Avcılarda İnsanlığı Avlamak

9 Ekim 2012 Salı 20 yorum
Bugün size Nedim'in hikayesini anlatacağım.. Nedim ilk defa televizyona çıktı.. Hem de ilk defa katıldığı bir protesto nedeniyle.. Nedimin kucağında küçük oğlu vardı.. Oğlu boynuna öyle bir sarılmıştı ki sanki ilk defa... Televizyonda görünce hemen tipinden bildim Nedim'i.. Oğlunun sarılışını görünce de hemen anladım babasının kucağına daha ilk defa çıktığını... Onda aradığı sevginin emaresine ilk defa bu kadar yakınlaştığını..

Babası alkol hatta sex kokuyordu, sanki sperm kokusu vardı vücudunda; ama o daha bu kokuyu bilmiyordu, o yüzden kurumuş sperm kokusunu ayırt edemedi terli kokusundan... Nedim biraz önce sex yapmış öyle gelmişti eve, yani oğlu bu iğreti kokuda haklıydı.. O kadar kötü ve izbe yerde sex yapmıştı ki duş almayı midesi kaldırmıyordu... O izbe yerde öyle bir zevk almıştı ki bir daha karısına yanaşır mıydı onu da bilmiyordu.. Aklı çok karışıktı.. Bir de kızı vardı ama en çok oğlu için korkuyordu... Etraf "ibne" doluydu ve korkuyordu...

Korkuyordu ki "ibneler" çok iyi sevişiyordu... Adamlar isterse aktif isterse pasif oluyorlardı.. Adamlar evinde ki karısından daha da kadındı, eğer isterse daha da erkek kendisinden... O "ibnelerle" yatıp kalkmayı seviyordu, tertemiz çarşaflı evini bırakıp o ucuz otel odalarında yatmayı ve üstüne para saçmayı yeğliyordu, işte siz düşünün gerisini.. 

Korkuyordu kucağında tuttuğu çocuğu da bir gün "ibne" olursa diye... Korkuyordu bu "ibneler" dünyayı ele geçirirse diye.. O gün evinin ahlakı ortadan kalkacaktı çünkü.. Nedim evinin direğiydi, karısının kocası, çocuklarının hiç görmediği babasıydı.. Oğlu neredeyse ilk defa sarılmıştı babasının boynuna, babası "ibneleri" mahalleden kovmaya çalışırken.. Nedim döviz yazacak adam değildi, ama elinde tutuyordu işte.. Aslında ne yazdığına da hiç bakmamıştı.. Dövizde ne yazdığını ben okudum, çocuğun gözlerinde ki korkuyu gördüğüm an.. 

"Mahallemizde Fuhuş İstemiyoruz.".. Evet.. Nedim diyordu bunu, kurumuş sperm kokan Nedim.. Az önce transseksüel bir afet, hatta adını bile bilmediği sarışın bir afet onun göğüsüne attırmıştı.. Göğüsünde hissettiği ılık sperm, o sperm kokusu, spermin çıktığı iri penis hala aklından çıkmıyordu aldığı zevk.. Ama şimdi fuhuşa karşıydı Nedim.. Çocukların ahlakı söz konusuydu, o da bir babaydı ve çocuklarının ahlakına sahip çıkmalıydı sonuçta, haksız sayılmazdı... O mahallede oturan trans bireyleri mahalleden atmak istiyorlardı.. Gece sevişirken güzeldi de sabah ekmek almaya giderken de onları görmeyi midesi kaldırmıyordu işte..

Onlar ki toplumun en itilen kakılan bölümüydü, onlar ki itilip kakılmaya kendi evlerinde başlıyorlardı, ergenliğe ilk adımlarını attıklarında.. Şanslı değillerse ilk önce annesi babası itip kakıyordu onları.. Toplumun belirlediği cinsiyetlere sahip değiller diye.. Kendi isteğiyle bir insan bu kadar itilip kakılır mıydı? Kimse bunu düşünmüyordu.. Kim onlara sahip çıkmıştı da onlar bunu ret etmişti.. Nedim az önce birisine paralar saçmış, deli gibi mutlu olmuştu onun altında; ama düşünecek kadar aklı yoktu.. Bu insanlar nerede yaşar, ne yer, ne içer!.. Trans birey de bizim gibi bir insan değil mi? Nedim korkuyordu, sevişip boşaldıktan sonra, korkusu artıyordu görmek bile istemiyordu.. Bu yüzden öldürülmüyor muydu bu insanlar.. Nefret kurbanları hep sevişme sonrasında ortaya çıkıyordu..

Ben Nedim'i pazar günü çıkan haberlerden tanıdım... O Avcılarda bir sitede oturan 10 kadar trans bireyi evinden atmak için tehdit ve protesto eden kalabalığın arasındaydı. 120 hanelik sitenin 10 bireyi transseksüeldi.. Çocukların ahlaklarını korumak için ellerinden tuttukları çocukları her hafta gece yarısı sokaklara çıkaran bizim insanımızdan birsiydi Nedim.. Çocukların gözlerinde ki korkuyu göremeyen insanımızdan birisi..

Pazar günü bu tehdit haberlerinden sonra Hürriyette Ayşe Arman röportajı okudum.. Orada ise dünyanın en sexy 50 erkeği ile en sexy 100 kadını listesine aynı anda giren başka bir trans birey vardı.. Ayşe Arman bu röportaj için çok mutlu, çok gururlu ve huzurluydu.. Böyle bir insanla karşılaşmak onu sevindirmişti.. Haklıydı da.. Saçma olan Avcılarda yaşanandı.. Ayşe Arman O insanlarla da röportaj yapmıştı.. Kimsenin görmek istemediği, yanında durmak istemediği, dışladığı o insanlarla...

Yani yine riyakarlık, yine toplum hastalığı, yine ipe sapa gelmez şeyler yazacağım olmayacak... Siz bilin istedim Nedim her gece yatağına girebilmek için para ödediği transeksüeli komşusu olarak görmek istemiyor... Siz bilin istedim. Gerisi  ne desem boş... 
Kaynaklar
Ayşe Arman'ın Haklı Gururu

Dipnot: Travesti ve Transseksüel ayrımına karşıyım. Bir kişinin ameliyat olup olmaması beni ilgilendirmez, ilgilendirmemeli diye düşünüyorum. O yüzden yazıda bilerek travesti kelimesini kullanmadım.. Bu konuda ki genel kanı nedir bilmiyorum.
DipDipnot: Gelen ilk iki yorumda da Nedim'in gerçek bir kişi olacağı sanısı ortaya çıkınca düzeltme yapmalıyım, yazıda geçen Nedim tamamen hayal ürünüdür. Nedim ismi güzel, tatlı tatlı konuşan, sohbeti çok hoş anlamına gelmektedir ve bu güzel ismi taşıyan tüm arkadaşlarımın affına sığınırım.. 
Sadece nefretten nefret edebilmek dileğiyle...


20 yorum :

 • Ekimoza dedi ki...

  Bu konu ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi,tebrik ederim.Burda ismi geçen Nedim hayali bir karakter mi yoksa gerçekten var mı bilmiyorum ama ne önemi var,ne yazıkki çevremizde Nedim gibi kendini inkar eden,kendinden korkan ve kaçan bir sürü insan var.Bence çözüm toplum olarak değer yargılarımızı bir kez daha sorgulamamızdan geçiyor,öğretilmiş ahlak kurallarının gölgesinde gerçekten olduğumuz kişiyi nereye kadar saklayabiliriz ki?Eğer birilerinin toplumdan dışlanması gerekiyorsa,birilerine tepki göstermemiz şartsa transseksüel komşularımızı bırakıp etrafta elini kolunu sallayarak gezen pedofililerle,sübyancılarla ilgilenmemiz daha akla uygun olmaz mı?

 • Bir Gay dedi ki...

  Gerçekten Nedim diye biri var mı, televizyonda böyle birini gördün mü bilmiyorum. Ama eğer varsa ve sırf tv'deki görüntüsüne bakarak böyle bir varsayımda bulunduysan çok yanlış olduğunu düşünüyorum. Sadece dış görünümüne bakarak, aslında kim olduğunu, ne olduğunu bilmeden böyle ağır ithamlarda bulunursak aynı mantıkla bizleri eleştiren insanlardan ne farkımız kalır?

  Onlar bizden bahsederken ağızlarından köpükler taşarak nefret söylemlerinde bulundukları için kızıyorken, aynı üslupla yanıt vermeye çalışmak ne derece doğru?

  Her iki tarafın da hiç tanımadıkları insanlar hakkında böyle konuşmasını doğru bulmuyorum.
  Kendimizi ve haklılığımızı anlatmamızın yolu bu olmamalı..

 • BiGay dedi ki...

  Ekimozacığım sanırım bu konuda yapılacak en iyi ama en kaliteli yorumu da sen yazdın... çevre bu kadar şiddet yanlısı insan, pedofili doluyken biz neyim kafasını yaşıyoruz acaba?

  10 puan sana geldi ;)

  Nedim hayalidir, ama hayal değildir.

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gayciğim senin yorumundan sonra bir kez daha okuyacağım yazımı her ne kadar Nedim hayal ürünü olsa da, televizyonda bu haberin yayımlandığını hiç görmesem de, yazıda transfobiye saydırsam da nefret dolu bir söylem bana yakışmaz çoook ama çok haklısın.. elimde olmadan nefret yüklü cümleler kurduysam hemen düzeltiyorum.

  Eleştirini severim senin ;)

 • Bir Gay dedi ki...

  Sen yazıyı okumadan ben yorumumu yeniden okudum da sanırım biraz sert bir eleştiri olmuş.
  Ama insanların kendinden olmayanları acımasızca yerden yere vurmasına ve ötekileştirmeye çalışmasına öyle kızıyorum ki, hangi tarafta olursam olayım bazen kendimi tutamıyorum.

  Hep bizimle ilgili empati kurulmamasından yakınırken aynı hataya bizim düşmemizi kabullenemiyorum.. Kendimizi anlatmaya çalışarak karşı tarafı ikna etmek yerine 'siz de zaten böylesiniz' diye bir çıkış yapmak sorunları çözmekten çok, daha da çıkmaza sürükler diye düşünüyorum..

  Bir önceki yorumumda seni kıracak bir şey yazdıysam özür dilerim..

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gayciğim seni anlıyorum ve o yüzden düşüncelerin başımın üstünde ;) yoksa kırılmak ne kelime olur mu hiç!

  Bir de nasıl anlattıysam okuyan bir çok kişi Nedim'i gerçekten tv de gördüğümü sanmış :) Sanırım gerçek ile hayal arasındaki bağı kuvvetli kurmuşum :P

 • Operadaki Kazulet dedi ki...

  "bana ilk taşı en masumunuz atsın" diyosun yani.

  ötekileştirmek dünyanın en kolay şeyidir. mühim olan aslında ötekilerden olduğunu unutmayı becermektir.

 • BiGay dedi ki...

  Kazucuğum sanırım yazıda da ben Nedim'i ötekileştirdim.. Ama ondan şunu istiyorum gece yattığın kadına sabah da sahip çık. Bu o kadar zor bir iş mi?

  Yoksa Nedim'de bizdendir, günahıyla sevabıyla insandır...

 • Amorf Yazın dedi ki...

  bence Nedim korkmamalıdır oğlunun da ibne olmasından en azından riyakarlığıyla katıldığı o protestonun muhatabı olan kadınların çocukken ve gençliğinde gördükleri zulmü görmeyecek çocuğu...

  Nedim karakteri durumu özetleme de ve durumun riyakarlığını göstermede sağlam bir zemin olmuş.. benim naçizane görüşürm ise hikayeleştirme Nedim'in kucağındaki çocuktan olabilirdi...

 • BiGay dedi ki...

  Sevgili Amorfcuğum kesinlikle haklısın ama çocuğun gözünden yazıldığı zaman daha masumane bir şey çıkacaktır ortaya ve ben biraz daha kodumu oturtan bir yazı yazmak istedim.. Ama çocuğun gözünden yazılması da ayrı bir olaydır.. Belki bu olayın devamını yazarsam onu da dillendirmeye çalışırım.. Ne de olsa bu olay daha çok büyüyeceğe benziyor ;)

 • Amorf Yazın dedi ki...

  zaten ortada bir şiddet eğilimli taraf var bence buna masum bir göz güzel bir cevap olabilirdi... bir çocuğun babasıyla annesinin aralarının bozuk olmasından tut kavgalarında adı geçen kimlikler filan vs. daha çarpıcı bir izlenim yaratbilinirdi.

  bu olayın devamı 13 ekim cumartesi tekrarlanıcağa benziyor zaten. Lgbtt topluluğu o gün eylem yapıcakmış onlara inat bu küflü zihniyetler de eylem düzenleyeceklerini açıklamışlar. bakalım göreceğiz..

 • BiGay dedi ki...

  İnşallah fena olaylara sahne olmadan, son bulur bu saçma inatlaşma.. İnatlaşma demem de doğru değil ama trans bireyleri orada yalnız bırakmamak lazım..

  Mahallenin ahlakını en son onlar bozuyordur eminim... Bir kere insan namusuyla sex işçisi olamaz mı? Devlet sigorta hakkı tanımıyor diye bu insanlar namussuz mu?

  Ahhh amorfcuğum ahhh

 • Amorf Yazın dedi ki...

  namus mu(!) genel ahlaka göre incecik bir zarla namusu beyan edenlerdeki namus anlayışıyla bu olguyu düşünmek mi valla ben o dediğin soruya böyle bakarak cevap veremem...

  elinde tek olan şey bedeni olsaydı o namus bekçisi gibi kapıya dikilen kişiler neler yapardı acaba? ya da o eylemde arkasını dayayacak bir ailesi veya sigortasından yararlanacağı bir kocası olan kişiler bunlardan mahrum bırakıldığında ne kadar namus dedikleri olguyu savunabilirlerdi...

  bu millet ne zaman direkt yargılamayı bırakırsa o zaman (belki) adam olur.. empati şart!

 • Çürük Vişne* dedi ki...

  Andrej Pejic'i biraz daha tanıma fırsatım oldu link ile :))
  Yazıya gelince çok güzel, roman olabilir vallahi :))
  Avcılar konusuna gelincede bunlar nasıl insan dedim. Heteroseksüel oldukları için bütün LGBT bireyleri toplanıp onlara bunu yapsa nasıl olur diye empati kurmaları lazım aslında. Ama kafalarının içi saman dolu olduğu için yak bir kibrit tutuşsun :))

 • BiGay dedi ki...

  Yazımdan bir roman hayal edebilen hayal gücüne hayran kaldım efenim teşekkür ederim ;)

  Ayrıca keşke her şey senin vişnen gibi güzel çürüyebilse...

  Aslında yazının başlığı anlatıyor tüm durumu, o insanlar orada insanlıklarını avlıyorlar.. Bir kere hayatın vurduğu insanlara bir de onlar vurmak için sıradalar :(

 • gayminator dedi ki...

  Sevgili BiGay,

  Tebrikler.

  Dipnotunda travesti demekten kacindigini soylemissin. Saniyorum Trans kadin demekte hikayenin dokusuna uymayacakti, bu nedenle kacinmis olmalisin. O ayrimin yapilmasina ben de karsiyim.

  Konuyla ilgili Radikal'den Pinar'in yazisini okumustum yayinlandigi sabah. Gayet iyi bir yaziydi. Andrej orneginden ziyade kendi icimize donersek eger, Goklere cikardigimiz Bulent Ersoy'umuz var.

  Sevgiler.

 • BiGay dedi ki...

  Gayminatorcüğüm verdiğin bilgi için teşekkür ederim.. Aslında ben yazıda trans birey tanımlamasını kullanacaktım ama bunun da ne kadar doğru olacağına karar veremedim.. Sanırım en doğrusu buymuş bundan sonra trans birey demeyi tercih edeceğim..

  Ben de dediğin yazıyı okudum ve çok beğendim.. O yüzden o konuya pek girmeden anlatmaya çalıştım aslında, zaten yazılmışı vardı ;)

 • Ekin Türe dedi ki...

  Bir konu En güzel şekilde senin ellerinden dökülür ki yine öyle olmuş...
  Öncelikle tebrikler :)

  aynı zamanda dediğin gibi bu saçma inatlaşma (aslında bana göre savaş) bitmeli ....

  Devlet heterolar için genel evleri koruma altına alıyo peki bu konuda neden birşey yapmıyo ? en saçma noktada burda !

 • BiGay dedi ki...

  Aaaa Ekinciğim şımaracağım ama :) Sanırım bu karşılıklı sevgimizden kaynaklanıyor, yoksa ben iyi yazmıyorum, senin gönlün güzel okuyor ;)

  Ayrıca devletimiz herkesi kucaklama konusunda üstündür, biriciktir.. Engelli vatandaşlara bile daha yeni kapı açtı, belki bir gün cinsel yönelimi değişik olan insanlara da açılır o kapı kim bilir?

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB