Gey Geyi Dakkada Tanır *röportaj*

4 Mayıs 2014 Pazar 28 yorum

Paris'te toplumsal cinsiyet üzerine master yapan bir okurum, ailede eşcinsel olmak konusunda benim deneyimlerimden yararlanmak istedi. Kendisi bana Şubat ayından beri ulaşmaya çalışıyor, böyle akademik çalışmaları kendim de yürüttüğüm için deneklere ulaşmak, röportajlar yapmak, bunların dökümünü çıkarmak filan ne zordur bilirim. Bu yüzden kendisini hiç yormak istemezdim ama askerde olduğum için beni aylardır bekliyor. Ne yüzyüze ne skayp aracılığıyla ne de telefon ile görüşebildik. En sonunda sorularını bana gönderdi ben ise cevaplarımı yayınlıyorum. Görüşmenin daha detaylı olması için ara sorular da gereklidir, bu yüzden devamında gelecek sorular olursa onları da seve seve yanıtlamak ister, hatta kendisiyle askerliğim sonrasında yüz yüze de görüşmek isterim ;)

Gelelim röportaj sorularımıza:

1. Kendinizden biraz bahseder misiniz? (Eğitim, şehir vb.)
İnsanın kendisinden bahsetmesi ne kadar hoş olmasa da gereklidir. Büyük oranda kendini övmeye çalışır, geriye kalan tüm oranda ise kendini övmediğini göstermeye çalışır. Uzman bir dinleyici bu boş uğraşların arasından gerçek cümleleri seçer elbet. Ben İzmir'de doğmuş büyümüş, İzmir'li bir ailenin çocuğuyum. Üniversiteye gidene kadar İzmir'de yaşadım. Daha sonra üniversitenin ilk 2 yılını başka, diğer iki yılını başka üniversite olmak üzere fakülte birincisi olarak bitirdim (övünmüyorum, gerçekler böyle :) Daha sonra üniversitelerden aldığım başarı burslarımı, Tübitak burslarımı filan hepsini birden 6 ay Londra'da yaşayarak yedim, bitirdim.. Çünkü hayalimdi kimse karşımda duramadı. Daha sonra başka bir anadolu şehrinde yüksek lisansa başladım ve 2 yıl o şehirde yaşayıp, tezimi vermeden İzmir'e geri döndüm. İzmir'de 1 yıl çalıştıktan sonra genç sevgilimin aklına uyarak İstanbul'a taşındım. Halen çalışırken istifa edip askere geldim.. 

2. Cinsel yöneliminizi ne zaman fark ettiniz? Bu durum yaşamınızı nasıl etkiledi?
Cinsellik açısından hiçbir zaman bir yönelme gereği duymadım. Ben her zaman herkesin sevişebileceğine inanırdım.. Annem ile babamın seviştiğine hiç şahit olmamıştım ama tamamen rastgele onlar bir kadın ve erkek olarak sevmişler ve sevişiyorlardı. Bir erkek bir erkek ile sevişebilirdi, ya da bir kadın bir kadını severse neden olmasındı! Benim için cinsiyet söz konusu değildi. O yüzden ben küçük bir çocukken genelde erkek arkadaşlarımla seviştiğimi hayal ederdim. Kendimi okşarken erkek arkadaşlarımdan bazılarını düşlerdim. Daha sonra büyüdükçe büyük bir şoka girdim. Okulda, sokakta konuşulurken baktım ki herkes cinsiyet faşisti (tabii o dönemler bu terimleri bilmiyordum :) O kadar kesin bir şekilde kızlardan bahsediyorlardı ki kendi düşüncelerimi onlara anlatma şansım yoktu. Bu yüzden onlardan, yani bu tür sohbetlerin döndüğü tüm ortamlardan kaçmak zorunda kaldım. Kaçtım ve saklandım. İçine kapanık birisi haline dönmüştüm. Çünkü bunu kimseye anlatamayacağımı anlamıştım ama hala benim için çok doğal bir şeydi. Büyük bir şok ama anlık bir şey değil, bu şok çok uzun yıllar boyunca sürüyor. Belli bir dönemden sonra kabul ediyorsun ve kendini inkar ediyorsun. Sapık olduğumu kabul ettim belli bir süre. 

Sonuç olarak cinsel yönelimimin yaradılışımdan beri farkındaydım ama çok uzun yıllar sonra kabul edebildim, ortalama 22 yıl sonra filan.

3. Bunun öncesinde cinsel yönelimlere dair bir fikriniz var mıydı? İnternet olsun, lgbt dergiler olsun; bu tür kaynaklara ulaşmaya çalıştınız mı?
Benim dönemim 2000'lerin öncesine denk geliyor. O dönemlerde internet kolay ulaşılabilir bir şey değildi. Ayrıca en başında buna ihtiyaç bile duymamıştım çünkü kendimi çok doğal hissediyordum, bir erkekle sevişmek istemenin nesini araştıracaktım. Tamam diğer tüm arkadaşlarım kadınları arzuluyordu belki ama ben de onları arzuluyordum, hepsi bu kadardı. Tabii büyüdükçe bu durum beni yalnızlığa itti, bu yalnızlıkta ise hiç düşünmemeye başladım. Çünkü gerçekten hiçbir kaynak yoktu, küçük bir yerde yaşıyordum, kapalı bir toplumdu, pornografik dergiler satın alır, erkeklere odaklanırdım, kadınları görmezden gelirdim. Kendimden soğusam bile bundan vazgeçemiyordum. İlk olarak bir cinsellik kitabında geylerden bahsedliyordu ve orada da hastalık olarak anlatılıyordu. Ama ben hasta değildim çünkü gey değilim diyordum. Yani bunun bir açıklaması yok, tamamen kendimi koruma yöntemimdi. Çünkü medyadan gördüğüm geyler gibi değildim, aşırı feminen değildim, makyaj yapma isteğim yoktu, kadın rolü üstlenecek halim yoktu, benim gibi yaşayan ve erkeklerden hoşlanan yoktu. Bilmiyordum ve doğal olarak korkuyordum. Kendimi kabul etmem için gey buloglarını bulmam gerekiyormuş. Ne zaman ki geylerin buloglarına rastgeldim ve benim gibi yaşayıp, erkeklerden hoşlanan, hatta sevgili olup bir arada yaşayan insanları gördüm işte o zaman kendimi kabul ettim.

4. Kimliğinizi keşfetme ya da yaşama sürecinde aile ve okulla olan ilişkiniz nasıldı?
Kimliğimi keşfettiğimde ne yazık ki master yapıyordum. Yani ben çok geç kabul edenlerdenim. O süreçte ise artık çok rahattım. Çünkü yıllarca saklanma, yok olma, görünmemenin acısını çıkarıyordum, ama artık kişiliğimde oturmuştu. O günden sonra farklı davranacak değildim. Normal bendim, ama arkadaşlarımla ikili konuşmalarımda onlara açılıyordum. Yüksek lisans arkadaşlarım beni biliyorlar.

5. Okulda ya da evde cinsel kimliğinizin anlaşılmasından endişe duydunuz mu? Kimliğinizi saklıyor muydunuz?
İlk soruda değindiğim gibi cinsiyetsizliği seçmiştim. Cinsiyet yoktu. Ne okulda ne evde. Bu tamamen benim özelimdi ve kimseyle paylaşmıyordum. Evde odama kapanırdım, okulda bu sohbetlerden sürekli kaçardım. Hiç yoktum, silik bir kişiliktim. Aslında deli gibi sosyal birisiyim, ama kendimi yıllarca sakladım. Kendi özgüvenimi tamamen kaybetmiştim. Çünkü onlar gibi değildim. Anlatacak bir argümanım da yoktu. Ben bilmiyordum ki neyi anlatacağım. Tek bildiğim içimde kabaran duygular. 

6. Ailenize ya da arkadaşlarınıza açıldınız mı? Açılma sürecinde yanınızda size destek olan birileri var mıydı?
Beni anlayabilecek herkese açıldım, açılıyorum. Ailemden sadece annem ve babam kaldı. Çok iyi biliyorum ki annem de beni kabul eder, bağrına basar ama beni anlayamaz ve çok üzülür. Bu konuda hiçbir bilgisi olmadığı için benim için üzülür ve korkar diye çekiniyorum. Onu üzmek istemiyorum. Babam ise çok büyük bir travma. Çünkü ben daha 13- 14 yaşlarındayken benim eşcinsel olmamı engelleme çabaları göstermişti. Yani benim hallerimden gey olabileceğimi sezmiş ve üstüme gelmişti. Çok yoğun baskılar gördüm. Her gün beni kenara çekip konuşur, tartışır "Başıma ibne olmayacaksın değil mi?" diye tehdit ederdi! Bu süreç o derece beni ve ailemi baskılamıştı ki intiharın eşiğine gelmiştim. Bu durumu sezinleyen babam o günden beri benimle bu konu üzerine konuşmuyor. Çünkü beni cidden kaybedeceğini gördü ve o günden beri aramız hep soğuktur. Ona açılırsam bu büyük bir intikam olacaktır. İntikam almak istemiyorum. 

Açılma sürecinde bulog yazıyordum, yanımda birisinin olmasına ihtiyacım yoktu, açılıyordum ve gelip buloğumda arkadaşlarıma anlatıyordum. Sevgilim oluyordu ya da olmuyordu önemli olan eşcinselliği anltabilmek. Ne kadar çok kişi beni bilirse o kadar eşcinsel dostu edineceğimize inanıyorum.

7. Hayatınızda ailenizin yerini nasıl anlatırsınız, nasıl konumlandırırsınız?
Ailemden önce annem ve halam gelir. Onlar benim özgürce yaşayıp, kendi ayaklarım üzerinde durmam için çok çaba harcadılar. Babam ise köstek olmadı ama daha çok benim için para harcadı. Toplumun ne diyeceğine çok önem verdiği için kendim gibi değil de toplumun görmek istediği gibi birisi olmamı arzuladı. Ailem vazgeçilmezim, ama hiçbir zaman bağımlısı değilimdir. Kararlarımı aldıktan sonra onlara bildiririm sadece. Bence mutlu olmak isteyen insanlar kararlarını kendileri almalıdırlar. Aileler ise destek olmalıdırlar, yanlış olduğunu bilseler bile. Bu gün ailem bana karşı gelemez çünkü onları dinlemeden kararımı uygulayacağımı bilirler.

8. Hiç kadın sevgiliniz oldu mu? Yani heteroseksüel olmayı denediniz mi?
Evet denedim. Tam 4 yıllık bir ilişkim oldu. Nişanlanma, evlilik hazırlıkları, kaynana dırdırı gibi birçok heteroseksist kültüre ait davranışları yaşadım. Bol bol seviştim. Sevgilimi hiç aldatmadım ama boşalabilmek için hayallerimde erkekleri silemedim. Yani hiçbir zaman erkeklerden vazgeçemedim. Zaten kendimi kabul etmem için sevgilimin beni terk etmesi gerekiyormuş. Ben heteroseksüel olmak için kendimi sonuna kadar çok zorladım ama en sonunda o gidince ben de özgürlüğümü elime aldım. Bir kadınla birlikteyken hiç özgür olmadığımı, her seviştiğimde bir erkeği düşlediğimi kabul ettim. İnsanlar bazen gösterdikleri davranışları kabul edemiyorlar, yok sayıyorlar, kimse bilmiyorsa yoktur. Ama bunun sadece kendini kandırmak olduğunu öğrendim. 

9. Meslek, üniversite, yaşadığınız şehri seçerken cinsel yönelimizi dikkate aldınız mı?
Meslek seçerken ne yazık ki kendimi kabul etmemiştim. Bu yüzden hafif pişmanlıklarım var. Keşke şunu okusaydım diyorum şimdi. Erken kabul çok daha kaliteli bir hayat için şarttır. Ama yaşayacağım şehri (örneğin İstanbul) bu kaideye göre seçtim. İstanbul'da hiç tanıdığım yok, hiçbir arkadaşım ya da hesap soracak bir tanıdğım yoktu. Oldukça rahat bir hayat sürebileceğim için taşındım. 

10. Eşcinselliğinizi baskıladığınız yerler var mı?
Artık kendi başıma eşcinselliğimi baskılamama gerek yok. Ama sevgilimle yolda bile el ele yürüyemiyoruz. Baskılıyoruz elbette. Kafede sarılıp oturamıyoruz, iş yerime sevgilim geldiğinde kuzenim olarak tanıştırmak zorunda kalıyorum. Bu işin kuralı çok keskin. Ya açılacaksın ve rahat rahat yaşayacaksın, ya da gizlenecek ve baskılayacaksın. Şu an kendime kurduğum dünyamda neredeyse tüm arkadaşlarım beni biliyorlar, böyle olunca onlarla bir yere gittiğimizde ya da onların yanında kendimizi baskılamamıza gerek yok. Ayrıca o kadar çok eşcinsel var ki kendinize sadece ecinsellerden oluşan bir ortam kurabilirsiniz. Küçük bir cemaat içinde yaşar gidersiniz. Bir yönden bunu ben de kurdum, ama bir yandan iş arkadaşlarınız var, komşularınız filan onları seçemiyorsunuz. İşte o zaman baskılıyorsunuz mecburen. Toplumun bu konuda herhangi bilgisi olmadığı için direkt karşılarına çıkıp ben böyleyim diyemiyorsunuz. Bu çok tehlikeli. Ne yapacağını bilemezsiniz, bunun çokça örneği var. Canınızdan olabilirsiniz. Şakası yok. O yüzden Kontrollü davranmak zorundasınız. 

11. Eşcinsel komüniteyle aranız nasıldır?
Kişisel bir misyon üstlendim. Türk halkına eşcinselliğin gerçek ve doğal olduğunu anlatmak istiyorum. Bunun için kendi küçük imkanlarımla yazıyorum, daha çok yazıyorum, daha çok insana ulaşmak istiyorum, beni okuyanları kışkırtarak eşcinselliği çevrelerine anlatmalarını istiyorum, eşcinsellerin Kontrollü Açılmalarını istiyorum. Bu konuda tüm arkadaşlarımı baskılıyorum. Ne kadar çok ve ne kadar "insan" olduğumuzu anlatabildiğimiz oranda bu toplumda gizlenmekten kurtulacağımıza inanıyorum. Bu uğurda çalışan her yayın organını, dernek gibi kurluşları destekliyorum. Lambda İstanbul'un etkinliklerine katılıyorum, Pride Haftasında kendi çabalarımla insan toplamaya çalışıyorum, gençlere destek olmaya çalışıyorum. Ama sivil kuruluşlarla tam bir bağım yok. Uzaktan takipteyim. Kaos GL abonesi olmak dışında büyük bir desteğim yok.

28 yorum :

 • Adsız dedi ki...

  Baştan sona kadar okudum. Aramızda yaş farkı olmasına rağmen çoğu yerde 'oha resmen beni anlatıyor' dedim. Bizim yaşadıklarımız benzerdir ya. Çok keyifli olmuş. Ellerinize ağzınıza sağlık. Devamını bekliyoruz sabırsızlıkla.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili adsız baştan sona okumak gerekten sabır istiyordu, sabrından ötürü teşekkür ederim. Biraz uzun oldu, ama detaylı yazmak zorundaydım. İnsanlar tuhaf bir şekilde ya benzerdir ya da benzeme çabasındadırlar aslında. O yüzden birbirimize benzememiz hoş ;)

  devamı için kendi kendime yaptığım bir röportaj var onu okuyabilirsin.. öptüm ;)

 • Adsız dedi ki...

  Kaan mrb.

  Maşallah yine döktürmüşün, harika sorulara harika cevaplar vermişsin. Fakat blog başlığıyla röportajın alakası :S ??? Yaaniiee :D

  Ayrıca milletin bloguna bakıyosun bir ben nasiplenemiyorum nedense :D ay darıldım da darlandım da :D

  tif.

 • Hayalinde Yaşayan İnsan dedi ki...

  Benzer bir aile yapısına sahibiz ve benzer sebeplerden ötürü ben de aileme açılamıyorum yani babam biraz daha farklı ama aynı şekilde babama açılmak intikam almak gibi geliyor bana da ama anneme açılmam onu üzer korkuyorum ben de.

 • Adsız dedi ki...

  tabiiki her zamanki gibi harikka bir yazı olmuş ellerine sağlık :) hani şöylr bir baştan sona okuyunca biz lgbt bireyleri ne kadar zorluklar yaşıyoruz gene hadi ben bir nebze de olsa kolay götürüyorum bu işi ama gerçekten çok zorlananlar var allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyem :) ben gayimnevar :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili tiffanyciğim kusura bakma senin buloğunu ve diğer tüm bulogları boşladım. Baktığım bulog neredeyse yok aslında. Ayda vşr yazı okuyabiliyorum. Zaman ayırmak hem zor hem de tehlikeli.

  Senin anlayışına güveniyorum
  Sevgilerimle öptümm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Teşekkür ederim benim tatlı okuma kurdum ;) sevgili dostum toplumun en büyük hastalıklarından birisi samimiyetsizlik
  Savaşacağız
  Özledim seni. Öptüm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili hayalinde yaşayan insan inşallah sadece hayallerde değilsindir. Ailende sadece anne ve baba yok hala teyze kardeş.gibi kişilerde var. Açılmanı tavsiye ederim. Sadece hayallerde yaşamaman dileğiyle sevgiyle kal

 • Adsız dedi ki...

  Hayatimizin tipatip ayni olmasi beni urkutuyor ama benim cok az kisinin eline gecen 2 avantajim vardi : ilki escinsel oldugumu 13 yasimda kesin olarak anladim ikincisi ise asiri derece de kendimle barisik biriyim bende hic kimlik karmasasi falan da olmadim ne yalan soyleyeyim . Acilma konusuna gelince bazi dersane hacalarim kuzenim ve okulumuzun ben de dahil 6 kisilik escinsel gurubu benim kimligimi biliyor baslangic icin yeter bence hadi optum

 • O Gay Ben de dedi ki...

  güzel bir röportaj olmuş kalemine sağlık, 3. şıkka verdiğin cevaplardan yola çıkarak rahmetlik msn sohbetlerimizi çok iyi hatırlıyorum :))

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Ogayciğim tekno hayat ne hızlı değişiyor. İlk sohbetlerimizin evi rahmetlik oldu bile ;) bir ara ne çok konuşurduk. Nereden nereyeee ;) neyse askerlik bitsin de yine görüşürüz.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili serkan açılma konusunda emin adımlarla gitmene sevindim. Kendinle barışık olman cidden önemli
  Ben de öyleyim açıkçası.
  Ayrıca herkes özünde farklıdır, bireysel farklılıkları kabul ederken toplumsal benzeşik yanlarımıza dikkat çekmek istedim aslında. Bu da oldukça doğal bişi ;)

  Öptüm

 • Adsız dedi ki...

  Seni can-ı gönülden alkışlıyorum kaancığım,ve inan böyle bir misyonerliği üstlenmen harika bir şey,ben bundan yıllar önce sizlere karşı ön yargılıydım ve böyle bloğları okuyunca inan fikirlerim tamamen degişti.,insanlar gerçekten sapık yada hastalık olarak tanımlıyorlar bunu,halbu ki o kadar dogal bir şey ki,nasıl hissediyorsanız öyle yaşıyorsunuz..hem sizler bizlere karışmıyorsunuz da ,bazı cahil insanlar neden sizlere tepki gösterirler..geçenler de konusu geçti birtv de bi şey gördük net hatırlamıyorum.anne erkek erkekle beraber dedim,annem her anne gibi uu kızım falan demelere başladı.sonra anneme anlattım o kişi öyle hissediyor vs vs..sonrasında ise tabi kızım olabilirde ne bilem.senin oğlun eşcinsel olsa ne yaparsın dedim,üzülürüm ama o benim evladım mutlu olsun ,kimseyi umursamam diyince ..işte benim ANNEM dedim:)))annem 62 yaşında bu arada:)gençliği köyde geçmiştir...ama çok anlayışlıdır...

 • Semi M.Eller dedi ki...

  Bence aldığın misyonu hakkıyla götürüyorsun. Bizim gibi toplumlarda bahsettiğin kontrollü açılma gerçekten şart. Aslında bunun kültür seviyesi ile bir ilgisi yok. Benim etrafımda son derece eğitimli insanların ağzından gay olmanın hastalıkla eş olduğu düşüncesi çıkıveriyor. Konu açıldığında bulunduğum her ortamda konuşurum, hiç çekinmem. Çünkü bu şekilde bir şeylerin düzeleceği umudunu taşıyorum.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Semi kesinlikle ortak düşünceyi paylaşıyoruz. Bol bol anlatmalıyız ki toplumda bir farkındalık oluşsun. Yoksa nasıl çıkacak karanlıklar aydınlığa.
  Ayrıca bir heteroseksüelin bizi anlatmaya çabalaması çok daha güzel ve yararlı olur.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili asi yapınca seni can-ı gönülden kutluyorum. Senin gibi hayatını mücadeleyle kazanan heteroseksüellere kendimizi tanıtabilmemiz geleceğimiz açısından çok umut verici.

 • Adsız dedi ki...

  Sevgili Kaan bloğunu yeni okumaya başladım. Önceleri başka gay bloglarında gezerdim ama diğer bloglarıda denemek istedim ve senin bloğunu buldum. Yazıların düşüncelerin çok samimi ve benimkilerle birebir. Yakında 18'ime basacağım ve bu yıl üniversteye başlayacağım. Yaşadığım bu küçük şehirden temelli olarak gideceğim ve bir daha dönmeyeceğim. Beni yobaz düşünceleriyle boğmaktansa kendi kendilerini mahvetsinler daha iyi. Söylediğin şeylerin hepsini yaşadım, gördüm; özellikle intihar konusunda. Bundan 2 ay önce intihara kalkıştım ama başarısız oldum ve sol ayağımı kırdım, ameliyat oldum. Ömür boyu sakat kalacağımı düşündüm, gelecekle ilgili bütün hayallerim filan yıkıldı ama şu an yeterince olmasa bile iyi durumda sayılırım. Aileme açılma konusunu düşündüm hatta bi kaç sefer anneme söylemeye kalkıştım hatta annem bi şeyler sezdi, tabi, eşcinsellik hakkında bir bilgi sahibi olmadığı için saçma sapan sözler sarfetti ve böyle oluncada açılma girişimimden vazgeçtim. Şu anda da söylemeyi, açılmayı filan düşünmüyorum, belki çok çok ilerde. Bakalım hayat ne gösterecek...

 • Adsız dedi ki...

  Sevgili Kaan bloğunu yeni okumaya başladım. Önceleri başka gay bloglarında gezerdim ama diğer bloglarıda denemek istedim ve senin bloğunu buldum. Yazıların düşüncelerin çok samimi ve benimkilerle birebir. Yakında 18'ime basacağım ve bu yıl üniversteye başlayacağım. Yaşadığım bu küçük şehirden temelli olarak gideceğim ve bir daha dönmeyeceğim. Beni yobaz düşünceleriyle boğmaktansa kendi kendilerini mahvetsinler daha iyi. Söylediğin şeylerin hepsini yaşadım, gördüm; özellikle intihar konusunda. Bundan 2 ay önce intihara kalkıştım ama başarısız oldum ve sol ayağımı kırdım, ameliyat oldum. Ömür boyu sakat kalacağımı düşündüm, gelecekle ilgili bütün hayallerim filan yıkıldı ama şu an yeterince olmasa bile iyi durumda sayılırım. Aileme açılma konusunu düşündüm hatta bi kaç sefer anneme söylemeye kalkıştım hatta annem bi şeyler sezdi, tabi, eşcinsellik hakkında bir bilgi sahibi olmadığı için saçma sapan sözler sarfetti ve böyle oluncada açılma girişimimden vazgeçtim. Şu anda da söylemeyi, açılmayı filan düşünmüyorum, belki çok çok ilerde. Bakalım hayat ne gösterecek...

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili adsız aynı düşüncelerde buluşabilmek ne güzel! Çağdaş.toplum gereği kendi kültürümüzü oluşturmalıyız. Sanırım seni etkileyen bu genel düşünce oldu. Aileye açılmak elzemdir. Ama ilk olarak onlara açılmak zorunda değilsin. Tavsiyem üniversiteyi garantile hatta ekonomik özgürlüğünü garantile öyle açıl. Şu günler bunun için uygun olmayabilir.

  Senin gibi sevgi doku gençler gördükçe kanım kaynıyor, mutlu oluyorum. Buluşmak dileğiyle

 • Matt P dedi ki...

  İst da yasiyorum ve cevremde kendim gibi kimseyi tanimiyorm. Arkadaslarimin hepsi ve ailem buna son derece karsilar konusu acildiinda bile nefretlerini dile getiriyolar. Kimseye derdimi anlatamiyorm ve cok yalniz hossediyorm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Matt P biraz sabırlı olmanı istiyorum. Anlaşılan çevrende var olan kabukları kırıp kendi hayatına sahip çıkacak güce daha ulaşamadın. Bunun için özgürlükler gerekli. Yavaş yavaş bunları elde edeceksin. O zaman hiç yalnız olmadığının farkına da varacaksın.. Lütfen karamsarlığa düşme, sabret ve özgürlüklerin için çalışmalarını sürdür.

  sevgilerimle, öpüyorum ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Kubilay neden aklına gey olma ihtimaliyle ilgili.sorular geldi? Bunun birkaç.küçğk yöntemi var aslında. Şu soruları cevapla.
  1. Mastürbasyon yaparken daha çok erkeği mi hayal ediyorsun?
  2. İstediğin gibi bir Erkekle sevişme fikri az biraz içini gıdıklıyor mu?
  3. Bir erkeğin penisine dokunmak, görmek, okşamak gibi hazların var mı?

  Daha çok soru yazılabilir ama şimdilik bu kadar yeter diye düşünüyorum ;)

  Gcevapların seni yeni.bir yola sokabilir korkma cesur ol.lütfen...

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB