Geyler Sevişiyor Mu?

3 Nisan 2013 Çarşamba 10 yorum
Bahar geldi gibi. Cemrelerin düşmesiyle birlikte hava ısınmaya başlayınca libido ayrı bir çalışmaya başlıyor sanki.. İnsanın seks yapma isteği artıyor filan.. Bunun bilimsel bir açıklaması da vardır eminim ama araştırmadan geldim, çünkü bu konuda yazmayacaktım.. (dersini çalışmamış çocuk, mode: on) Benim yazacağım konu yine seks üzerine.. Seviyorum bu konuda konuşmayı. Toplumda seks üzerine konuşmak büyük bir tabu olduğu için buna isyan ediyor olmak, isyancı ruhumu okşuyor..

Buloğuma dışarıdan bakan birisi "Aaa bu ne kadar da sapık bir bulog." diyebilir. Özellikle heteroseksüel bir erkek.. Çünkü bolca yarı çıplak erkek fotoğrafları var, sonracığıma popüler yazıların hepsi seks üzerine filan.. Şimdi yan sütunda 10 tane popüler yazı var, yarısı seks üzerine olan yazılar.. İstiyorum ki bu bulog hayatın ta kendisi gibi olsun, hayatımızın ne kadarı seks ise yazıların o kadarı seks, ne kadarı yemek, siyaset, din, vb. ise o kadar yazı da o konulardan bahsetsin.. Şimdi yüzdeye vurduğumuzda benim seks içerikli yazılarım bu oranın pek altında kalacak.. Ama yine de sapık olarak adlandırılabilecek bir bulog..

Ne geyler var ama


Neden heteroseksüel insanların bulog hakkındaki görüşlerini önemsiyorum?
Onlar da okusunlar istiyorum.. Onlara da erişebilmek istiyorum.. Heteroseksüeller ile yaşıyoruz sonuçta, biz her zaman onların yanında azınlığız, biz kendimizi aydınlatma çabasına düştük ama asıl onlara kendimizi doğru bir şekilde tanıtmamız gerekmez mi?

"Sanki tüm geylere ulaşabiliyoruz da bir heteroseksüeller kaldı değil mi?" dediğinizi duyar gibiyim!! Vallahi çok haklısınız.. Geyler neden bulog okumuyor!! Bir kampanya başlatalım, bir şeyler yapalım.. Fikri olan varsa söylesin.. Planet Romeo ya reklam filan mı versek acaba?

Şimdi size bulogır olmayan gey gözlemlerimi açıklayayım:
***İstanbul, Ankara gibi büyük şehir de yaşamış, sürekli sevişen, seks arayan, hatta eski sevgililerinden tespih yapmış, her gün tek tek çeken, üniversite mezunu, öğrencisi ya da lise mezunu onlarca gey var ki "Onur Yürüyüşü / Gay Pride" dediğimde "Hımmm hiç duymadım. / Hımm öyle bir şey duymuştum ama tam bilmiyorum, eee ..." tarzında tepki veriyorlar.. Onur yürüyüşünden bile haberi olmayan geyler!
***Onlarca gey var ki tanışma sitelerinde fotoğrafını beğendiği adama tanışmak için sadece ama sadece "slm" yazıp gönderiyor.. Yani bir cümle kurmaya aciz... O fotosunu beğendiği adamın açıklamalarını okumalarını beklemek biraz ütopik kaçıyor, ya da onlarca okumuş, görmüş geçirmiş gey var ki açıklamalar kısmına kendilerini tanıtan mantıklı, tutarlı bir iki satır yazamıyorlar.. Ama bir şeyler arıyorlar..
***Onlarca gey var ki eşcinselliği sadece rahatça seks yapma özgürlüğü olarak görüyor.. Bekaret derdi yok, hamilelik, kürtaj, bağlanma derdi yok.. Eşcinsel olmak bir nevi mükafat :)

 Gey Kültürü Yoksunluğu


Şimdi de sebebine gelelim. Bunun en önemli özelliği toplumda seksin tabu olması, görmezden gelinmesi, sanki hiç kimse yapmıyormuş gibi, kimsenin böyle bir şeyden haberi yokmuş gibi davranılmasından kaynaklanıyor. Özellikle gençler bu yok saymaya büyük tepki duyuyor ama bunu da dillendiremiyor. Sonuç eline fırsat geçtikçe buna abanıyor deyim yerindeyse.. Bu durum sadece geylere özel değil, genel bir sebep, yani herkes için geçerli..

Geylere özel durumlara gelirsek...
Biz geyler doğduktan sonra gey kültürüyle yetiştirilmiyoruz. Yani böyle bir kültür yok haliyle. Heteroseksüel bir ailemiz var ve genel bir heteroseksist kültür hakim. Kendimizi keşfedene kadar bu kültürü alıyoruz, sahipleniyoruz, benimsiyoruz, katkıda bulunuyor, yaymaya çalışıyoruz ya da bu söylediklerimi yapıyormuş gibi davranıyoruz.. Şimdi bu kültürde yoğurulmuş bir hamur olarak gey olduğumuzu kabullendiğimiz zaman kültürel bir boşluk doğuyor.. Aslında heteroseksist kültürü benimseyen insanlar çok da büyük boşluklara düşmüyor, çünkü toplum içinde yaşamanın belirli kurallar gerektirdiğini ve kuralların nasıl oluştuğunun farkında olduklarından, kendi kültürel duruşlarını oluşturuyorlar.. Ama ailesinden gördüğü heteroseksist kültürü benimsemek yerine göstermelik yaşamayı tercih eden geyler bu kültür yoksunluğunun verdiği coşkuyla yaşamaya başlıyorlar ki sormayın gitsin.. Bir bekaret kuralı yok (ki olması da saçma) mesela.. Sana gelen erkek senden önce seks yapmış oluyor, o zaman senin seks yapmamış olman bir eksiklik gibi görülüyor, sekste deneyimsiz olan değil de deneyimli olan daha çok iş yapıyor piyasada.. Ve sen bu piyasadan hoşlanıyorsan onun kurallarına uymaya başlıyorsun..

Sonra kimseye hesap verme gereği duymuyorsun.. Rahatça "Bugün seviştik, yarın seni istemiyorum." deme hakkın var.. Kimse senden hesap soramıyor, sorsa da cevap alması olası değil.. Çünkü tanışıp buluştuğun platform buna müsait.. Orada kimse "Benden önceki sevgilinden neden ayrıldın?" diye sormuyor, ya da "Ne ara on beş  tane sevgili yaptın, ben de senin on altıncın olacağım yani" deme gereği duymuyor.. Çünkü bunu dese sıkıcı olacak, tutucu olacak, o sitede zaten özel değil, ya da başka birinden çok farklı değil.. O da oraya seks aramaya girdiğine göre neden sorgulamakla vakit kaybetsin, onu soracağına iki kere boşalırlardı bile..

Gey Mahalle Baskısı


Boşalmaya odaklı bir topluluk oluşuyor zaman içinde.. Bunda bir etken de mahalle baskısının olmaması. Gey mahalle baskısı diye bir şey yok. Mesela çok canın sıkıldı sevgilinden rahatlıkla ayrılabilirsin, heteroseksist kültürde bu olay bu kadar kolay değildir, birisi nişan yaptığında tüm ailenin duyması gibi nişanları attığında da herkes duyar ve konu komşu belli yorumlar yapar. Nişan da takılan takılardır, yapılan masraflardır, milletin ağzı çuval değil ya.. Ama bir gey 3 yıllık sevgilisinden ayrılınca böyle bir sohbet oluşur mu? Onları bilen arkadaşları bile en fazla "hadi hayırlısı, zamanla unutursun" gibisinden yorum yapıp geçer.. (bence olması gereken de bu, ama konumuz değil)

Gey partner bulma platformlarında yüksek bir enflasyon var. Bu enflasyon mecburen aç gözlü olmayı, daha iyi görünen fotoya ulaşmayı, en iyisini bulup, harcayıp, daha iyisine koşmayı öğütlüyor.. Bunu yapmayacaksan oraya girmenin pek de bir anlamı olmuyor, hatta çok da sıkıcı bir yer oluyor..

Daha çok Kabul = Mutluluk 


Yani bu seks düşkünlüğü kültürel eksiliğin dolayısıyla aç gözlülüğün, tüketme (insan tüketiyoruz) çılgınlığının, yüksek insan enflasyonunun, daha iyiye ulaşma hırsının ve özellikle kendini ispatlama isteklerinin karışımından oluşuyor kanaatimce.. Seks bir şekilde erkeklerden hoşlanan erkeğin hem ihtiyacını gidermesi, hem de dünyaya "işte ben buyum" diyebilmesinin tek şansı oluyor.. İnsanlar olduğu gibi kabul görme arzusuyla yaşarlar.. Kabul gördükleri oranda mutlu olurlar.. Mutlu olduğunuz zamanları sorgulayın! Ne zaman daha çok mutlusunuz? Emin olun kendinizi rahat hissettiğiniz ve kabul gördüğünüz ortamlarda.. Ve şimdiye kadar bir sürü laf çarptığım insanlara bir bakalım; bu insanlar yoğun çalışma hayatı içinde, belki evliler, ya da aileleriyle yaşıyorlar, ne sevgili edinme şansları var ne de ilişki yürütebilme kapasiteleri ya da buna ihtiyaçları.. Bu adamlar ancak kendilerini isteyen biriyle sevişirken "Dünya gör beni işte ben buyum!" diyorlar.. Yaşayan her canlı bunu der.. Şimdi soralım kendimize bu cümleyi hiç mi söylemedik içimizden.. Tüm dünyaya seslenirken hiç konuşmamak çelişkisinde!!

Devam yazımda bu eleştirilerime karşı kendi fikirlerimden ve deneyimlerinden bahsetmeyi düşünüyorum. Gey kültürü adına benim düşüncelerim nedir, nasıl çözümler üretilebilir? Planet Romeo hesabımda neler oluyor? Akşamları yemekte neler yiyorum, nereden sevgili buluyorum, hangi marka ayakkabıyla sevişiyorum gibi detaylı bilgilere yer vereceğim, takipte kalın anacığım ;)

10 yorum :

 • gay werther dedi ki...

  bigayımmmmmm eline sağlık pıtırcık çok güzel bir yazı olmuş yani en azından ben anlatmak istediklerini anladım :D
  geçenlerde düşünüyordum ben de, dedim; şöyle çok param olsa giderim istanbula bir mahalleyi satın alırım ve orayı bizlerle doldururdum sadece :D sonrada mahalle baskısı yapardık birbirimize. ''şşttt duydun mu o gay, bşgay dün birini atmış eve. ay hiç yakıştıramadım dün bir bugün iki.''
  ''haklısın wertherim yaa nolcak bu çocuğun sonu. dur arayıp çürüğe anlatayım da yarın bi çaya gidek.''
  ''tamam hadi görüşürüz öptüm :*''
  ahahahahahaha :D hayal gücüme sağlık öpüldün kocaman ;*

 • Kaan Arer dedi ki...

  Ay çok iyimiş.. Geylerin neden daha rahat davrandıklarını açıklamaya çalıştım, yazı eleştiri değil bir durum tespit yazısı aslında.. İnsanların bu konularda düşünmelerini ve kendi kültürel duruşlarının farkına varmalarını da arzulamıyor değilim elbet ;)

  öptüm ponçiğim ;)

 • Çürük Vişne* dedi ki...

  Ve son kısımdan anlıyoruz ki Kaan bir ayakkabı fetişisti :D
  Yazı yine çok güzel olmuş ellerine beynine parmaklarına sağlık. Bir de onur yürüyüşünü bilmeyen bir eşcinsel ; yavrum sen nerde yaşıyon yaaa. Oha falan oldoom. (hep okumamaktan bunlar hepp !!)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Son kısım sıkıcı yazımın eğlenceli birkaç cümlesiydi sadece :D

  Vişneciğim hak veriyor olmana çok sevindim, gerçekten abartmıyorum birebir yaşadığım olaylardan çıkardığım genellemelerdi onlar.. Bana sorsan sana tarihini bile anlatırım ama işte.. herkes bizim gibi önemsemiyor sanki. O yüzden diyorum ya bir şeyler yapmalı ve halka inmeliyiz diye..

 • Gökhan El Khalisi dedi ki...

  cinsellikle bir sıkıntım yok da bu kadar cinsellikle iç içe geçmiş olmak benim fazlasıyla canımı sıkan bir durum. eskiden çok kapalı gözle gidiyordum, her şey heteroların hayatları gibi diyordum; ama artık anlıyorum, eşcinsel bireylerin yaşam şekillerini. yine de dediğim gibi kendini kabullenmiş biri olsam bile yakıştıramıyorum halen bu yaşama şeklimi kendime. kimliğim yerine oturdukca ve daha çok farkına vardıkça çevremin, olduğum kişiyi savunma isteğim de o kadar azalıyor. savunabilecek kelimelerim azalıyor, üzülüyorum.

 • Acemi Gay dedi ki...

  Öncelikle bigayciğim blogunu yeni açtığın zaman tanışmıştım seninle. Yazılarının %90'nı okumuşumdur bu sürede. Fikir dünyanın olgunlaşmasına ve evrimine şahit oldum böylece. Düşüncelerinin ufak bir kısmına katılmasamda çoğuna hak verdim. Eşcinsel kültürü üzerine eğilmen de ayrıca takdire şahan.

  Gay wertherciğim izole bir yaşam kurmayalım kendimize. Ne öyle homojen mahallelerde yaşamak. Bütün İstanbul bütün Türkiye hatta Ortadoğu, Kafkaslar, Balkanlar, Orta Asya, Uzakdoğu, Avustralya, Sibirya, Afrika, Amerika kısacası bütün dünya bizim olsun. Her yerde homofibi, transfobi, bifobi son bulsun.

  Gökhan El Khalisim. Eşcinsel bireyler arasında rastladığın ve yakıştıramadığın durumlar aslında toplumun eşcinselliği ahlaksızlık ve sapıklık olarak görmesinden kaynaklanmakta olduğu kanısındayım. Toplum ittikçe, yokmuş gibi davrandıkça eşcinsellik de bir nevi yer altına inmekte, karanlıkta kalmaktadır. Üstelik hetero ilişkilerin tertemiz olduğunu da iddia edemezsin. Yani eşcinsel ilişkiler gördüğün kadar siyah, hetero ilişkişler ise düşündüğün kadar beyaz değil.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Imtırakcığım teşekkür ederim.. Bilgim ve deneyimlerim dolayısıyla bir durum tespiti yapmaya çalıştım.. Devam yazısı geliyor ;)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Gökhancığım senin böyle naif kalmanın sebebi bence: "Günahı olmayan kişi, günaha razı gelemez.."

  Senin durumunda aynen bu.. Sen daha saf ve temiz bir hayat yaşarken birilerinin sana göre bu kadar kirlenmelerini anlayamıyorsun..

  Bende senin gibiydim, bundan 2-3 yıl önce.. Ama artık herkesi rahatlıkla olduğu gibi kabul edebiliyorum, çünkü fark ettim ki ben de hatalar yapıyorum.. Hata yaptıkça, hata yapanları anlamaya başlıyorsun.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Acemiciğim gerçekten çok haklısın.. Bu bulog olaylarına girdiğim sıralarda tanışmıştık da şimdilerde pek bir görüşemez olduk ya :(

  Neyse özellikle belirtmek istediğim noktayı ön plana çıkardığın için teşekkür ederim..

  Görüşmek üzere, sağlıcakla kal kuzum
  kaan

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB