağı kurmak gerekir. Adamın sahibi gibi penisini tutarken gözlerinin içine doğru bakın.

Şimdi göz kontağını koparmadan penisin köküne geri dönün. Sadece sağ tarafını ağzınızın içine alarak kökünden başına doğru yalayın, sonra geri dönün. Penisin sol tarafını da aynı şekilde yalayın . Böylece tamamını değil sadece bölgesel olarak yalamış olacaksınız. Bunu birkaç kez tekrarlayın. Penis tamamen ağzınızın içine girmek isterken ona yarım muamele yapacaksınız. Bu da sabırsızlanmasını sağlayacak. Göz kontağını kaybetmezseniz neler hissettiğini anlarsınız...

Şimdi toplara bir kez daha dönün ki haz iyice biriksin. Toplarıyla biraz oynadıktan sonra bir anda penisin tamamını köküne kadar (alabildiğiniz kadar) ağzınızın içine alın. Daha sonra çıkarın ve çevresinde oyalana oyalana tekrar aşağıya doğru kayın. Burundan nefes alarak bu gel gitleri yapabildiğiniz kadar uzun süre ve yavaşça yapın. Unutmayın penisin baştan sona ağzınızın içine alıp çıkarabilmek en önemli kısmıdır. Çünkü ikinci zevk noktası penisin köküdür. Oraya bir şekilde ulaşabilmek gerekir. Eğer dudaklarınız ulaşamıyorsa elleriniz orada olmalı.  Bu süreçte ağzınızı geniş tutmamalısınız ki dudak içindeki etli kısmınız da penisi okşasın. Dudaklarınızla penisin orta kısmında oyalanırsanız daha az yorulursunuz.

Öğürme refleksinizi kontrol altında tutmaya çalışın. Öğürmemeye çalışın, zamanla buna alışırsınız. Yorulduğunuzda ağzınızdan çıkarın ve yüzünüze doğru tutarken partnerinizle göz teması kurmaya devam edip gülümseyin.

3. Oral Sekste En Detaylar


*Özellikle kış aylarında soğuk hiçbir zaman seksi değildir. Oral sekse başlarken ellerinizin soğuk olmamasına dikkat edin, aksi takdirde partnerinizin heyecanını dağıtabilirsiniz.
*Bacakları öperken ağzınızdan nefes verin ki sıcaklık genital bölgeye ulaşsın. Isı libidoyu arttırır.
*Penis başına çok odaklanmayın. Bir süre sonra hissizleşmeye başlar.
*Penisi dibine kadar ağzının içine alamıyorsan bir elinle göğüsüne uzan, bir elinle de penisin kökünü tut. Böylece partnerine tüm vücuduna hakim olduğunu gösterirsin.
*Penise yavaş bir muamele yapıyorsanız dişlerinizin dokunmasında pek bir sorun yoktur. Ama hızlandığınız zamanlarda dişlerinizi olabildiğince geri çekmelisiniz.
*Eğer yorulduysanız ve hala sevişmeye geçmek istemiyorsanız ya da bu şekilde boşaltmak istiyorsanız ağzınızla toplara geçip elinizle ıslak ıslak penise masturbasyon yapabilirsiniz.
    -Mastürbasyon sırasında parmağınızla partnerinizin anüsüne baskı yapmak ayrıca zevki arttırır.

4. En Önemli Detay


*Heyecanı düşürmemek için zamanı iyi ayarlamanın yanı sıra her aşamada lezzetli bir yemek yiyormuşcasına sesler çıkarmayı, hafif hafif inlemeyi, bu işten zevk aldığınızı hissettirmeyi unutmayın. Bu sesler partnerinizi daha da azdıracak. Sizin sadece onun için değil ikiniz için çalıştığınızı gösterecek.

Unutmayın zevkler paylaştıkça çoğalır.


DipNot: Bu yazıyı sevgilimle ortak ürünümüzdür. Her aşamasını tatbik ederek en idealinin nasıl olması gerektiği üzerine tartışarak yazdık. Eklemek istediğiniz noktalar için yorumlarınızı bekliyorum.
Seksi kalın...

31 yorum :

 • Volkan dedi ki...

  Bilmeyenler için güzel olmuş :) Ama ikinizden de daha değişik şeyler bekliyordum ne bileyim :D Ama güzel, ellerinize, ağızlarınıza sağlık :D

 • Berkay Yemenler dedi ki...

  Guzel yazi, ikinizinde eline saglik. :D Artik sevgilim olunca denerim. :D Yanliz bana zor gibi geldi.Hic denemedim ondan sanirim. :/ Yanlis mi dusunuyorum acaba? :/

 • Adsız dedi ki...

  +18'miş hıh. Ay şimdi izlememişim falan baya komik olurdu :) . Ama cidden bu kadar özen göstermenin bi adım ilerisi ona tapmak yani benden söylemesi . Hem ben iki haftaya kalmaz yeni birini bulur birlikte yaparız madem tescilliymiş. Senin zevkine güveniyorum ;)

 • Adsız dedi ki...

  Ama ben bunları unuturum, neyden sonra ne yapacaktık karıştırırım. Sevgililer gününe özel bu yazıyı okuyana bir bey hediye olsaydı keşke. Uygulamalı olunca daha akılda kalıcı olurdu. :) Şaka bir yana açık ve net bir yazı olmuş. Sevgilinle hep mutlu olursunuz inşallah.

 • Thomas Calculus dedi ki...

  Tiffanycime katılıyorum o ne öyle şunu yap bunu yap belki uzun süren ilişkilerde veya sevdiğin adamda bu detaylar önemli ama öbürlerinde bu kadar dikkate gerek yok ki eminim karşı tarafta bu kadar kasmaz... :) Bu arada naptin ettin konuyu matematiğe bağladın yani tam bir öğretmensin he... :)))

 • Bay Gay dedi ki...

  Ay bulmuşsun tabi kendine uygun bir sevgili tatbik et et yaz tabi buraya insan yanında da bir bey falan hediye eder ayol..

  Şaka bir yana faydalı bir yazı olmuş özellikle de benim gibi körpecik eline erkek eli değmemiş kutsal bakirler için :P

 • Boleyn boyen dedi ki...

  Bu bilgileri kafatası içime kazıyorum birgün benimde ihtiyacım olacağına eminim..

  Kayalıklar Bakiresi ünvanım elbet birgün düşecek, ama Queen'liğim asla. Bu, gayet yararlı ve ayrıntılı bilgiler için Kaana çok teşekkür ederim.

  Boleyn boy.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Lazy Ottercığım yazmadım ama partnerinizin duş almış olması sizi çok rahatlatır tabii. Bu çok temel temizlik kuralı olduğu için yazma gereği duymadım.
  Teşekkürler

 • Şeker Oğlan dedi ki...

  Çok teknik bir yazı olmuş
  Gören de İstanbul Teknik Üniversitesi Orospuluk Meslek Yüksek Okulu Oral Seks Anabilim Dalı öğretim üyesi sanar seni :))))

  Ben herkesin farklı şekilde haz aldığını düşünüyorum. Mesela biz Türk'ler mastürbasyon yaparken penisi sıkarız ve bu sebeple oral seks esnasında dudaklarla penisi sıkmak genelde zevk verir. Sünnetsiz Avrupalıların çoğu ise bundan hoşlanmazlar genelde. Bunun yerine penis başı ile ilgilenilmesi daha çok keyif verir onlara.

  Sonuç olarak yeni yetme okurlar için faydalı bir yazı olmuş ama tavsiyem tek eşli olup partnerin nelerden hoşlandığını zamanla keşfetmektir.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Berkay o kadar da zor bazı şeyler yazıldığı gibi değil uygulandığı gibi hissedilir. Hissedince her şey güzel olacaktır...

 • Kaan Arer dedi ki...

  Liseli Gayciğim sen hepimizi cebinden çıkarırsın Allah aşkına.. Ben detaylarını yazdım ne kadarını yapacağını da sen belirleyeceksin işte :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Kalbinin Sesi motomot uygulamayacaksın kuzuuuum. Sen bazı temel hareketleri al kendi masal kahramanına kendi masalını anlat ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Thomas okunduğu kadar uzun bir şey değill. 5 dakika erkeğini mutlu edeceksin önemsememek olmaz ;) Ayrıca insan aşık olunca neler neler yapar siz aşık olmadan anlatamam..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Bay Gaycığım erkek dediğin nedir ki bir gün olur. sen hazırlık yapmaya başla evren senin hazırlıklarına kafi gelirse zaten sevgiliyi sana gönderir... sevgiyle kal canım.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili boleyn boyen ben hissediyorum yakında gökten 3 elma düşecek birisi de sana sevgili olacaaaak ;) sakın kendini üzme. Evrene mesaj gönder, o da sana sevgili.gönderecek..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Şeker oğlan bu yorumdan çıkan sonuç.senin de bu konuda yazman gerekiyor. Uluslararası bir deneyime sahipsin yazık etme derim :)

  Ayrıca bana uygun gördüğün ünvan için teşekkür ederim..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Homojen Liseli kopya çwkeceğin zaman hayallerini kullan. Bana yapılsa neler yapmasını isterdim diye düşün ve işe koyul :)

  hayallerini canlı tut

 • Thomas Calculus dedi ki...

  Tabi canım aşk ayrı bişi bana göre iki tarafında birbirine tapması olayı tabi ama bulursan.Ancak ayrıntıya gerek yok dememin sebebi yaptığımız eylem sınırları olmayan farklı bir ayin (pagan dinlerinde sex ibadet ve tanriya ulaşmak için yapılırdı)bunda mutlu olmak istiyorsakta yapmamız gereken tek şey var hayvani içgüdülere güvenmek onlar zaten herşeyi halleder...

 • metin dedi ki...

  ya ben bişey sorcam . ben ağzıma aldığımda kusar gibi oluyorum bi türlü başaramadım şu işi :( http://vk.com/videos-48389610?z=video-48389610_456239066%2Fclub48389610%2Calbum-48389610%2Fpl_-48389610 burdaki videoda eleman saki almadan önce bi ilaç mi içiyo bişey mi kokluyo ne yapıyorsa artık rahatça alıyo ağzına o şey ndir acaba

 • Adsız dedi ki...

  kas gevsetici bisi anal iliskilerde aliniyo galina porno guruplarda adam.iki.kisininkini aliyo kasmiyo vucut.galuba bogazdada.bunu sagliyo yoksa koca yarrak nasil alinsin

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB