Kondom ile Kayganlaştırıcı

31 Temmuz 2012 Salı 74 yorum
Gey sex üzerine yazmaya devam ediyorum.. İlk yazı ne A ne de P çok sevildi, çok konuşuldu ama Petrick son noktayı koyunca, yeni bir yazı ile deneyimlerimden yola çıkarak düşüncelerimi paylaşmaya devam edeyim dedim..

Şimdi ilişki de rol sorununu aştığımıza göre ilişki esnasında kullanılabilecek malzemelere gelelim.. Yine Petrick kardeşimizin ilk yazı da hatırlattığı gibi en önemli gereç kondom.. Kondom çok önemlidir muhabbetine girmeyeceğim, çünkü artık herkes bunu bilmeli.. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan bizi korumasının yanı sıra anal sex yaptığımızdan dışkı yoluyla bulaşan hastalıklardan da korur, nokta (bu kadar sosyal mesaj yeterli)..

Kondom alırken dikkat etmemiz gereken bir nokta var... Hani her markanın çeşit çeşit kondomu var ya, işte o çeşitlerden "ince, hafif, hisset" olanı bize gelmiyor anacım.. Eşiniz sizi daha iyi hissetsin diye son teknolojiyle inceltiyorlar ama anal sex yüzünden midir, yoksa erkek erkeğe yapılan sexin daha sert geçmesinden midir bilemiyorum o ince kondomlar parçalanıyor.. (adamın içinden çıkıyorsun bir bakıyorsun prezervatif toplanmış kalmış, içine boşalmışım oğlum anlamadın mı? diye sorabilirsiniz bile :) Böylece kondom parçalarcasına seviştik diye hava atabilirsiniz; ama kondom parçalanırsa kullanmanın ne anlamı var ki? O yüzden değişik renk ve şekilde olanları, hatta tırtıklı olanlarını ve meyveli olanları ayrıca tavsiye ediyorum :)

Bir de daha sağlıklı olması için oral sex öncesinden kondom kullanımını öneriyorlar. Fakat kondomlu oral sex ben yapamıyorum, yapmadım, yapan varsa deneyimlerini bizimle paylaşsın.. Yani "en azından oral sexe karışmayın anacım yaa" diyesim geliyor..

Bir de kayganlaştırıcı sorunsalı var.. Cinsel ilişki esnasında en yoğun kullanılan kayganlaştırıcı yine bizim doğal salgımız olan tükürüktür.. Sadece tükürükle rahat rahat ilişkiye girilebilir; ama ilişkinin kalitesini arttırmak için su bazlı jel kayganlaştırıcı kullanılmasını öneririm. Kayganlaştırıcı olarak evde bulunan sıvı nemlendirici kremleri ya da bebek yağlarını da kullanabilirsiniz.. Özellikle bebek yağı muhteşem oluyor bir deneyin derim :)

Kayganlaştırıcı alırken dikkat: anal sex ile vajinal sex kayganlaştırıcıları farklı oluyor. İnternetten alacaksanız zaten direkt anal sex kayganlaştırıcısı alabilirsiniz; ama Adese, Bim, Tansaş, hadi Migros gibi bir marketten alacaksanız genelde üç markadan biri oluyor.. Durex, OK ve Fe..  ((Bim mi? dediğinizi duyar gibiyim heaheah))

Ok'in iki farklı çeşidi var, bunlardan sıcak temas çeşidini hiç tavsiye etmiyorum, hem pasif olan hem de aktif olan yanıp duruyor benden söylemesi.. Bir de çilekli olanı var o diğerine göre daha iyi; ama yine de anal sex kayganlaştırıcısı olmadığından olsa gerek yeterli etkiyi göstermiyor.. Çok yoğun bir kıvamı var, bolca kullansanız bile istenilen kıvama gelmiyor.. Bir de bolca kullanınca her yer vıcık vıcık oluyor..Hep sorun yani..  Sonuç OK in kayganlaştırıcıları bize göre değil anacım..

Eğer alacaksanız Durex'in kayganlaştırıcısı güzel. Onu alın derim.. Zaten üzerinde anal sex için de uygun olduğu yazıyor.. Ayrıca su bazlı olduğundan ne leke ne de bir iz bırakıyor ardından kuruyup gidiyor.. Pek bir çeşidi de yok. Sade ve güzel.. Kokusu kıvamı tam yerinde.. Hani size bebek yağı önerdim ya o bayağı bir iz bırakıyor işte. Çok dikkatli kullanmalısınız :) Bunda o sorun yok işte ;)

Bir de Fe markasının tek kullanımlık jelleri var.. Onlardan çikolatalı olanını tavsiye ederim eğer çikolata kokusunu her yerde hissetmek istiyorsanız :) Ama tek kullanımlık olduğu için sürekli sex yapan çiftler için değil de tek gecelik sexler için hem taşınma hem de kullanma bakımından çok uygun.. Bir daha ki yürüyüşte unutmazsam bu jellerden dağıtmayı düşünüyorum :)) heahaehaeh

Bir de hamam deneyimim olduğundan yazmak zorundayım.. Yoksa o kadar hamamlarda yaptın bunu yazmamışsın, haberimiz yoktu senin yüzünden mağdur olduk dersiniz :) Hamam, havuz, banyo, deniz gibi sulu ortamlarda sex yapacaksanız ne tükürüğünüz ne de yukarıda saydığım su bazlı jeller işe yarar.. Yaramıyor anacım hiç zorlamayın... Sulu ortamlarda rahat rahat kaynaşmak için "silikon bazlı kayganlaştırıcılar" kullanmalısınız.. İnanın bu çok önemli.. Silikon bazlı jeller sudan etkilenmediği için çok rahat bir şekilde anal sex yaşarsınız.. Ama bu jel yanınız da yoksa ancak havuzun kenarında yaşarsınız benden söylemesi :) Bu jel olmadan su içinde sex imkansıza yakın...

Aslında çok jel markası var tabii ama ben sadece bildiklerimi yazdım...

74 yorum :

 • BiGay dedi ki...

  piyasa sizin için olduğundan sen istediğin tüm ürünleri kullanabilirsin zaten.. bu arada biraz heyecan olsun diye sürtünme de tırtıklı kondom öneririm :D:D heahaheahahe

  tamamen şaka yapıyorum bebeğim :)

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  Kimdin firmalarından para mı alion annem
  Anlamadım ki :) yapmayana bile ille yaptircaniz ben gidip bı adama CNm heycan olsun die kindim takalım dersem naper bilio musun :) ( bu arada bı adam ileride olacak sevgilim içindir yanlış anlaşılmasın önüme gelenle surtusmuyorum yani )

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  Bu arada aklıma gelmişken söylemeden gecemicem annemin bu cinsel içerikli seylere cok güzel lakapları vardır mesela porno ya miki miki der :) komdon a da şapka :) Abi'm ergenkenken bir gün benim yanımda aman saPkasiz bir şey yasama cocum dedi . Ben de bir saat mal mal bakındim ne dio die . Cok sonra öğrendim şapkanın anlamını :)))

 • izmirdeki o gay dedi ki...

  offf o okey sicak temas nasil nefret bisey. butun evin icinde yanio popoooom diye kosturttu beni kesinlikle tavsiye edilmez igrenc otesi bisey hayir vajinal sexte bile igrenc. Durexim kalbimin bas tacidir her zaman derim. Hepsini gectimde silikon bazli kayganlastiriciyi ilk defa duydum marka onerisi beklenmekte burda acilen. Kondoma gelince hic biri bareback tadini vermez canlarim benim gibi tek esli olun hic kondom sorunu yasamayin. Ha diceksin simdi pislik hik bik. Onun icinde lavman diye bi teknoloji var. Iste gelelim bomba istege bir sonraki yazinizda lavman inceliklerini bekliyoruz. Cok ciddiyim ya benim yontemim hem cok uzun hem cok tehlikeli hemde yorucu

 • BiGay dedi ki...

  bebeğim yaa okurken öldüm gülmekten.. çok güzel demişsin.. adam prezervatif taktıktan sonra sürtünür mü sadece heahaehaeh

 • BiGay dedi ki...

  bak sıcak temas konusunda bir tek ben böyle düşünmüyor muşum katkın için çok teşekkür ederim izmirlim ;)

  silikon bazlı ama dediğim gibi sulu ortamlarda çok iyi oluyor, senin için gittim buldum link veriyorum bak kuzum : http://www.cinselurunleri.org/urun_detay.asp?id=687

  Kondom konusunda ki fikrine de katılıyorum, tek eşli olun kullanmayın anacım :)

  Lavman mevzusuna girmeyi de düşündüm ama milleti içi bulanmasın şimdi deyip değinmedim.. bu konu üzerine de çalışırım eğer içime sinerse yazarım ama senin yöntemini de çok merak ettim ya yaz, ya da bana mail at izmirlim lütfen :)

 • BiGay dedi ki...

  Aaaa :O bak bunu hiç duymamıştım.. Böylece öğrenmiş olduk :)

  bu çok değerli bilgi için nasıl teşekkür etsek sana :))

 • Bir Gay dedi ki...

  Hahahaa :))
  Güzel bi yazı olmuş..
  Ben de et ete değmeli diye düşünenlerdenim :))
  Sevgilimi hissetmeyi ve onun beni hissetmesini seviyorum.. Bu yüzden yıllardır prezervatif kullanarak ilişkiye girmedim.. Ama tek eşli değilseniz, ya da sık partner değistiriyorsanız aklınızdan bile geçirmeyin. Mutlaka korunun..

  Bu arada durex'i tek geçerim. Hiç başka alternatifler arayıp da maceraya girişmeyin ;)

 • izmirdeki o gay dedi ki...

  ne yapindan ziyade ne yapmayini soyleyeyim bende
  zeytinyagi
  arko
  bilimum el nemlendiricileri
  vucud kremleri

  bunlardan kayganlastirici olmaz sonra tam icratin ordasin popom yanio uflesene diye bide rezil oldugunuzla kalirsiniz :D

 • Gayda dedi ki...

  Boşverin bunları organik prezervatif kullanın. Hemde 0.02 milimetre boyutunda :D Ayrıca dayanıklı ama bulunca bana da haber verin :D

 • BiGay dedi ki...

  Bir Geyciğim demek ki aklın yolu bir miş :) bu yazıyla da küçük bir kamuoyu yoklaması yapmış olduk :)

  uzun süreli ilişkiler ve prezervatifsiz bir yaşam, durex kayganlaştırıcı şimdilik revaçta :) Zaten hem bulunurluk hem büyük şişe hem de uygun fiyat olması (tabii ultrason jeliyle yarışamaz) mantıklı bir seçim..

  @İzmirlim verdiğin bilgilerle blog alemine geri dönmüş gibisin, zaten askere gideceksin bari gitmeden bizimle ol yaa :)

 • BiGay dedi ki...

  Gaydacığım hiç organik prezervatif duymadım ama kesin vardır.. bu konuyu organik geye havale ediyorum araştırsın bulsun vallahi :)

 • pistisvejanus dedi ki...

  DUREXİN ÜSTÜNE TANIMAM ARKADAŞ:):):) okeyin ürünleri çok çabul yırtılıyor benden söylemesi ortadan ikiye ayrılanı bile gördüm

  birgay uyu herif yorumlarıma niye cevap vermiyorsun!:)

 • BiGay dedi ki...

  Pistisim demek ki sen de durex diyenlerdensin :)

  ben direkt ortadan kaybolan prezervatif gördüm sanırım o da OK in incesiydi sarı paket :)

 • pistisvejanus dedi ki...

  kesinlikle heleki yurt dışındaki çeşitleri görsen kesin sende durexci olurdun

  okey benim içime kaçtı yaaa birde biz aradık condom nerde takmadıkmı falan diye meğer yırtılmış birde içime kaçmışş :):):) o yüzden durex hemide bol çeşit ve okeyin ektra inceleri bile çok kalın !!!!

 • Adsız dedi ki...

  peki kondomsuz ilişki hakkındaki düşüncelerinide merk ediyorum heleki tek bir kişi ile sevdiğin bir kişi ile birlikte oluyosan kondomsuz ilişki hakkında ne düşünuyosun ? slikon bazlıları da ilkdefa senden duyup öğrendim :) bilgi verici bir yazı olmuş cidden :D deneyimler bilgiye giden yoldur =)

 • BiGay dedi ki...

  Pistisciğim yoksa durexten reklam mı aldın sen :))
  nedir bu durex aşkı. bir de OK seni mahkemeye verecek vallahi hiç bu kadar aşağılanmamıştı onlar :D

 • BiGay dedi ki...

  Adsızcığım kondom ile ilişkiye girmek hiç hoşlandığım bir şey değil, ama sevgilimin geçmişi çok karanlıksa ne kadar tek eşli bile olsam kondom kullanırım, çünkü ondan aids testi isteyemem.. Bundan önce hep kondomla ilişkiye girmiştim..

  Ama şu an sevgilimle bunu konuştuk ve kondomsuz ilişkiye giriyoruz. Bu demektir ki ilişki sırasında birbirimize sağdık kalacağız. Ve bu aşkın arasına plastik bir şeyler sokmak istemedik. Bir de anal yoldan ilişkiye girildiği için penisine bazen dışkı bulaşır bundan iğrenirsen kondom kullan derim, biz bunu sorun etmiyoruz açıkçası... o yüzden rahatız.

  Silikon bazlı jel her zaman gerekli değil, biraz detay bir durum ondan bilinmiyor sanırım. Ama duşta, havuzda bir fanteziniz olacaksa inanılmaz gerekli çünkü su içinde birleşme olamıyor. Tüm kayganlaştırıcılar suya dağılıyor :) Ben de bunu araştırdım sonuçta pornolarda adamlar rahatça yapıyor ben neden yapamıyorum dedim. Ve çaresini buldum meğer bunu kullanıyorlarmış..

 • BiGay dedi ki...

  Acemicim sahur öncesi gülünmeyecek gibi değil haklısın :)

  ama bu ince kondom yırtılınca penisin köküne doğru toplanıyor.. ortadan kaybolma dediğim budur. yoksa hokus pokus değil yani :)

  pistisin durumu ise daha içler acısı :))

 • BiGay dedi ki...

  Acemiciğim bu yorumunla amacıma uaştığımı söylemiş oluyorsun.. Aslında amacım eğlendirmek, ama okuyan insanları biraz da olsa bilgilendirebilirsem eh ne mutlu bana...

  Ne de olsa "iki günü bir olan bizden değildir."

 • Bikomoko dedi ki...

  silikon bazlilari tek gecerim. silikon bazli olanlar yeni sayilir o yuzden pek bilinmiyor ama artik su bazlinin yerini almaya basladigini soyleyebilirim(GUNOIL diye bisey kesfettik bi sure once, gercekten harika. cok akiskan degil).

  bu arada el yuz kremlerinin kullanilmamasi iyi olur cunki pek cogunda alkol, parfum gibi maddeler var ve cok kolay irite edebilirler.:)

 • BiGay dedi ki...

  Bikocuğum sanırım Türkiye de en yaygın bulunan ideal jel durex ne yazık ki :)

  silikon bazlılara bile ulşamak hiç kolay değil, senin dediğini ise bir araştıracağım :)

 • bi'adam :) dedi ki...

  bir tıbbıyelitrak olarak bi'düzeltme yapmak istiyorum, ilişki sırasında tükürüğün kayganlaştırıcı olduğunu olabildiğini söylemişsin fakat, tükürük bir vücut sıvısı olduğunu ve cinsel hastalıkların (STD) vücut sıvıları karışması sonucunda bulaştığını düşünürseniz, tükürüğün bağırsak florasına bulaşması (ilişki sırasında bi'kanama olmuş, açık yara oluşmuşsa)prezervatif bu hastalıkların yayılmasını engellemez. Kondom kullanma daha iyi :) Sadece attırıktan geçmez yani :)

 • BiGay dedi ki...

  Bi adamcığım bu çok temel bilgi için gerçekten çok teşekkür ederim.. Aslında çok mantıklı bir çıkarım ama hiç dikkat etmemiştim..

  Adam kondom kullansa ne olur tükürüğünü zaten yolladı desene...

  Bak buralarda olman ne kadar yararlı ama ayda yılda bir geliyorsun :(

 • homofili dedi ki...

  Sevgilimle bareback kaçamaklarimla kondom gerek... Kayganlaştirici olsa da olur olmasa da hatta kuru kuru daha iyi...seks olsun da farketmez gerisi :))

 • BiGay dedi ki...

  Homofiliciğim kuru kuru derken, mevzuyu açar mısın lütfen?

  bir de bareback zaten kondomsuz anal ilişki demek değil mi, kondom takarsan bareback olmaz :)

 • homofili dedi ki...

  Ah hayır demek istediğim Sevgilimle kondom kullanmıyorum ama sadece sevgilisiyle seks yapmaz insan arada kaçamak illa olur onlarla kondom kullanmak şart :) kayganlaştırıcı olmasa da seks zevkli olsa da olmasa da olur diyorum. Bilmem anlatabildim mi?

 • BiGay dedi ki...

  Homofiliciğim seni şimdi daha yakından anladım :)
  tabii sevgilinle yapmadığın sürece kondom kullanmalısın ama ilişkinin sağlığı açısından kullanmasan daha yararlı gibi :D

  Kayganlaştırıcı olayı daha bir zevkli hale getiriyor sanki, bir de alışınca insan arıyor, yoksa bundan 100 yıl önce kayganlaştırıcı jel mi vardı canım :D

 • Haplo dedi ki...

  ya kondom takınca güven geldiğinden seks daha zevkli geçiyor benim için :D
  kondom üzerinden oral yapacaksan meyveli olanlar şart, ben okey kullanıyorum en azından. :)) sevgilim test yaptırana kadar kondomsuz dolaşmayı rüyasında görebilir :)) arada kaçamak yaparken ikimizde dikkat etsek te pek güvenemiyor insan :)

  sıcak teması sevmedim ama bildiğin içindeyken yanıyorsun, pasif olarak nasıl hissedildiğini bilemeyeceğim ancak. :/

 • BiGay dedi ki...

  Homofiliye yazdığım ilişki sağlığı hakkında ki cümle senin içinde geçerli haplocuğum :)

  herkes sevgilisi varken ne kadar rahat kaçamak yapıyor canım.. bir ben mi tek eşliyim şu dünyada bilemedim heaheah :)

  Neyse, meyveli önerini denemek üzere not ediyorum.. görüşmek üzere :)

 • gay werther dedi ki...

  o zaman size tuğba ekinciden kondom şarkısını armağan ediyorum :D :D :D
  kondom, dünyaya kondom, eline beline cebine kondommmmm :D :D :D
  dikkatli olun gençler :D

 • Adsız dedi ki...

  çikolatalı kayganlaştırıcı fikri müthişmiş bu arada yazı güzel ve bilgilendirici olmus tırtıklıyı deneyen oldu mu?

 • BiGay dedi ki...

  Gey Werther ben de sana kaldıramazsan kaldırırlar gülüm şarkısını armağan ettim gitti :P heahahae

  Çikolatalım tırtıklıyı ben denedim, aktif olan için pek bir etkisi olmuyor, pasif olan eğer hassas ise bunu hissediyor.. Yani ben hissetmiştim :) ayrıca yırtılmamıştı heahaeha :P

 • BiGay dedi ki...

  EĞer biraz olsun bilgilendirebildiysem ne mutlu bana.. ayrıca eğlenmiş olman ise cabası :)

  vallahi bunlar yaşadıklarımdan çıkardığım dersler zaten...

 • Adsız dedi ki...

  Ben çikolata kokusunu her yerde hissetmek kısmında kaldım bi durdum düşündüm hissettim kokladım sonra bi parça daha ısırdım çikolatamdan sonra da ruyadaki dedemden bana bunu getirmesini dileyerek daldım uykumaa..
  bu arada çokdidaktik bir yazı olmuş tebrik ettim :) bir de bu kadar çeşidi kullanmış olman da ayrı bi şaşırttı neden bilmiyorum :)

 • BiGay dedi ki...

  Adsızcığım seni o kadar çikolatayı nasıl yiyebildiğin sorusuna cevap vermemen şaşırtmaz mı? Haha şaşırtmalı bence de..

  Sanırım yakından pek deneyimsiz duruyorum :) Ama bu benim seçimim, hayata hep amatör bir ruhla sarılmak istiyorum, her işi ilk defa yapar gibi zevk ve istekle yapmak istiyorum.. Deneyimler çok arka planda sade bir alt metin oluşturuyor sadece...

 • Adsız dedi ki...

  ben daha yiyecektim de... ama uyandığımda kahvaltıdan önce de 2 3tane attım yani sanırım benim için şaşırtıcı değil çikolatayı bulduğumdaki olağan ritüel gibi geliyor bana :))

  amatör ruhunu yirimm...

 • tarih84 dedi ki...

  Şaşırtıcı bilgiler:) Ama bilinmeli tabi, kayganlaştırıcının da çeşitleri olduğunu bilmiyordum yani görmüşlüğüm yok. Marketlerde gördüğüm şeyler okudukça anlam kazanıyor:)

  çikolata, çilek ... koptum piyasa hareketli tabi artık kondom da markalaşma var LW li çantadan sonra şimdi de kondom var :)

  İyi bir yazı bilgilendirici gerekli devam :)

 • Kaan Arer dedi ki...

  Tarihciğim vallahi senin sayende ben de bir kere daha okudum, hoş bir yazımış gerçekten.. Bundan sonra hangi konuda yazsam acaba?

  Bu arada LW li çanta nedir, yaygın bişi de ben mi cahilim yoksa?

 • tarih84 dedi ki...

  Arada konu önerisinde bulunabiliriz istersen:) bizim açımızdan da bilgilendirici sonuçta.

  LW yamışım aslen LV olacak yani louis vuitton milletin çakma çanta cüzdan için dedektifçilik oynayıp arka sokaklarda dükkan arşınladığı dünyanın para basmak için sıraya girdiği markanın condom üretiminden bahsetmiştim:)
  http://ofthefashionblog.blogspot.com/2011/07/louis-vuitton-condoms.html

 • Pudra dedi ki...

  oğğğ haberlere bile konu oldu hatta ön sipariş bile alınmış:)) Artık zenginlerin fantezi dünyası markalaşsın korunma 100lerce dolara mal olsun. Gerçi korunmayı özendirici bir girişim takdir etmişimdir.

  Erotik- yetişkin edebiyatında da korunma vurgusunu takdir ederim.

  önemli mevzu.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Adsizcigim lavman dediysek cok agir ve ilaclar kullanarak yaptigimiz bir sey degil. Oldukca basit ve internetten videolarini izleyebilirsin. Abal temizlik olmadan da iliskiye girilebilir elbet ama o zaman da kotu suprizlere hazir olman gerekir.

  Ama genel bir temizlik de oldukca ise yarar. Cok abartmamak gerekiyor bence.

 • Adsız dedi ki...

  limon ve kaynatılmıs su ? :) bı detay gecebılsen soyle nasıl yapılır zarar vermeden :) nekadar sıklıkta anal temızleme normaldır ? yararı var mıdır ? sımdıden tesekkurler

 • Kaan Arer dedi ki...

  Simdi cok abartmamak gerekir derken kastettigim sey iliskiden once diskini yapman yeterli. Ve elin yardimiyla sabunla anus ve cevresini yikamalisin. Bu cok gerekli olan adim. Biraz daha temiz olmasini istersen ameliyat eldiveni giydigin parmagin yardimiyla icinde kalan diski parcalarini temizleyebikirsin. Asil gerekli olan asamaya gelirsek, kucuk bir hortum yardimiyla anusunden iceri su alip bunu diskilaman lazim. Bunun en kolay yolu bu is icin uretilmis olan pompalardan satin alip kullanmak. Bu sekilde icine su alip ver, en son sabunla yikarsan oldukca temizlenmis olursun. O kaynamis su ve limon da bu bahsettigimiz su oluyor. Ama kaynar kaynar kullanmiyorsun tabii soguduktan sonra. Ama normal temiz bir su da kullanabilirsin bence.

  Dedigim gibi istedigin asamaya kadar kendini temizleyebilirsin. Her iliskiden once tum bunlari yapmak mumkun olmayabiliyor haliyle. O yuzden asama asama yazmaya calistim.

  Saglikli seksler anacim..

 • Adsız dedi ki...

  biz bayanlar sizden ogrenecegımız cok sey var :) evet ben normalde su alma dısında dıger asamaları rutın yapıyorum ama iş anal sexe gelince farklı elbet.Tesekkurler bılgıler ıcın. Zararı varmı pekı bu lımon su olayının bagırsak tembellıgı vs yapıyormu zamanla ay cok soru sordum ..

 • burak şahinkaya dedi ki...

  bence en güzeli dogal kayganlaştırıcı anacım. onca ilişkim oldu hiç kayganlaştırıcıya gerek duymadım. he yalan olmasın daha çömezken biri bebek yagı kullanmıştı anacım benim üzerimde :D. ama onu da ben istemedim en güzeli dogal olanı, tükürük :D

 • Kaan Arer dedi ki...

  Burakcığım tabii sadece tükürük yeterli oluyor. Örneğin biz kayganlaştırıcıyı bulamayınca tükürükle idare ediyoruz ama kayganlaştırıcı da olmalı yani iyi oluyor ;)

 • Adsız dedi ki...

  Manukyan benim buyuk bi problemim var.. Abla benm pasif deneyimim cok olmadi .. Simdi cok iyi bir iliskim var tek sorun herifiminkinin olay but olmasi.. Kiz daha bebek yaglari midir kremler midir vazelinler midir denemedigim hic bir sey kalmadi.. Hala icimde jilet vqrmis gibi aciyor.. Simdi de kayganlastirici deniycem.. Ha bir de iliskide hijyene cok onem veriyorum lavaj alikmam bile yarim saati buluyo acaba hortumla anusume zarar veriyorum da o yuzden mi aciyo diye dusundum su lavaj icin uretilen aparati nerden alabilirim. bi kez lavajsiz girdim yine acidi.. Sevgilim cok anlayisli uc aydir tam anlamiyla anal yasayamadik hic tam giremedi bir kac dakikadan uzun suremiyor.. O da gec bosaliyor.. Uzuldugumun farkinda beni avutmYa calisiyor ama ona bunu yapmK istemiyorum.. Ayyy lutfen yardici olun kizlar.. :(( :((

 • Ramazan Ates dedi ki...

  O gay karsimdakinin poposu yanarsa ben uflemem ama islk islak yalamam gerekki o aciyi hissetmesin ki o anki heycan bitmesin haksizmiym acaba buarada ismim tahha matay m.o

 • Adsız dedi ki...

  Bunu okumamışım ben şimdi gördüm. Bime gidipte bana bi anal sex kayganlaştırıcısı verir misiniz dediğimi hayal edemiyorum :O

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Exodyam 70 küsuruncu yorumu yazarken nasıl olur da yeni okudum bunu dersin. Sen durup durup geriye doğru okumalar mı yapıyorsun bakim? Süpersin tatlım.. Öptüm..

  Bimden kondom almak ;) le' condom gibi bişi var yani hem de 10 tanesi 3 lira hahaha yani daha hiç.almadım ama alacaknolsam hemen bime giderim sanırım ;) nasl olsa çöpe atıyorsun 20 lira vermeye ne gerek var hahaha

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB