Çocukluk Hayalim ~ Ayşe Arman

13 Ağustos 2014 Çarşamba 57 yorum

Hayatımın kadını desem yeridir. İnanmazsınız ama ilk okumaya başladığımda gazetede okuduğum ilk yazardır. O zamanlar Ayşe'nin Gözlüğü diye bir köşesi vardı. Hatta fotoğrafı bile hafızamda. Böyle siyah güneş gözlüklü, kısa saçlı bir Ayşe Arman vardı (saçları hala aynı mı ne). 1. sınıfta yeni yeni okumaya başladığım zamanlardı. Hani bizde vardır ya hadi oğlum göster pipini amcanlara muhabbeti, aynen o şekil babam dedi ki "Hadi oğlum göster okuduğunu öğretmenine." Yani bu amca bir öğretmenmiş, babamın arkadaşı. Neyse adam aldı eline gazeteyi ve bana Ayşe Arman'nın köşesini açtı, ya da zaten o sayfa açıktı artık orasını net hatırlayamıyorum, işte o gün ilk defa Ayşe Arman okudum..

Ve sonrası hep geldi. Hürriyet gazetesini ortalama yedinci sınıftan beri düzenli okuyorum. Özellikle hafta sonu eklerini. Cumartesi ve Pazar eklerini hiç kaçırmadan yıllardır okurum. Böyle böyle Ayşe Arman, Oktay Ekşi, Bekir Coşkun, Ahmet Hakan ve Ertuğrul Özkök okuru olmuştum. Tabii sonraları yeni yeni yazarlar eklendi, bazıları gazete değiştirdi, giden gelen derken Ayşe Arman okurluğum hiç bitmedi.

Gittikçe büyüdüm ama hep aklımda şu soru vardı: Acaba bir gün ben de röportaj verebilir miyim? Çünkü her röportajda birilerinin hayatına dokunuyorsun, yeni yeni bir sürü şey öğreniyorsun, sonra o kişilerden öğrendiğin bilgiler seni hayran bırakıyor.. Cezboluyordum..

Ama bu büyük bir olay; çünkü ya gerçekten yararlı güzel bir şey yapmak lazım, ya büyük bir olaya şahit olmak lazım, ya da çok zor hayatlar yaşayıp içinden başarıyla çıkabilmek gibi gibi seçilmiş bir insan olmak lazım. O yüzden hep düşünürdüm acaba ne yapsam ben de bu dereceye ulaşabilirim. Kısacası Ayşe Arman'ın röportaj yaptığı kişiler benim için hep üst düzeyden insanlardı. Benim ise hiçbir meziyetim yoktu.

O yüzden bu süreci oldukça geriye atmıştım. Yani bi 40 yaşına geldiğimde mesela ya da 50'lerimde ancak röportaj verebilecek düzeye gelirdim herhalde (tabii Ayşe hala röportaj yapıyor olmalı, bencilliğime bakın). Bazen günlerimi sadece ne yapsam da bir farklılık yaratabilsem diye düşünerek geçirdim! Şimdi bu noktadan geriye baktığımda ben ne çok abartmışım diyorum tabii ama çocukluk ya da gençlik yıllarım. İnsanın daha çok vakti oluyor sanırım hayal kurmaya, kurduğu hayalleri detaylandırmaya..


Şimdi askere gidip geldim. Tabii buloğumda tüm süreci kendi gözümden istediğim kadar detaylandırarak ve sütlendirerek anlatabilirim. Ama daha geniş yelpazeye seslenebilmek için Ayşe ile iletişeme geçtim. Dedim ki şimdiye kadar hep gitmeyen, gitmek istemeyen eşcinsellerin neler çektiğini yazdınız, bir de gidip gelen bir eşcinselin neden gittiğini ve neler yaşadığını yazmak ister misiniz?

Bu soruma olumlu bir dönüt alınca tabii ayaklarım yerden kesildi demek eksik olur, direkt halının üzerinde kıçımla spin atmaya başladım :) (arabam yok naaapayım yani) Hayat ne tuhaf derim ya her zaman aynen öyle oldu işte. Hiç beklemediğim bir anda, hiç beklemediğim bir şekilde yazdığım yazıları okuyan ve yorumlayan sizler sayesinde, belki biraz kendimi tehlikeye atarak, Ayşe Arman ile röportaj yaptım..

13 Ağustos 2014 günü Ayşe Armanın karşısına çıkacağım için tüm gece uyur uyanık gezdim, aklımı toplamaya çalıştım ama sabah olduğunda kıyafetimi bile zor topladım.. Sabah hafif bir kahvaltı hazırladım,
sevdiğimle birlikte yedikten sonra pek tatlı dostum PudraTozunu'da yanımıza alarak gittik. Ben daha mekanın kapısından Ayşe'nin nerede oturduğunu gördüm. İçeri girerken de o bizi tanıdı. Sonra onun toplantısının bitmesini beklerken biz de birer kahve içelim dedik. Ama kahve mi bizi içti biz mi Ayşe'yi içtik yoksa kediler mi köpekleri kovaladı orası muamma!

Veee Ayşe. Allah'ım ciddi bir şekilde samimiyeti bana öğreten insan. Evet onun yazılarıyla büyümüş birisi olarak, seksten bahsetmeyi, siyaseti, kimseyi yargılamamayı, hoş görülü olmayı, hafif çılgınlıkların yaşama ne kadar değer kattığını vb. çok şeyi zaten ondan öğrenmiştim ve bu sefer de yaşayarak kendi kendime kanıtladım. İnanın fotoğraflarında göründüğünden çok daha güzel, yazılarında okuduğumuzdan çok daha samimi, çok daha enerjik, çok daha huzurlu.. Yaşı, duruşu, giyinişi ve hepsinden öte rahatlığıyla hepimizi sarıp sarmaladı, enerjisinden etkilenmemek elde değil. Gözlerinin içine bakınca seni ne kadar önemsediğini anlatan bir bakış atıyor ki hiç konuşmasa o bakışı yeter yani.

Şimdi Ayşe bu kadar rahat, bu kadar samimi filan diyorum ya emin olun hiç alçak gönüllülük yapamayacağım benim de ondan kalır yanım yok. Ay boynuz kulağı geçer misali ben nasıl rahatım, nasıl usturuplu konuşuyorum, nasıl ellerime, kollarıma hakimim, ses tonumu ayarlıyorum filan, sonra o bana soruyor ben ona soruyorum bıraksanız muhabbet sabaha kadar sürecek! Hayır bunca hayran olduğun kadınla karşı karşıya gelmişsin, ilk defa tanışıyorsun, yıllardır herkese onu anlat, onu oku, onun hayatından ve hayata dokunuş tarzından örnekler ver... Gördüğün ilk anda da sanki 30 yıllık dostunu görmüş gibi rahat ol. (Ohaaa Kaan 30 yaşında mı diyenleri duyar gibiyim, sakın haaa :)

Yok yok ben kendime inanamadım.. Maşallahım var yani.. Eh ne diyelim şimdi bir kendimi öpeyim de ödüllendireyim değil mi ;)

Cumartesi günü (16 Ağustos 2014) Hürriyet Cumartesi de tam sayfa bir röportaj girecek. Tabii ne kadar tam sayfa da olsa eminim ki Ayşe bazı yerleri kesmek zorunda kalacak çünkü çok şey anlattım, hepsini yayımlamasına imkan yok. Bu yüzden arda kalan eksik tüm olay ve anıları buradan yine ben detaylandırmaya devam edeceğim..

DipNot: Ayşe Arman'a bu bulogta hep Ayşe diye seslendim yıllardır. O yüzden bu yazıda da Ayşe Arman diye başlayıp Ayşe'ye döndüm çünkü o benim en yakınlarımdan birisiydi, aramızda resmiyet koyamazdım, hep ondan ;)
DipDipNot: Ayşe ile başka işlerde de çalışma fırsatı bulma ihtimalimizi de konuştuk. Sanırım bundan sonra beni okumak için sadece buraya gelmek zorunda kalmayacaksınız! Ama bunun için sizin çok büyük desteğinize ihtiyacım var.. Ve iyi ki siz varsınız!
DipDipDipNot: Ağustos ayı sonuna doğru eşcinsel ve eşcinsel dostu arkadaşlarımızla buluşma düzenleyeceğiz. Etkinlikler filan planlıyorum, katılmak isteyenler bana e posta göndermek zorundalar. Şimdiye kadar sadece 3 kişi gönderdi, bakın sadece o 3 kişi ile buluşuruzz.. E posta göndermezseniz ben sizinle rahat bir iletişim kuramam! Yer, etkinlikler, zaman hakkında bolca yazışacağız.      #Üşenmeyingençleeerr ;)

57 yorum :

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili tırtılım çok teşekkür ederim.. kaç zamandır bu yollarda beraber yürüyoruz değil mi? hep beraber daha bir sürü işe imza atabilmeyi diliyorum...
  teşekkür ederimm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Can seni hiç unutamam.. Sen değil miydin o senin yazılarını o kadar çok okudum ki yolda karşıdan gelsen seni kesin tanırım, Kaan nasılsın diye boynuna sarılırım diyen :D

  Ah deli çocuk... bir gün görüşmek dileğiyle..

  alt yorum da " yoo ben değilim o" diyormuşsun var yaaa :D hahahha

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili içimden Anılar senin buloğuna çoooook uzak kalmışım ben. şimdi fark ettim hemen okumaya başlıyorum tatlım.. bu arada bana gönderilen fotolardan birinde sen de vardın ama hangisi sendin acaba dur bir araştırayım ben.. hangi foto deme gay pride tatlım

 • Bay Gay dedi ki...

  Kaancığımm çok sevindimm umarım senin için en iyisi olur çocukluk hayali derken böyle bir şey çıkacağını hiç beklemiyordum bir an önce cumartesinin gelmesini bekliyorum :))

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Bay Gay sen ne bekliyordun acaba diye cidden merak ettim aslında. Ama herkesin değişik değişik hayalleri vardır, benim öyle çok hayalim yoktu böyle yan bir kaç hayalim var onlardan birisi oldu. Birisi daha yolda bakalım hayırlısı diyelim ;)

 • Adsız dedi ki...

  Ayşe arman benimde severek okuduğum yazarlardan biri. Severek o okuduğum yazılarında e birde senin röportajın varsa tamamdır o iş. Cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum :)

 • Gaya Mofon dedi ki...

  Kaaan çocukluk hayalini gerçekleştirmişsin, çok sevindim :) Dipdipdipnotlara bayıldım çok tatlı duruyo bu arada belirteyim de :) Cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum, okuyacağım, umarım beraber de çalışırsınız :)))

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili By Kuş çok teşekkür ederim, çok tatlısın.. Ayşe Arman okuyan birisi eve gidince karısını dövebilir mi? İmkansız bence, ya da ağaçların kesilmesine göz yumabilir mi? bir düşünelim istedim..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Mavi göz çok teşekkür ederim tatlım.. İnşallah dediğin gibi olur yoksa yine para kazanmak uğruna kaybolup gitmek istemiyorum. ne kadar sevsem de mesleğimi içine s.çtığım sistemsizliğin erittiği insanlardan olmak beni yoran..

 • Adsız dedi ki...

  O değil de dünyadaki en büyük gey pırayd konyada yapılsa yine de gidemeyecek durumdayım . Liselilere özgürlük

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Liselim bu kadar umutsuz olma veeeeeee sebat etmeyi bil.. Sabırla bekle yoksa daha yaşanacak çok şey var şimdi belki de sadece ders çalışma ve bol bol okuyup spor yapma zamanıdır ;) yani kendini geliştir. Gey praydlar kaçmaz merak etmeee :D hahaha

 • Vişne Çürüğü.. dedi ki...

  Aa ne güzel bir haber bu ya. Çocukluk hayalini gerçekleştirmene sevindim Kaan. O değil de ben de çok seviyorum Ayşe Arman'ın yazılarını, kendisini. Sen çok şanslıymışsın ya. Cumartesi günü o röportajı mutlaka okuyacağım. Neşen yazına yansımış resmen ya. Bende Özlem Tekin'i gördüğümde böyleydim. Seni çok iyi anlıyorum anlayacağın. Darısı gerçekleştirmek istediğin nice çocukluk hayallerine diyelim o zaman :)

 • DuygusalGay dedi ki...

  Buna ne kadar ve nasıl sevindiğimi yıllardır kullandığım kalemim bile anlatamaz , rüya olsa yine inanamazdım . Harika bir haber bu . İnanılmaz ötesi . Bir hayalin gerçekleşmesi bir diğerinin yolunu açmada yardımcı olmuştur her zaman :) :) Büyük , kocaman , sevgi dolu bir Tebrikler diliyorum :) :)

 • gayimnevar dedi ki...

  Okurken nasıl heyecanlandım Kaan anlatamam yaa süpersin vallahi sana evrensel boyutta tebrik koyuyorum :) Ay allahım resmen seni gazetelerde okuyacağız yaa var mı bundan güzeli :) Çoook çoook çok sevindim :)

 • Can Saman dedi ki...

  Tabii ki bendim o. :) ama yazını okuyunca fark ettim unutmaya başlamışım Ayşe Arman ile ilgili bahsettiğin kısımları net hatırlayamadım :/

 • Gülşah Kwon dedi ki...

  Tebrikler! Bak azminin meyvelerini alıyorsun :)
  Cumartesi günü kopacak dananın kuyruğu derken şimdi anladım ne demek istediğini :) Merak ettim cumartesiyi iple çekiyorum. Ve bu da senin ikinci röportajını okumam olacak ;) Buluşma ve etkinlik mi aa bende isterim katılmayı. :) Tabii işten fırsat bulursam :(

 • Quince Jam dedi ki...

  Oh dear god!! Cumartesi günü demişsin ordan sonrasını okumadım vallahi yorum kısmında zor buldum kendimi 😆😆 Kucak dolusu tebrikleeer diyorum başka ne desem bilemedim. Kelimeler kafamda fakat tam bir cümle çıkmıyor 😅 neyse sanırım sen anladın zaten beni.. 😇

 • Mr. Shoulder dedi ki...

  Ben de tutturmuş bir çocukluk hayali gidiyor diyordum, zamanı gelince açıklar herhalde dedim ve bum yani :D Tebrik ediyorum, cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum :)

 • Adsız dedi ki...

  peki ailen görmicek mi o gazetede ki resimlerini oradan öğrenicekler çoğu şeyi

 • Şeker Oğlan dedi ki...

  Tebrik ederim!
  Girişimciliğine hayran kaldım.
  Çoğumuz bir şeye başlamak için hep birinin elimizden tutmasını bekliyor ama sen hayalin için bir adım atmışsın!

  Röportajı heyecanla bekliyorum!

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Gaya Mofon çok teşekkür ederim tatlım. Darısı başına inşallah diyorum. Çiçek toplamak gibi güzel bir şey, umudumuzu kaybetmeden devam etmek gerekiyor..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Vişnem Ayşe okumaknbir ayrıcalık zaten ;) benim yaşam tarzımı fikri özgürlüğümü gibi bir çok etkeni ona borçluyum. Görüşmek üzere tatlım kendine iyi bak. Uzun süredir konuşamadık neler yapıyorsun bu aralar hiç.bilmiyorum. Yazmıyor musun?

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Duygusal Geyciğüm yirim seni :P çok tatlısın hayatım. Biliyorsun tatlı bir mailleşmemiz oldu, artık senden bir atılım bekliyoruz ;) öptümm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Gayimnevarcığım bu işlerin altında hep sen varsın. Senin meslektaşın olacak birisi daha var hatta. İşte sizler beni abart abart uçur uçur, şeyh uçmaz mürit uçurur hesabı nerelere geldik hahahaha

  Öpüyorum tatlım ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Gülşah Buluşmamız büyük ihtimal haftasonu olacak o yüzden tatil gününe denk getirebiliriz. Yoksa seninle de tanışmak isterim. Ben sana tarih yer ve mekanla ilgili bilgileri daha sonra yollarım...

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Tiffanyciğim öğretilerimle yetişmiş bir genç olarak ;) çok haklısın bu soruda. Bazı küçük önlemler aldım ama kontrol her an elimden çıkabilir. Hafif tehlikeli diye yazdım ya yazıda da bakalım artık bu noktada sizler göreve gelip beni koruyacaksınız ;)

  Teşekkürler tatlım
  Öptümm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili lolipop ben de çok teşekkür ederim sevincime ortak olduğun için ;) bakalım inşallah daha güzel günlere küçğk bir adım atmış oluruz ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Fatih Acar 30 yaş kötü değil hatta çok güzel ama o an espirili olsun diye yazdım. Yoksa yaş almakk bana huzur veriyor. Bazen de tahammülsüzlük. Bu arada zaten 27 yaşındayım ;) öyle çok küçük de değilim ;)

  Avrupa baskısında çıkmasa bile internet üzerinden ben link yayınlarım. Oradan da okursunuz röportajı.. Sevgilerimle

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Quince Jam çok tatlısın bitanem ;) evet biz anlaşabiliyoruz. Aslında burada yorum yazan çoğu kişiyi zaten tanıyorum ve bu ne kadar güzel bir şey. Küçğk bir aile gibiyiz ;) hayat herkese güzel bir yol vermiş bazı noktalarda kesişmese yıllarca yalnız kalmak bu olsa gerek ;) öpüyorum tatlım..

  İyi ki varsın

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Mr. Shoulder sen bebi hep hafife al zaten hahahaha :D cumartesi günü dananın kuyruğuda kopacak demiştim zaten ;) bakalım neler yazılacak...
  Özledim seni ve hikayelerini görüşmek isterim

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Adsız (bu arada faek ettim ki adsızlar bayağı azalmış artık. Herkes bir hesap açıp isim almış anlaşılan, bu güzel bir şey) bu noktayı bende düşündüm. Bu yüzden şimdilik yüzüm ve beni belli eden fotoğrafım yayımlanmayacak. Daha sonra böyle gizlenmelere ihtiyaç kalmaz inşallah ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Britney's secretciğim sanırım o gün hepimiz bir gazete alacağız hahahaa uzun süredir ben de gazete almıyorum. O yüzden değişiklik olacak. Hayat ne tuhaf değil mi? Çok teşekkür.ederim samimi.duyguların için ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili şeker oğlan aynen dediğin gibi oldu. Bir adım attım yoksa oturduğumuz yerden kimse bize doğru koşmuyor. İnşallah güzel adımlarla devam ederiz.. Çok teşekkür ederim tatlım. Hem özel mesaj yollamışsın hem buradan yazmışsın.. Öpüyorum seni seksi oğlaaan ;)

 • Adsız dedi ki...

  Kaan Bey bu süper bir haber, sizi tebrik ediyorum. Yarın sizi Hürriyetten okumak pek bi havalı olacak. :)

  Mrs. Jackson

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Bayan Jackson yarın beni hürriyetten okumak bakalım nasıl olacak, ben de heyecanlıyım ve sizin de benim heyecanımı paylaşmanız o kadar güzel ki! çok teşekkür ederim..

 • Adsız dedi ki...

  okudum röportajı. çok tatlı görünüyorsun fotograflarda.
  ve her zaman ki gibi gayet elit ve kendinden emin açıklamaların :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Teşekkür ederim sevgili adsız. Senin hızına yetişemedim bak, röportaj yorumları için ayrı bir yazı yazdım ama senden benden hızlı çıktın hahahha

  iyi günler tatlım ;)

 • Adsız dedi ki...

  Sevgili Kaan, öncelikle inanılmaz sevindim senin için. Bana Can diyebilirsin. Facebook sayfamda paylaşan bir arkadaşım vardı röportajını, daha başlığı görer görmez sen olduğunu anladım, nitekim haklı da çıktım bak :)
  Şu buluşma olayı İzmir'de olsaydı keşke :( Hiç geliyor musun İzmir'e?

 • Adsız dedi ki...

  tesadüfen bu sabah gordum gazetede roportaji ve gercekten cok sevindim! benim kardesim gibi sevdigim yakin bir arkadasim da escinsel, ve yasadigi zorluklara pek cok kez tanik oldum. insanlara kendinizi anlatmaya, herkesin ailesinden arkadaslarindan biri olabileceginizi gosterdiginiz butun calismalara tum kalbimle destek veriyorum, umarim bir gun herkesin ozgurce ve umutla yasadigi bir dunyamiz olur!

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Dilruba neden olmasın? Bence açılmak ve daha farklı ortamlarda sosyal olmak için güzel olabilir... Bence kendine güven biz iyi insanlarız emin ol..

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB