Mavi Bornozlu Adam #SEXhikayesi

16 Aralık 2013 Pazartesi 28 yorum
ÜstNot: Bu bir seks hikayesidir. Bu yüzden yaşı 16'yı geçmeyen okuyucularım rica ederim müstehcen yerlerde gözlerinizi kapatınız...

Omuzlarında mavi bir bornoz taşıyordu. Bu bornozun rengini seçerken kendinden çok emindi. Çıplak tenine en yakışan renge yatırım yapmak istiyor, bunun gelecek sekslerinin cazibe merkezine dönüşeceğine inanıyordu.. Aslında her şey bir kenara sadece karşısındaki adamın ondan olağan üstü etkilenip tüm isteklerinden vazgeçmesini ve ona hizmet etmesini arzuluyordu..

Evet anladınız. Hikayemizin kahramanı, mavi bornozlu, zeki birisiydi. Daha doğduğu gün bir şeyleri anlamış gibi bir hali vardı.. Erkeklerle sevişmek onun için vampirlerin kan emmesi gibi doğal bir ihtiyaçtı.. İnsanlar eşcinsel olabilirler, bunu anlarım; ama sevişmeden duramamak ve her seferinde yeni bir ten, yeni bir koku arzulamak ve sahip olamadığında daha da sapıtmak ne kadar anlaşılabilir?

Mavi bornozundan yukarıya çıktıkça saçlarını yeni kestirmiş adam izlenimi veriyordu.. Saçlarını yeni kestirmiş erkekler daha bir başka görünürdü onun gözünde, kendine bakan, hijyenik, kendine para harcamayı seven gibi gibi tanımlamalarına bir bir uyardı bu erkekler.. Bir de saçlarını yeni kestirdiğinizde daha makas kokusu kalır ya saçlarda, işte onun seksiliğini hiç kaybetmemek için her gün özel kuaförüne gidip saçlarını toplattırır, iki kaşı arasındaki daha çıkmamış kaşları aldırır, yanağının üstüne çıkmasına asla izin vermediği kılları bir bir biçtirirdi.. Tamam kimine göre yakışıklıydı ama bunu asla kaybetmek istememesini bir türlü kendisi de anlayamıyordu. Sürekli sorguluyordu ben hiç mi, hiç " - "... O kelimeyi ağzına almaktan korkuyordu.. Yaş almak neyse ama yaşlanmak demek bile büyük bir hüsrandı... O hep 21 yaşındaydı.. O da resmi olsun diye.. Bazen 22 yaşını severdi uyumlu ve çift sayı olduğu için..

Mavi bornozunu her akşam giyerdi. Her akşam giydiği için aynı renkten 3 tane almıştı, hep temiz kokmalıydı ama çok yıkanıp rengini yitirmemeliydi.. Sayılar onun için cinsiyet sahibiydi.. Eşcinsel sayılar bile vardı.. Çift sayılar her zaman sıkıntı çıkardığı için kadın, vajina sahibi, tek sayılar ise her zaman eril yani erkek, penis sahibi.. Evet penis düşkünüydü.. Ve kendi penisinin büyüklüğüne kendisi hayrandı.. Ama başka penisleri elleme iç güdüsü arttığı zamanlar kendini daha dişil hissetmek için yaşını 22 diye açıklardı.. Diğer geceler hep 21...

Kendi kendine bile konuşamadığı çok sırrı vardı.. Eğer hiç düşünmeden yaşını 22 diye tanıttıysa o gece vücudunun dişiliği ön plana çıkacaktı belliydi. Bunu kendine bile söyleyemiyordu.. Etkilediği erkeği yatağa attığında ortaya çıkacaktı bu.. Ve karşısındaki kişiyi hiçbir şekilde yargılamıyordu.. Ondan küçük ve yüzüne bakılır olması yeterli gibi sanıyordu ama onun en büyük kıstası konuşabilir bir insan olmasıydı.. Ağzını açtığında gerçekten bir iki kelam edebiliyor mu en çok dikkat ettiği şey buydu..

Konuşamayacak kadar bilgi dağarcığı küçük bir insanla sevişirse kendisini ucuza satmış gibi pişman oluyordu. Boş bir kitap bitirmiş gibi hüsran... Okuyacaksa dolu kitap okumalıydı. Onun için erkekler birer kitaptı. Dünya gerçekten kitap doluydu.. Bunca kitap arasından ruhuna ve isteklerine hizmet edecek kitap seçmek çok da zor olmamalıydı. Her akşam birisini bulmak zor mu ki? Bazı akşamlar okuduğu güzel kitabın etkisinden çıkamayıp kendi kendini boşaltırdı defalarca.. Penisinin sürekli sert olması ona tanrı tarafından verilmiş bir ölümsüzlük nişanesi değildi, böyle çok erkek vardı.. Onu görünce sertleşen ve bir daha hiç penisinin yumuşamasına izin vermediği çok erkek...

Bu akşam eve attığı 19 yaşında bir delikanlıydı, sinemaya düşkün ve yaşından büyük gösteren bir delikanlı. Üniversite öğrencilerini çok severdi. Çünkü onun lüks evine, ve gösterişli duruşuna şartsız hayran kalırlar, sırf o mavi bornoz için bile ona köle olmaya razı gelirlerdi.. O ise bunun farkına vardığından beri onlara bu çaresizliklerini hissettirmezdi.. Bu akşam bu çocuğun tadına bakacaktı.. Orta boylarda çelimsiz bir çocuktu. Ama aklı çalışıyordu, iyi bir üniversitede okuyordu, parası ne var, ne de yoktu..

Mavi bornozunu giymeye gitmeden önce çocuğa duş alıp almayacağını sormuştu. Çocuk evin büyüklüğü ile tezat sadeliği karşısında dumur olmuş bu adamın bu kadar zengin olduğuna şaşırmış bir şekilde "Yok. Temizim ve tatmin edici bir kokuyla buradayım." demişti.. İşte o an sertleşmişti ve bir daha asla küçülmeyecekti.. Hem çelimsiz hem de parasız bu gencin sahip olduğu seksi özgüven onu heyecanlandırmıştı.. Penisine inanılmaz güveniyordu çünkü hem kalın hem de uzundu.. Toplum penis boyuna para yatırdığı sürece bu adam çok ekmek yiyecekti... Çünkü o da bu toplumun bir evladıydı..

Gitti. Çocuğun tek tük çıkmış keçi sakalının sardığı çenesinden tuttu ve dudaklarını öpmeye yakınlaşıp boş bıraktı.. Sanki yanlışlar doğruları götürecekmiş gibi.. O boş bırakmayı seçti.. Yanlış yapma ihtimalinden mi vazgeçti bilinmez ama vazgeçti ve gözünün altını öptü.. Mavi bornozun rengi gibi sıcak ve duygusal bir adamdı. Ve o gece 21 yaşındaydı...

"Sen keyfine bak o zaman.." dedikten sonra elbise dolabına doğru gitti. Elbise dolabından çocuğu içinde görmek istediği kıyafetleri seçti ve ona verdi. "Bunları giy ve rahatla, ben duş alıp geliyorum." dedi.. Çocuğa verdiği kıyafet kareli uzun, incecik pamuklu kumaştan bir pijama ve geniş bir beyaz tişörttü. Hepsi sabun kokuyordu.. Şimdi aklında tek bir soru işareti vardı acaba çocuk ne kadar hevesliydi? Bunun göstergesini biliyordu.. Ne kadar hevesli, ne kadar acemi, ne kadar usta ya da bundan önce kaç kez seviştiğini, en olmadı hayal gücünün sınırlarını şimdi ölçecekti... Pijamanın altına iç çamaşırı giyecek miydi yoksa sadece onun verdiklerini giyecek kadar ona güvenmiş miydi? Bunların hepsinin cevabını alabilmek için ilk önce mavi bornozunu giymeliydi..

Duşa girdiğinde hala penisi sertti. Zaten pantolonun içinden zar zor çıkarmış ve acı çekmişti. Büyük bir penis sahibi olmak her zaman zordu.. Toplum her seferinde en kolayı seçerken penis boyutunda neden zor olanı seçiyor diye düşünmeye daldı.. Hayır her şekilde zordu. Kendisi de bunu biliyordu. İçine büyük penis almak da büyük penisle birisinin içine girmek de zordu.. Günlük hayatta büyük penisli olmak da zordu.. Sertleştiği zaman nereye sokacaksın? Sertleşmesin diye dua mı edeceksin? Ama küçük penisli adamlar bu kadar düşünüyorlar mı bu durumları..  Bu düşüncelere gark olmuşken çocuğun elleri aklına geldi. İnce uzun parmaklar, haliyle zayıf oluyorlardı. Ve buna bayılıyordu. Bu çocuğun bal rengi gözlerinden çok parmaklarına hayran kalmıştı.. Aslında çok seçiciydi. El güzelliğine de ayrıca önem veriyordu. Bu kadar seçici olmasına rağmen her akşam birisini bulup sevişmesinin bir sırrı vardı elbet, ama onu şimdilik açıklamayacağım..Beğendiyseniz devamı için tıklayın anacım ;)

28 yorum :

 • Adsız dedi ki...

  çarşamba o saatlerde sevgilin yeni eve gelmiş olacak ama devamını bekliyoruz sayın arer :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Allah Allah kimdir bu Adsız? :D Sevgilimin ne zaman döneceğini filan da biliyor yani, ilginçtir..
  Çarşamba gününü de yazdım ve otomatik ayarladım zaten. sevgilim gelse de gelmese de yayınlancek telaşa mahal yok dostum ;)

 • ot insan dedi ki...

  Sayılara dokunmayın ellemeyin yahu, neden ille her şeye etiket takıyoruz. :D Baştaki uyarını gereksiz bulan tek ben miyim? Tabi Kaan Bey tabii, 16 yaşından küçükler okumadı yazdıklarını :D:D:D Bir de madem ki büyük penisli olmak zahmetli bir şey, neden bununla övünür erkekler? :D Devamını merak ettim ama güldürdü bu yazı beni :D:D

 • Kaan Arer dedi ki...

  Ben cinsiyetçi birisi değilim, hatta cinsiyetsizliğe kafa patlatan bir insanım ama hikayenin kahramanı ben değilim sonuçta, o öyle birisi, bir gün sana göndereyim eğit tatlım ;)

  Başta ki uyarı sadece senin gülmen içindi işe yaramış işte hahahah Ayrıca büyük penisli olmak zor bence.. Ben sevmem büyük penis, ama toplumun penis boyunda büyüklük hastalığı bir gerçek işte ne yapcen :D

 • gay pembe dedi ki...

  Rakamlara bende önem veririm. Neden olduğunu bilmiyorum ama 7 rakamını hep sevmişimdir :) Bu arada mavi bornozlu adamı betimlemene bayıldım doğrusu. Devamını merakla bekliyorum :D

 • Can Saman dedi ki...

  İyi de iç çamaşırlı giyse nolcak anlayamadım :D ayayayay neyse devamında iç çamaşırı kısmını unutmamışındır umarım. Orasını ayrı merak ettim de ^_^

 • Adsız dedi ki...

  Gerçekten müthiş bir öyküleme - betimleme karışımı olmuş. Devamını bekliyoruz...

 • gayimnevar dedi ki...

  bir an kendimi edebiyat sınavındaymış gibi hissettim sanki hangi anlatım teknikleri vardır diye soruyolar falan öyle güzel yazmışsın yani ellerine saglık devamını bekliyorum :)

 • Miss Tiffany dedi ki...

  ------ahlak bekçisi------
  Abboooo töbe töbee ay birden geldi konu seks hikayelerine. Bunu senden beklemezdim, ne güzel edeplice konulardan gidiyorduk, dershaneydi sorunlardı! Yahu türkiyede yer yerinden sallanıyor, afedersin oha yani dedim yolsuzluk operasyonlarıdır sürüp gidiyor. Kimler kimler tutuklanmış yani öyle böyle değil. Hüüü kaan beey ayıptır ayıp
  ------ahlak bekçisi------

  Ay şaka bir yana çocukceğiz cidden kadın olduğunu hissetseydi yaş kompleksine de girer, 22 değil 20 yaşındayım, hatta 20'lik çıtırım diye de tanıtırdı kendini. Hani sayılara bile cinsiyet kimliği yükleyebilen bir arkadaşsa.. Devamının geleceğini biliyorum :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Can unutmadım tabii ki :D

  yarın ki yazı hazır zaten, ama yine de objelere çok takılma ya da kendi kendine tanımlamak zorunda kalırsın bazı yerleri, ben her şeyi yazmayı sevmiyor olabilirim tabii :D ama devamında bahsediliyor emin ol :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Tiffanyciğim her şey politika değil canım.. ama yine de politikada yazarız, benim hayatımın büyük bir kısmında seks var ne yazık ki :D bu da benim günlüğüm gibi bir yer olduğuna göre yazarlığımı geliştirici etkinlikler yapmak istiyorum..

  biraz da buloga değişik bir okur kitlesi katabilme çabasındayım bakalım başarı gelecek mi o ayrı konu tabii..

 • Adsız dedi ki...

  Mavi bornozlu tam istediğim erkek tipi..Beğendim,bu tür yazılarda çok başarılısın Kaan..Ellerine sağlık

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Tiffanyciğim yıllardır şu gri sayfalara emek harcıyorum e okunsun bir zahmet :D kıskanma kuzum :D hehehe

  ama hep ciddi konular da bir yere kadar sıkıyor insanları biraz eğlence de gerekli elbet..

 • gay werther dedi ki...

  hikayelerde detaylar çok önemlidir benim için, hakkı verilmiş betimlemelere bayılırım. bunun ışığında bunlardan daha fazla istiyorum sayın arer lütfen kısa kısa geçmeyelim :D
  kurgu güzel, bir adamın hayatı ama ortadan başlamış anlatıcı, daha sonra başa dönecek ve sırlarını açacaktır elbet diye düşünüyorum :)
  devamını bekliyorum derdim ama ben geç okuduğum için devamı çoktan geldi bile hadi öptüm ben onu okumaya gidiyorum :*

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili werther bakıyorum da çok uyanıksın tatlım :D hahahha

  ama ayrıntıların detayında boğulmayı ben de severim.. merak etme tatlım..

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB