Otobüste neler oluyor!!

13 Ağustos 2013 Salı 29 yorum
tek kişilik yatakta sevgiliyle yatmanın tadı bir başka ;)
İstanbul'da yaşam rehberi yazacak konuma geldim sanırım :D Neden derseniz Allah'ım iki hafta önce yaşamaya başladığım sevgili İstanbul'da önüne gelen bana adres soruyor. Hayır bir de her yardım isteyene elinde ilk yardım çantasıyla koşma adetim olduğu için kendimi parçalıyorum.. En son birisine "Abi bu mahallenin muhtarlığı nerede hiç bilmiyorum; ama ben bir telefondan bakayım google mep ten öğreneyim, sana tarif ederim." dedim..

Şimdi söyleyin bana ben İstanbul'da daha ne kadar yaşarım acaba :))

Bir de belediye otobüsünde giderken yanımda oturan kişiler o otobüsün ilk durağı, son durağı, hangi istikametten gittiği türünden bilgiler istiyorlar. İyi de kardeşim ben ne bileyim :D Ben sadece evimle işim arasında gittiğim yolu biliyorum, ne öncesini ne sonrasını ama millet beni bir yardım kutusu sanıyor sanırım.. Duruşumla doğma büyüme İstanbul Beyefendisi tavırları yaratıyorum sanırım.. Millet beni 7 ceddi İstanbullu kendilerini sonradan yerleşme sanıyorlar inanmazsınız :D

Bu olayı geçen gün şu şekilde tasdiklemiş olduk. Otobüse bindim, şoför arkasının yan tarafına oturdum, en önde gideyim yolu öğreneyim diye düşünüyorum, bir iki durak sonra bir teyze bindi:

Teyze: Oğlum ben buraları hiç bilmiyorum, (anlamadığım ama tahmin ettiğim bir yeri söyledi) ...'ya gelince bana haber verir misin?
Şoför: İçeride sorarsın. (Şoförler bazen yardım ediyorlar ama genelde çok nobranlar.)
(Teyzeciğim arkaya doğru ağır çekimde ilerlerken, yüzü ve modu düşer, ben de üzüldüm tabii, tüm cehaletimle yardım sever kişiliğim öne çıktı)
Ben: ...'da ki Petrol Ofisinde mi ineceksiniz?
Teyze: Petrol Ofisi mi? hımmm... Metrobüs durağı orada mı?
Ben: Aaa yok ben yanlış anlamışım.. (Önüme döndüm, otuturuyorum)
Teyze arkamdan bağırıyor: Siz bu otobüsün görevlisi misiniz? Size mi sormam gerekiyor?
Ben: (arkama dönerek) Yok ben görevli değilim, siz metrobüse bineceksiniz sanırım; ama ben de bilmiyorum.
(Bakıyorum teyzem çaresiz, benden yardım umuyor, dayanamıyorum)
Akaya doğru sesleniyorum: Metrobüs durağını bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Arkadan bir hanımefendi: ... durağında ineceksiniz..
Teyzeciğim: O durağı ben nereden bileceğim?
Ben yine arkaya dönüyorum: Tamam ben size o durağı gösteririm..
Otobüs ekranlarında duraklar yazıyor Allahtan. Bakıyorum teyzenin durağı benim durağımdan sonra, yani ben indikten sonra bu teyze yolculuğa devam edecek, hemen teyzenin yanına gidiyorum, ona kısa bir belediye otobüsünde yolculuk hakkında oryantasyon yapıyorum. İstanbul Toplu Taşımaya hoş geldiniz diye başlıyorum :D

Sonuç olarak teyzem inşallah metrobüse binebilmiştir, eğer bu satıları okuyorsa bana bir yorum yazarak, "Sağol evladım." demesini de bekliyorum haliyle.. Bu olayda beni sarsan şey artık otobüslerde görevli sayılmam, görevli olmadığım halde gönüllü görevlilikler yapıyor olmam.. Tanrım sen beni koru, bu azimle otobüslerde yaşlılara yer verme, adres anlatma, kent kart doldurma timi bile kurabilirim..

Kent Kart deyince aklıma geldi, kent kart aslında İzmir' de vardı burada ismi Akbil; ama nedense ben akbil diyecek kadar İstanbullu olamayacağım, biz İzmirliler Kent Kart deriz kardeşim.. İETT ye bile ESHOT dememek için kendimi zor tutuyorum :) Bir keresinden "Eshot durağı" dedim, bön bön baktılar, hemen İzmir'de olmadığımı anladım..  Konuya gelirsek sevgilimle ev alışverişi için İKEAya gidiyoruz, bu arada
evimizin tamamı İKEAdan sevgilimin zevkine, benim tasarruf inadıma göre döşendi, ben o lazım değil, bu birincil ihtiyacımız değil, bu gerekli değil, bu çok pahalı, bu ikincil ihtiyacımız bile değil, diye diye zorlama minimalist bir evimiz oldu, her şeyden yeteri kadar var; yani iki. İki kişilik bir ev kurduğumuz için bu normal gelebilir ama misafirlerimiz için de bir şeyler düşünmemiz gerekiyordu sanırım.. Bu arada konu kim bilir nerede kaldı. En son İKEAya gidiyoruz demiştim ama gidebilmek için bir sürü aktarma yapmamız gerektiğine inanıyorduk. Bu yüzden in bin in bin in bin kent kartta paramız bitti ve biz bir mahalle arasında kaldık. En son otobüsle varacağız; ama hiç paramız yok. Aylardan ramazan ve oruç tutmuyoruz (gereksiz ek bilgi). Otobüse bindik, şoför binen birisinden rica edin sizin için ödeme yapsın dedi. Kapının yanında gelecek ilk şanslıyı bekliyoruz, kaç durak geçti hiç binen yok, zarif sevgilim haliyle yoruldu, kıyamam, ben de onun oturmasını istedim, tek başıma bekliyorum, neyse, bir durakta nur yüzlü yaşlı bir teyze bindi. Bizim için de basar mısınız dedim, aa tabii dedi teyzeciğim ve bastı, ben de parasını vereceğim nasıl olsa diyerekten bir de sevgilim var arkada onun içinde basar mısınız dedim, teyze yine bastı. Ve sonra bizden hiç para almadı.. Onca ısrarlarıma rağmen, ki hiç ısrar edemem normalde, teyze için kendi ısrar sınırlarımı aşmama rağmen, para kabul etmedi. Haliyle hayır dualarımızı aldı. Ama bir mahçup oldum anlatamam.. Yani iki kişilik ödettik bir de kadına.. Para almayacağını bilsem bir başkasına ödetirdim.. Böyle de iyi insanların olduğu bir kent burası...

Anlatacak o kadar çok şeyim var bir bilseniz.. Neyse, zaman buldukça yazmaya çalışacağım dostlar.. Kendinize iyi bakın..
Sevgiyle kalın..


29 yorum :

 • Miss Tiffany dedi ki...

  "Arkadan bir bayan" BAYAN HA?????? Sana hiç yakış tıramadım sana bu lafını iyade ediyorum kuzucum :(

  Haa şey ya İstanbulda genelde yeni gelene sorarlar böyle ;) bana da öyle olmuştu. Sonradan insanlar duruluveriyor.. Genelde de şoföre falan sorulur yollar. Bazen yanlış tarif yapan çıkabilir.. Peki aktarmalı seyahatlere alışabildin mi onu söyle ;) ayrıca iyi insanlar size denk gelmiş kalbiniz temiz :) bir de oturduğunuz semtle de alakalı olabilir o yaşlı ve iyi teyze. Bu arada kadıköyü de gez nokta. O bahariye caddesi modası altıyolu falan hatmet. Bide tramvayı var taksimdeki gibi.. Ya içi oyy buram buram pamuk gibi cumhuriyet yaşlısı varyaaa :) çok şekerler..

 • ımtırak ımsı dedi ki...

  ikea daki bardak mumlar adı neydi dur bi bakmam lazım

  evet tindra mış. kesinlikle birinci ihtiyaç öncesi derim ben. yatacak karyolam olmasın yerde yatayım ama o mumlardan bi sekin on onbeş tane olsun o derece

  yeni evinde sonsuz mutluluklar kaan

 • Adsız dedi ki...

  Hayatına ne kadar imrendiğimi anlatamam sevgilinle aynı evde kalıyorsun istediğin gibi özgürsün, eee ne varmış bunda diyeceksin ama öyle işte. Ben anadolunun şirin küçük bir kasabasında kimliğimi saklayarak yaşıyorum:'( akbilmiş eshotmuş hiç bilmem, ama bu sene üni sınavım var kazanıp da gelebilirim o tarafa şöyle göğsümü gere gere ben eşcinselim diyebileceğim bir şehre, sıfırdán başlamak istiyorum neyse ya yeni eviniz hayırlara vesile olsun mutlulukla yaşayın(:

 • DuygusalGay dedi ki...

  Gerçekten bana hayal gibi görünen bir yaşam . Öncelikle bende size mutlu bir hayat diliyorum . Benimde tek istediğin bir iş , bir ev , bir eş . Hayat herkese gülmüyor , kimine göz kırparken , kimine göz yumuyor . Zamanı gelince bana da güler inşallah :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Miss Tiffanyciğim süper bir noktaya parmak basmışsın çok teşekkür ederim. Hemen yazıdan bayan kelimesini kaldırdım. Yazım dilinde bu tür şeylere çok dikkat etmeme rağmen yılların sindirilmişliği var işte bir anda kopamıyor insan.. Ama kız kelimesinden bile hazzetmiyorum, kadın en doğru ve güzel kelime olarak geliyor bana..

  İyi ki uyardın tatlım.

  Ben tüm gün işte çalıştığım için çok gezmeye vaktim olmuyor, ya da daha çok yaşadığımız çevreyi tanıma gezilerine çıkıyorum akşamları. Ancak buraları keşfediyoruz, zamanla kadıköye doğruda gideriz kim bilir? Tabii oralardan bir rehberimiz olsa süper olur o da ayrı :D

 • Kaan Arer dedi ki...

  Geyimnevarcığım burada kent kart ismi aslında biraz daha yaygın, Bursa'da Bukart, Eskişehir'de Eskart gibi türevleri olsa da genelde Kent Kart diye kullanılıyor. Benim şehir kültürüm bu kadarla sınırlı kalıyor, daha ülkemin her şehrini gezme fırsatını da bulamadım..

  İzmit'te bir tatil şansı yakalamıştım bundan 4-5 yıl önce inanılmaz sevmiştim orayı da.. Yine gelmek gezmek isterim elbet..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Imtırakcığım çok teşekkür ederim. O bardak mumlar neymiş bir araştırayım bakalım.. Sevgilim kesin alalım demiştir de ben engellemişimdir gerçi.. O her türlü güzel şeyi almak ister :D

  çok teşekkür ederim tatlım ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili adsızcığım seni çok iyi anlıyorum, açıkçası ben senin yaşındayken kendimden bile gizliyordum eşcinselliğimi, eğer geçmiş yazılardan bu durumlarımı da okursun. Yani sabırla, ne acılarla bu günlere geldik, hiçbir şey kolay olmuyor. Sabır ile arzulamak gerekiyor.

  Sen bana göre daha da şanslısın emin ol, o yüzden benimkinden çok daha güzel bir hayat yaşayacaksın eminim. Sabret, iyi çalış ve güzel bir büyük şehre kapağı at. Hayat işte o zaman sana daha çok gülecek..

  Takipte kal ve kendinden haberler vermeye devam et ok ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Duygusal Geyciğim kendini umutsuzluğa sürükleme lütfen, bu yazıları okudukça daha da heyecan ve umut dolu olman gerekir. Kıçı kırık Kaan bile yapabiliyorsa ben neden yapamayayım diyerek haz alman gerekir, demek ki istenirse yapılabiliyormuş demek gerekir ;)

  Ne demişler "Ne verirsen elinle, o gelir seninle." sen hayata gülümsediğin sürece o da sana gülecektir bunu hiç unutma ;) Sevgiyle kal..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Kazucuğum ben bir şey yapmasam da olayların içinde buluyorum kendimi :D hayat beni nereye isterse oraya götürüyor sanırım.. bakalım ne gün tanışacağız.. Bu aralar sevgili werther gelmiş o da buradayken bir buluşma düzenlenmeli bence ;)

 • Kelimelere Sadakat Enstitüsü dedi ki...

  Burası İstanbul tatlım Kent Kart falan değil.Direk paso ya da AkbİL.

  Ha bir de neden İstanbul insanına karşı bir antisempatiklik var dışarıdan istanbula gelen insanlarda anlamıyorum.Sadece senin için söylemiyorum yanlış anlama ama nedense böyle bir izlenim var.Sonuçta hepimiz bu topraklarda yaşıyoruz.Ve aynı şey x şehrinde olsaydı bunu herkes yapardı diye tahmin ediyorum.Ama öyle güzel insanlar var ki ülkemizin her bir yanında bu bizleri çok mutlu ediyor.

 • Adsız dedi ki...

  Sen yaşa emi, içimde bi umut doğdu sayende. Yeni keşfettim buraları çok okunacak yazın var, artık fırsat buldukça kalırım takipte:))

 • Adsız dedi ki...

  Eskilerden bir takipçi olarak şunu demek istiyorum "tek kişilik yatakta sevgiliyle yatmanın tadı bir başka ;) " gerçekten de oyle :) o tek kişilik yatak ne kadar geniş oyle. Onun yanında olmadığım günlerde bana kendi yatağım kocaman geliyor. Hele yanında olduğum ona sımsıkı sarıldığım zaman daha bir güzel olacak :) az kaldı aynı sizler gibi bir hayatımız olmasına :) sevgilimle bir evimiz olmasına :) hayallere ‎her şeye çok az kaldı :) :)

 • Cem dedi ki...

  Buralardan uzak kaldığım dönemlerde ne çok şey değişmiş :)
  Yeni evin ve hayat arkadaşın sana yepyeni mutluluklar getirsin..
  Herşeyin umduğundan daha iyi gitmesini diliyorum..
  İstanbul'a taşınmana sevindim...

  İkinize de sevgiler..

  Bir Gay

 • Kaan Arer dedi ki...

  Cemciğim sen de İstanbul'da yaşıyordun sanırım artık küçük bir buluşma ile tanışabiliriz diye düşünüyorum ;)

  Tüm iyi dileklerin için teşekkürler..
  Sevgilerimle, iyi ki geldin okumaya başladın..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Enstitü Müdürüm eski bir istanbullu olarak bize yol göster artık :) gerçi sen de gidiyorsun ama neyse...

  Zaten ben geliyorum bir sürü bulogır gidiyor ne ilginç...

 • Cem dedi ki...

  Okumaya da, yazmaya da, yaşamaya da sıfırdan başlıyorum..
  Artık hepsi için fazlasıyla zamanım var..

  Yolu sevgiden geçen herkesle bir gün bir yerde buluşuruz ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Cemciğim nerede yazıyorsun bakalım varsa sabit bir yer adres vermelisin ;) her ne kadar bugünlerde okuyamasam da zaman içinde okumak isterim. Bu arada tanışmak dedik de seni tanıyor gibi hissediyorum nedense ;)

 • Cem dedi ki...

  Şimdilik pek bir şey yazamıyorum..
  Tek kişilik yeni hayatıma alışmaya çalışıyorum.
  Kafamı ve kendimi topladıktan sonra paylaşmak istediğim çok şey var..
  Yıllar önce kapadığım gaysberg.blogspot.com adresimi yeniden açtım. Zihnimin içinde kaybolmuş, her biri farklı köşelere saçılıp dağılmış olan sözcüklerimi, yeniden anlamlı bir şekilde bir araya toplamaya çalışıyorum..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Tek kişilik yeni hayat mı? İnsan hep tek kişi değil miydi? Aman dramatize etme durumunu, şimdi sevgilim var ya aklımda hep şu fikir yarın olmayabilir, şimdi işim var ya her sabah istifa mektubum cebimde.. Hiç bir yer benim değil, hiç kimse benim değil..

  Ama tabii hayat bu kadar statik değil.. Keşke yukarıda söylediğim kadar kolay olsa, biliyorum.. Düşüncelerin uygulamaları böyle kolay değil. Ama buralarda ol, daha kolay alışacaksın eminim..

 • Beren dedi ki...

  İstanbul'da yaşamak zordur. Bu kadar yardım sever insan da bu şehirde yoktur. Bu arada akbillerin adı istanbul kart oldu. Biz de alışamadık henüz, sevemedikte bu kartları. 1 yılda 2 tane kart kırdım :/

 • igein izevbekhai dedi ki...

  Bay Dürüstlük Igein Izevbekhai, Aiicco sigorta Ltd temsilcisi degilim, biz güven ve onur ile bireysel farkliliklara kredi vermek. Biz% 3 faiz oraniyla kredi vermek. Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu sirket e-posta bize ulasin: Simdi (igein_h_yizevbekhai@admin.in.th) sizin kredi doküman transferi ok ile devam etmek. Eger kendilerini kurmak için kredi gerekiyorsa, bir sirket veya okul Aiicco sigorta plc son derece açiktir.
  Kisisel is kredisi
  Insaat kredi.
  Proje kredisi.
  Çocuklar ve büyükler için egitim kredisi.
  araç kredisi
  Biz kredi basvurunuzu bekliyor.

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB