Anal Sex Nedir?

8 Ocak 2014 Çarşamba 34 yorum

Sevgili okuyucularım Anal seks üzerine konuşulmayanları konuşmaya karar verdim. Yeni yılla birlikte Ayşe Arman'ın bir yazısını okudum ve hayatı nasıl filitrelediğimizin farkına vardım.. Yeri geliyor en yakınlarımıza bile içimizi, isteklerimizi anlatamıyoruz, filitreliyoruz. Ya çok üstü kapalı ya da bir çok şeyi gizleyerek anlatıyoruz. Ayşe Arman'la birlikte git gide daha da muhafazakarlaştığımızı fark etmiş olduk. Yazılarımda kullandığım resimler bile git gide kapalı hale gelmiş, bazı durumlarda muhafazakar olmayı severim ama bu seks konuşmamızı, düşünmemizi, hayattan zevk almamızı, aşkı, şehveti, tutku ve heyecanı engellememeli.. Aslında muhafazakarlık bunu engellemiyor, sadece anlatmamızı ve daha kapalı olmamızı istiyor. Ama neden kapatalım, tanrının bildiğini kuldan mı saklayacağım... O yüzden oldukça açık bir yazı dizisi olacak ;)

Bilmem anlatmama gerek var mı?
Eğer eşcinselseniz ve erkekseniz, partnerinizle sevişmek için kullanacağınız hazır iki sertleşmiş penisiniz var ve içine girebileceğiniz bir vajinanız bile yok demektir. Bunu fark eden birinci uyanık erkek ikinciye "Oğlum senin arkanda delik var ya ben onun içine gireyim en iyisi!" demiş ve tarihin ilk anal seksi böylece yapılmış..

Sanki penisi bir delik bulup girmezse boşalamaz mış, sevişmiş sayılmaz mış ya da seks sadece bir deliğin içinde gidip gelmek miş gibi... (yazar burada hunharca anal seksi eleştirmektedir, sanki kendisi her gün yapmaz mış gibi)

Açıkçası anal seks üzerine derin düşününce heteroseksist kültürün masum eşcinsellere baskısı sonucu ortaya çıkan bir ilişki türü gibi geliyor. Yani anal seksin kendisi değil de seks yapmaya çalışan iki geyin bunu yapmak zorunda hissetmesi.. Öyle bir hale geliyoruz ki porno dünyasının da baskılarına yenik düştüğümüz an, anal seks yapmadığımız zaman, sevişmemiş sayıyoruz. Ya da tüm ön sevişmeleri bir kenara bırakıp sadece anal seksle boşalmaya başlıyoruz. Eşcinselliğin ayrı bir ruhu var yapmayın arkadaşlar, kıymayın bu ruha deyip siyasete atılacak değilim; ama heteroseksüel de değiliz, bir farkımız olmasın mı? Heteroseksüel erkekler doğaları gereği üremek için bir delik arayıp içine boşalmak isteyebilir, ama biz?

Hadi, anal seksi kabul edip normal karşılasak, neden illaki partnerimizin içine boşalmak isteriz acaba? Partnerinizin sırtına ya da göğüsüne fışkırmak varken içine boşalmadan edememek! "İçine boşalamazsam hiç zevki kalmaz ki, en büyük zevki zaten içine boşalmak,bla bla bla" diyen geylerle birlikte yaşıyoruz. Komik geliyor.. Ama buradan anlıyorum ki zevk tamamen bizim yüklediğimiz anlamların arasında ezilip büzülüyor.. Sen kendini nasıl koşullandırırsan işte öyle yaşamak zorunda kalıyorsun..

Anal seks gerçekten zorunlu bir ilişki türü değildir. Çevremde yıllardır sevişen; ama neredeyse hiç anal seks yapmamış bir sürü gey var diyemiyorum. Çünkü milletin sevişirken neler yaptığını bilemiyorum. Ama  bu cümleyi demek isterdim. Altınızda kıvrandırdığınız bir erkek varken, göğüslerini ısıra ısıra sevişmek varken neden dön de bir deliğine gireyim ve rahatlayayım diyoruz. Anal seks boşalmanın en kolay yolu mu! Olsa bile en zevkli yolu değil.. Yavaş yavaş erkeğinizin kulağını ısırırken, en derinlerine fısıldamanın zevkine varmanız lazım.. Gözlerinin altını öperken bacaklarını okşamak, kasıklarında ellerinizi gezdirirken orada sertleşmiş bir penis olduğunun farkına varmak ve onu elleyince ürpermek gerekmez mi?

Neredeyse tüm ön sevişmelerden uzaklaştığımızı görüyorum. Anal seks bize hakim olmaya başlıyor. Oral seks bile yapamaz hale geliyoruz ki sertleşmemiş bir penisi ağzınızda eme eme sertleştirmek gibi güzel bir şey var mı bu dünyada..

Sadece anal sekse bağlı olmasa da, bu temelde bina edilen bir başka konu ise geylerin aktifler ve pasifler diye iki ayrılmasıdır.. Ülkemde hala lümpen kültürün en belirgin göstergesi olan seks rolünün bu kadar yaygın konuşuluyor olması her geçen gün daha çok acı veriyor bana. "Merhaba ben Aktif, Can", "Aa ne güzel ben de Pasif Kadir" diyecek millet utanmasa.. Nedir bu rol gerçeğiyle yaşama sorunsalı kardeşim. Neden sınırlıyorsun kendini ya da neden buna mecbur hissediyorsun bir türlü anlayamıyorum. Anlamadığım nokta iki aktif birbirine aşık olup sevişemez mi? Tek sorun kimin deliğinin zaman içerisinde genişleyeceğine karar verememek mi? Ya da iki pasif erkeğin sevişmesi.. Mühim olan ondan hoşlanmak ve haz alabileceğine inanmak değil mi, fantezilerinde yer almak ve hikayelerinin baş kahramanı yapmak değil mi? Eğer hikayeler kurmaktan vazgeçerseniz işte o gün sevişmek boşalmaktan ibaret olacaktır.. Ve sadece boşalmak için sevişmeye ne hacet! Mastürbasyon yap, sevgili tribi çekmezsin inan...

Ne anal sekse mecburuz ne de aktif ya da pasif diye kendimizi etiketlemeye. Bunlar gerçekten insanlığımızı ve varlığımızı alaşağı eden mavra malzemeleri. Sevişmek ne penisle başlıyor ne de penisin girdiği delikte bitiyor. Sevişmek beynin haz alma duyularını harekete geçirebilme yetimize dayanıyor aslında.

Devam Yazısı: Anal Temizlik Nedir? Nasıl yapılır? Tıklayın anacım ;)

34 yorum :

 • Adsız dedi ki...

  e kaancım bravo valla. Bide aktif ve pasiflik üzerine heteroseksist kadın ve erkek rolleri giydiriliyor. Böylece birçok insan transseksüel bir kadına sözlü olarak saldırmaya başlıyor. Ya da feminen pasifliğin ileri derecesi falan zannedenler çıkıyor. KONUYU DA BURAYA BAĞLAYIM İSTEDİM KENDİNE İYİ BAK BY

  tif. (ayrıca dandik ve aptal telefonumda yine sorunlar başgösterdi, hayat bazen acımasız olabiliyor)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Tiffanyciğim sen her konuyu trans bireylerin bir sorununa bağlamasan bir yerin şişer zaten.. Ama buradan çıkan sonuç trans bireylerin gerçekten çok yoğun sorunları olduğu :// Haklısın tatlım..

  sen ki o telefondan aylarca blog yazdın, gönderdin, yeni blog açtın lütfen bişi deme ona :D ama en yakın zamanda sana bir alışveriş merkezinden telefon gelir de Note 3 kazandınız filan der inşallah tatlım ;)

 • Semi M.Eller dedi ki...

  Anlatımının çok etkili olduğunu belirtmem lazım. Toplumsal etiketler için ahkam kesecek halim yok. Zaman zaman hepimiz yapıyoruz, yaşıyoruz da. Kadın okuyucun olarak sonda yazdığın konu da merak konusu:))

 • gay pembe dedi ki...

  Kesinlikle şu aktif pasif etiketleme olayına katılıyorum. Bende düşünmüştüm bu konu üzerinde ama çok irdelememiştim. Aydınlattığın için saol :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Semi anlatımımı beğenmene çok sevindim.. Buraya yazıyorum ki ben günlük hayatımda etiketlere kanıp gitmeyeyim.. Yoksa gerçekten insan yaşadığı kültürün olağan davranışlarından kolay kolay kurtulamıyor. Hatta ne diyeyim ben size bayağı zorlamak gerekiyor..

  devam yazım 3-4 güne gelir ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Gay Pembeciğim A-P olayını öncelerden de yazmıştım o yüzden çok girmek istemedim konuya ama değinmeden geçemiyorum, nasıl olur da kendimizi, karşımızdaki insanı bu kadar rahat bir şekilde sınıflara ayırıp ondan sonra hiçbir şekilde duygu, düşünce, hal, tavır gibi tamamen insani özelliklerine bakmadan ilgi alanımızın dışına çıkarabiliriz ki? Sen aktifsin bana uymaz, bay bay deniyor resmen..

  Belki hayatının adamı o aktifim diye kendini etiketlemek zorunda kalan insan.. Ne tuhaf değil mi?

  neyse, lümpen kalmayalım, biraz üst tabakadan olalım dedim :D

 • ımtırak ımsı dedi ki...

  çok alengirli konular bunlar kaan başta bunu bi demeli
  hemen ardından anal sex konusuna sazanlık yapıp atlayayım. tüketim toplumuyuz ve daha önce ya bir yerde okudum ya da ben blogda değindim. aşklarımız bile heteroseksüel bazda. kendimize özgü hele hele bizim toplumumuzda neredeyse yok.

  devam edelim konuya boyle bir gorupte tuketme arzusunu taşıyan eşcinsel toplulugunun seksi de buna göre olacaktır.seksin illa cinsel organın partnerin vücuduna girmesi gerekliliği ile sağlanacağına inanma sadece yanlış tüketimin sonucudur.
  ben el ele tutuşmanın dahi eğer doğru insansa seks hükmünde olacağı inancını hep taşıdım. bırakın parça organ alışverişini.

  gelelim diğer bir yaftalamaya. toplumumuzun hastalığı bu herşeyi şablona sokmayı isteme hastalığı. iki hemcins birey mutlu mesut olduğunda oluşan mantıksal boşlukları milletimiz kadın ve erkek rolleirinin yataktaki konumuna göre değer biçmeye başlıyorlar.
  en kötusu ise bunu birbirimize yapmamız. bilmiyorum bahsettimmi ama uzun bir süredir facebook da "aktif" sıfatına sıkı sıkı sarılanlara birkaç soru sordum. "ilişki esnasında partnerinizin içindeyken cinsel hazdan daha farklı olaraka başka duygular da hissediyormusunuz" çoğu soruyu anlamadı daha öz türkçe ile sormamı istedi. böyle bir açıklama yaptıktan sonra da yaklaşık olarak yüzde altmış "aktif"de cinsel hazzın yanında üstün olma duygusunun da ortaya çıktığını gördüm. kendimi ""pasifimden" daha üstün görüyorum" diyebildi.

  çok uzattım. ama bugüne kadar aktif olmam gerekmedi. velev ki partnerim bana bu rolu biçseydi. bu beni ondan daha üstün kılmazdı ki. ama gelin bunu anlatın

  şunu her zaman diyorum ülkemizdeki eşcinsel bireylerin yüzde yetmiş beşi kesinlikle hastalıklı. tedaviye muhtaç. toplumun geneline daha girmedim bile

  oyhh içim karardı yine

 • Adsız dedi ki...

  Kaan Arer, yine çok önemli bir noktalara parmak basmışsınız. Size bir mailinde anal seks üzerine endişelerimi ve aşık olduğum platonik kişiden bahsetmiştim. Belki hatırlarsınız. Onunla seviştik anal ve oral olmadan. Buna rağmen oldukça bedensel ve ruhsal olarak doyum sağladığımı söyleyebilirim. Gönül isterdi ki onları da yapalım. Ama olmadan oluyormuş ışte:). Bunu söylemek istedim. Iyi günler.
  Tantal

 • Kaan Arer dedi ki...

  Serhatcığım haklısın kesinlikle... Ayrıca yazının içinde belirttiğim gibi ben de severim anal seksi ve yaparım ama sadece buna mecbur değiliz ;) anal seksi önemseme derecemizi eleştirdim... Sevgiler efenimm

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Imtırakcığım ben geçmiş bir yazıma slogan olarak yazmıştım AŞK VARSA YAŞAMAK SEKSTİR diye... Yani aynı şeyi söylemişiz şimdi...

  Ayrıca böyle bir araştırmayı anlayabilecek kapasitede olduklarını düşünmüyorum o aktiflikte bir numarayım diye dolaşan arkadaşların. Şaşırmadım pek. Bir de önemli akli melekelerin ne kadar aktif olduğu bence. Arkadaşlat o konuda pek pasif kalıyorlargibigeliyor..

  Yorumun için teşekkür ederim..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili ceviz kabuğındaki arkadaşım ben teşekkür ederim. Farkındalık yaratabilmek üçün tüm eşcinsel arkadaşlara ulaşabilsem keşke...

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili adsızcığım yazıya deneuimlerinle destek çıkmışsın teşekkür ederim.. İleride seksi çeşitlendirirsiniz inşallah neden olmasın? Ama mecbur değiliz ;)

 • Adsız dedi ki...

  Sevgili Kaan ; ben de şunu sormak istiyorum.
  fotoğraflarını koyduğun escinsel erkekler bu ulkede var mi? ben neden goremiyorum
  bir klise olarak tabiki gorunus her sey degildir ama
  20 yasindayim ( sormana gerek yok gizliyim)
  iyi bi devlet universitesinde 2 bölüm okuyorum, modaya giyime cok onem veririm; feminen degilim ( yanlis anlasilmasin ama bu cumlem ) asiri titizim ( ozellikle dis konusunda), iyi bir semtte oturmama ragmen
  ama hic iliskim olmadi yani ben mi karsi tarafa yesil isik veya bir sinyal veremiyorum. cevaplarsan cok sevinirim. insanlara karsi mesafeli olmam mi acaba buna etken.

 • ot insan dedi ki...

  (yazar burada hunharca anal seksi eleştirmektedir, sanki kendisi her gün yapmaz mış gibi) -- [yazar burada, satır arasında, hergün seviştiğini yüzünüze vuruyor. Olanı var olmayanın var diye düşünmüyor :D:D] Etiketlenmelere ben de karşıyım ama dünyada etiketlenmemiş hiç bir şey bulamazsın. Dilerim herkes ruh eşini bulur da toplumların bilinçaltlarında çakılı olan etiketlenmelere takılmadan, özgürce yaşarlar.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili adsızcığım benim yazılarımı yorumlayan arkadaşlar arasından bir date sistemi mi kursam diyorum.. Baksana son yazılarımda kaç tane sevgili arayan gey yazdı... Yok siz kendi kendinize bu işi başaramıyorsunuz sanırım.. ben bir el atayım en iyisi..

  bu arada çok titiz olma, kendini çok çekme, çok verme, her şeyi normale bırak ve rahat ol işte o zaman daha kolaay ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Fujoshiciğim sevgilim modacı olduğundan fotoğraf seçimlerini ona bırakıyorum artık.. O bana önerilerde bulunuyor ben onlar arasından seçiyorum. Yani bu konuda biraz profesyonel çalışıyoruz. Aslında şimdi sana cevap yazarken düşündüm de benim blog oldukça pro yaa :D

  sadece para kazanmıyorum ben buradan... kazancım olsa işi bırakır her gün neyin yazarım yani ben yaaa... ay ben bir yol bulayım en iyisi :D uzman blogger olayım değil mi?

 • Kaan Arer dedi ki...

  Ot İnsancığım senin bu hunharca eleştirilerini pek seviyorum, hiç çekinmiyor ve acımıyorsun.. İŞte buluştuğun insanlara da böyle yaparsan sevgili bulamazsın bak demedi deme...

  nOT: Şimdi sen hemen ay benim sürekli oğlanlarla buluştuğumu nereden çıkarıyorsun diye beni eleştir diye yazdım kiii heheh

 • ot insan dedi ki...

  Ben sevgiliyi bulmayacağım, sevgili beni bulacak! :D:D Nerede gördün acımasızlığı aaa, acımasız değilim ben :D

 • gleek dedi ki...

  Kaancım date sistemi fikri süper bence, hemen hayata geçirmelisin :D sevgili aramak çok ezik birşey aslında ama gay olduğumuz için başka çaremiz yok.Ben de çok ironik bir şekilde Grindr'dan the prince charming bulma hayaliyle kendimi kandırıyordum, right now üzerine kurulmuş bir siteden haha lol

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Gleek right now üzerine kurulmuş program üzerine eleştirine bayıldım :D Ama küçümsememek gerek, sen oradaysan senin gibi insanlar da orada var demektir.. sadece yakın değilsiniz ;)

  date sistemi üzerine düşüneyim.. İnternette site kurmaktan filan anlayan bir insan olmadığım için sıkıntı oluyor, yoksa çokça fikirlerim var ama zaman yönetimimi alt üst eden bir işim de var :D neyse öyle sallanıp gidiyoruz işte..

 • gleek dedi ki...

  Teşekkür ederim kaan abicim, umudumu kaybetmedim hala arıyorum :D site hakkındaki fikirlerini de ktogla paylaş, o muhteşem bir site yaratabilir bence :)

 • Ekin Türe dedi ki...

  aktiflik pasiflik kısmına ne güzel değinmişssin balım ya ... banada çok saçma gelir aktifim der geçerler sanki pasif olunca kıyamet kopuyo " pasif olamazmısın ? saçmalama ben erkeğim " sanki karşındaki kadın... böyle düşünen bu ortama hiç girmemeli ve eğerki iki aktif aşık olup sevişmelerinden bile hatta öpüşmelerinden bile zevk alıyorsa bence dünyanın en güzel şeyi bu olsa gerek ....

 • Adsız dedi ki...

  daha net daha doğru anlatılamazdı, biz mesela 5 ay once bunu boyle belırtmek zorundayım "2 aktıf eyılımlı gay" olarak birbirimiz çok severek bu durumu görmezden gelip bi ilişkiye başladık ve birbirimiz için bişeyleri aşarak sürekli yeni şeyler deniyoruz. İşin içinde çok büyük bi sevgi olduğu için sarılıp uyumak bunlarınn çok üzerinde bi eylem ve bundan güzel bişey olamaz... yazıların için teşekkürler

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Adsızcığım yorumunla bana destek olduğun için teşekkür ederim. sen canlı örnek oldun. olması gereken de buydu zaten, insana insan olduğu için değer vermek, bunun dışındaki tüm etiketleri dışarıda bırakmak en güzeli, en masumu.. öptüm ikinizi de..

 • Adsız dedi ki...

  Anal seks üzerine şu son cümle beni bitirdi... "Ne anal seks e mecburuz ne de aktif ya da pasif diye kendimizi etiketlemeye. Bunlar gerçekten insanlığımızı ve varlığımızı alaşağı eden mavra malzemeleri. Sevişmek ne penisle başlıyor ne de penisin girdiği delikte bitiyor. Sevişmek beynin haz alma duyularını harekete geçirebilme yetimize dayanıyor aslında.Etkileyici son dedikleri bu olsa gerek.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili adsız etkileyici sona dikkat çektiğin için çok teşekkür ederim.. Bence de yazının tüm ana düşüncesi son cümlede toplanmış. Sevgilerimle.

 • Mihael Subasio dedi ki...

  işte bunu insanlara anlatabilmek mesele... süper bir konuya değinmişsin, bence de bizlerin bu kalıpları aşması gerekir, teşekkür ve devamının gelmesi temennileri ile... :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Mihael bu yazıyı başlığın ötürü çok tık alıyor, ama içeriği de anlaşılıyor mu, okuyanlar bir şeylerin farkına varıyor mu onu bilemiyorum...

 • Adsız dedi ki...

  kardeş bii de şu konuyu işlesen pasifim de beni taze :) filmlerde görüyom psf poposuu açığa çıkartıyo ya beli aşağı iniyo onu nasıl yapıyo ben yapamıyom yani bel inmiyo onla ilgili neler yapmam lazım saygılar :)

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB