Bütün Kızlar Toplandık

3 Temmuz 2012 Salı 19 yorum
Hem onur haftası etkinlikleri, hem iş görüşmeleri, hem de ev arama telaşı içinde çok sevgili dostlarım ve sevgilimle dolu dolu bir hafta geçirdim.. İstanbul'u yeni yeni öğrenen bir köy çocuğu olarak İstanbul'da dört dörtlük buluşma organize etmemi beklemiyordunuz değil mi?.. Genel olarak Mevlana gibi davranmaya çalıştım.. Hiç şart yok, kural yok, mekan yok hatta saat yok insan bile yok :)

Ne zaman istersen, ne gün istersen, nereye istersen yeter ki gel kapımız her zaman açık dedim.. Böylece farklı bulogırlarla farklı zamanlarda bol bol buluştuk. İlk buluşmamız çarşamba akşamı Zaz konserinden sonra gerçekleşti..  Çünkü ilk önce sevgilimle el ele Zaz konserine gittik.. Konserin bitimine yakın LGBT etkinliği olan Garajistanbul da Anlatsam Bi Bok Olmaz (ABBO) ve Patrick ile görüştük.. O kadar kaynaştık ki eve dönerken güneş doğuyordu..

ABBO: Allah'ım nasıl bir insan o.. Adamda neşe, eğlence, dans, doğadan esinlenerek yaratılmış gibi. Ben kendimi çok samimi sanırdım bu adam samimiyetin dibine vurmuş :) Bir de çapkın.. Bir de arkadaş düşkünü.. Bolca arkadaşı vardı partide.. Sevgilim de ben de kendisini çok ama çok sevdik.. Zaten insanın libidosunu heraketlendirecek enerjiye sahip, maşallah..  Bir gün bize kahve içmeye gelecek.. O günü sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

Patrick: Saçlarını uzatmış bir ara Okan Bayülgen gibi karıştırıp eliyle tararken gördüm.. Aynen Okan gibi yapıyordu.. Uzun saç ona daha çok yakışmış.. Ama daha uzunu iyi olmaya bilir işte ideal kıvamı ayarlaması gerekiyor.. Patrick'i artık daha iyi tanıyorum.. İşe başlayıp para kazanmaya devam edersem ona alabileceğim hediyeler canlanıyor aklımda.. 

Bu gecede o kadar çok şey yaşadık ki sadece dördümüzün arasında ortak bir dil oluşturacak kadar şey çıktı. Zeynep Dizdar'ın göğüsleri, Bismillah, Allah'ım sen bizi affet, Ben şişkoyum; ama sen travesti olmazsın, Nah olamam, Kahve içmek, Ben gayim ama erkeklerden hoşlanıyorum, gaylerden değil... 

Sonraki gün Kaytan Bıyık ve yeni bulogır sevgilisi Umayin ile görüştük.. Onlarla önceden de görüşmüş tanışmıştık aslında.. Ama yeri gelmişken yazmalıyım. Çünkü gerçekten çok yardım sever insanlar.. 

Kaytan Bıyığın gerçekten bıyığı yok.. Ben zaten olmasını beklemiyordum; ama Patrick bekliyormuş.. Neyse kendisiyle sevgilisi olmadan önce konuşmalarımızda çok derbeder, çok beter, Allahım sen beni neden yarattın bu dünyaya şeklinde arabesk takılan, "Oğlum senin yine giderin var benim hiç yok.." şeklinde ağlamaklı bir insandı.. Buluşunca ne göreyim şok şok şok.. Kendini o kadar yerin dibine sokmuştu ki gözümde ne görsem şok olacaktım; ama bayağı boylu poslu, zayıf, gideri olan bişi çıkmasın mı? Zorlasak benim kadar yakışıklı yani :) Neyse ki Umayin gelmişte tanışmışlar.. Şimdi ikisi de çok neşeli Allah bozmasın.. Ayrıca ikisi de çok alçak gönüllü, sevgi dolu, samimi ve yardım sever.. Benim için güneşin altında saatlerce İstanbul sokaklarında dolaştılar, onların hakkını nasıl öderim!!. Bir de insan da her an arayıp yardım isteyebilirsin izlenimi bırakıyorlar.. Eh ne desem boş yani.. Çok mutluyuz onlarla tanışıp, sinemaya gittiğimiz için..

Gelelim Cumartesi'ye.. Cumartesi günü yukarıda saydıklarımdan Patrick sabaha karşı eve döndükten sonra pek aramıza katılmadı.. Bence de yerinde davrandı.. Bu sefer de aramıza O Gay; Ben de..., Acemi Gay, ABBO katıldı.. Bir de oturduğumuz Cafe'nin garsonu vardı tabii :) Çocuğu görür görmez bu da gay diye yaftaladık.. Hem yakışıklı hem gay hem de Türkçe bilmiyordu.. Sevgili arayan gençlere duyurulur.. Bundan iyisi Şamda kayısı.. Bir de sonradan aramıza Haplo kardeş katıldı.. 

O Gay ile uzun süredir konuştuğumuz için onu da görünce hiç şaşırmadım.. Aynı yazılarında ki gibi hiç bir şey yapmadan fenomen olabilen bir insan :) heaheaheha  Aralara getirdiği yorumlarla işi iyi idare ediyor.. Çok konuşmuyor, temkinli davranıyor ama soğuk da durmuyor.. Hem bu kadar uzak durup hem de bu kadar sıcak olmayı nasıl başarıyor? Ayrıca içimizde düzenli işi olan sadece oydu sanırım.. O yüzden gelmesi büyük bir öz veriydi, çok teşekkür ederim.. Hatta nasıl döndü, yolda neler çekti bir arayıp sorma fırsatım olmadı.. Sürekli aklımdaydı ama arayamadım.. Bir de onunla bir yere gitmenin bir faydası hesabı direkt üzerine yıkabilirsiniz :) hiç ses çıkarmadan ödüyor.... Hahah yok yok tüm bulogırlar çok cömertti.. 

Acemi gayciğim yürüyüşte hiç de acemi olmadığını kanıtladı aslında.. Bana ilk defa midye yedirten kişidir.. Hiç yememiştim o akşam onun ısrarına dayanamayıp yedim ve çok beğendim.. Öz güveni yüksek, saf ve temiz, tepkileri doğal, fazla çekingen olmayan, düşünceli bir insandır.. Davranışlarıyla insanda zaman zaman değişik etkiler bırakabiliyor.. Bazen ne hoşsun diyorsunuz, bazen de tamam yeter artık diyebiliyorsunuz. Bir de tüm bunları yüzüne söyleyebilirsiniz.. Oldukça kendi şahsına münhasır birisidir.. 

Haplocuğumda çok yakışıklı bir kişilikti.. Zaten cumartesi akşamı hiç boy kompleksi yapamadım.. Benden uzun pek insan yoktu sevgilim dışında :) Kendisiyle çok sohbet edemedik ama ona bir şat sözümüz var.. Bir de çok yoğun çalışan bir sevgilisi olduğunu biliyoruz.. Ayrıca kepini atıpta gelenlerdendi.. Bu sene ne çok mezun verdik biz böyle :) İnşallah o gece o Skandal yer de çok bunalıp bolca sıkılmamıştır, ama gerçekten çok kötü bir yerdi.. Haplo ile sadece orada konuşma fırsatımız oldu.. O da mekana girip çıkarken.. O kadar kalabalık ve sıcaktı ki içeride 5 dk durunca dışarıya çıkıp hava almak zorunda kalıyordunuz.. Bence en çok havayı da o gece ABBO'ın yiyiştiği adam çekiyordu :)

Eeee başka kim kaldı ki? Pazar günü bize katılan Arnavut Kaldırımı var, Sean Ian var Miss Maria var... Ki yürüyüşte bundan daha kalabalıktık... Çünkü herkes arkadaşını da getirmişti...

Arnavut Kaldırımıyla pek eskilerden beri konuştuğumuz için beklediğim gibiydi... Yalnız saçlarını çok sevdim.. Her zaman bu modelle dolaşabilirsin.. Ya da görmeyeli bayağı bir yakışıklı olmuş artık bilemiyorum :) Bir de daha rahat, daha renkli olur diye bekliyordum. Daha feminen olmasını bekliyordum sanırım, hiç değildi...  Yok o kurdeleyi boynuma bağlamam, yok düdük istemem, bir de düşük not ortalamasına rağmen benim hafızamla dalga geçerek gözümde bayağı bir düştü zaten :) olum oluuum sen ilk önce not ortalamana bak sonra konuş.. Neymiş efendim isim hafızam zayıfmış senin de pantolonun yırtıktı bişi dedik mi biz :))  Ayrıca bana aldırmadın düdükte ne oldu, Acemi Gay kulağının dibinde çala çala kafanı patlattı değil mi? 
(Laf aramızda bu çocuğu pek severim de, bir de güvenilir dosttur, dinlemeyi sever, büyük konuşmaz, biraz da uyanıktır ;)

Sean'cığımda kalkıp gelmez mi? Birazcık solgun görünüyordu ama normal halini bilmediğim için bir şey diyememiştim.. Meğer gerçekten de hastaymış. Yürüyüş öncesi biraz onun ailevi yapısını sorguladık, konuşturmaya çalıştık, rahatlaması için kahve içmesine bile izin verdik.. Ama yine de onu aramızda çok tutamadık.. Benim görmediğim bir zamanda rahatsızlandığı için yürüyüşten ayrılmak zorunda kalmış.. Daha sonra fark edip kendisini aradım ama yine de yardımcı olmak isterdim. İnşallah bize kızmamıştır.. O kalabalığın içinde onun ayrıldığını fark edemedim.. Geçmiş olsun.. Seni daha yakından tanıyabilmek için tekrar  bekliyoruz unutma :)

Miss Maria ise o günün en tatlı dişi bulogırıydı.. Dişi bulogır deyince aklınıza Pistis gelmesin, Pistis gelemedi zaten, ama Maria'nın da pek Pistis'ten kalır yanı yoktu yani.. Kendisiyle tanışmak çok güzel bir şeydi, neşe dolu bir görüntüsü vardı, düştüğünde hiç düşünmeden el uzatacak insanlardan birisidir.. O yürüyüş yorgunluğu üzerine kendisini bir de Galata umresine çıkarmama bile ses etmedi.. Çok tatlıydın kuzum yine görüşelim olur mu?

Gerçi bulogırların hiçbirisi organizasyondaki eksikliklere ve saçmalıklara ses çıkarmadı.. Zaten bir organizasyon da yoktu.. İçimizden ne geldiyse onu yaptık. Benim yaşam felsefeme uygun oldu her şey ;)
Ayrıca bir sürü yeni temiz güzel arkadaşım olduğu için çok mutluyum... Sağlıcakla kalın anacım...

Dipnot: Yürüyüşü ve organizasyonları ayrıca yazacağım..
DipDipnot: Evoğlanım, Van Görlüm, Pandam yoktu :'( sonra çalçene, bi adam, sevgilisi, pistis, kazulet... off of

19 yorum :

 • Patrick San. Tic. Ltd. Şti. dedi ki...

  Organizasyon diyo bi de utanmadan. Ayol daha nereye gideceğimizi bile son an öğrendik. Tesadüf eseri aynı anda Taksim'de buluştuk. Ah LGBT Bloggerlar Mahalle Muhtarı'na yakışmayan hareketler bunlar!!

  O saç düzeltme şeklimle az kızın canını yakmadım (Yersen falan değil, ciddi ciddi aşık olan var)

  Bi de hediye mi dedin? Oha nasıl mutluyum anlatamam!Zaten anlatsam bi bok olmaz. Ayrıca ABBO travesti değil! Küçük bebek gibi şımarıcam yakında! Benim de işe başlamam hediye almam lazım!

 • BiGay dedi ki...

  Hiçbir şey tesadüf değildir heahehahae :D eğer her şey yolunda gittiyse benim rahatlığımdan oldu ;)

  Ayrıca param olmayınca pinti oluyorum yoksa hediye almak ne ki ;)

 • Adsız dedi ki...

  çalçeneyle katılamadığımız içün üzüntülerimizi bildiririz. :'( seneye biz de gelince hakkımda "ay ev oğlanı ne kadar sarışın, ne kadar zağrif, ne kadar minnoş, ne kadar çoğüzelharikamuhteşem" yazmazsan elimden çekiceen var bilesin. :P

 • BiGay dedi ki...

  evoğlanım sen yeter ki gel ;)

  yazacağım iltifatlar senin yolunda feda olsun :D

  ama bu minnoş iltifatına da takılmadım değil hani :P

 • Kaldırım dedi ki...

  Utanmadan bir de mesaj atıyor verdim veriştirdim diye! :D

  Saçlarım sen gördüğünde kısaydı, o yüzden. Şimdi biraz daha uzun, beğendiysen ne ala :) Teşekkür ederim.

  Bizim sektör böyle, inekler derslere çalışıyor, biz sektörde ekmek yiyoruz, naparsın :P

  Yürüyüş sırasında düdükçüyü görüp bak istersen al diyen bendim unutma :) Başım şişti yalnız çok fena.

  Neyseki geçti gitti ve güzel bir organizasyonu geride bıraktık. Yürüyüşe katılan herkese sonsuz teşekkürler.

 • BiGay dedi ki...

  ayh neden utanacakmışım, asıl sen hiç utanmadan bir cevap bile atmıyorsun :)

  ya ders çalışmak ile para kazanmak arasında büyük bir korelasyon yok zaten.. bakma sen benim not ortalamanla dalga geçtiğime.. dalga işte..

  düdük meselesi için bir yazı yazmayı düşünüyorum zaten.. o derece saçma geldi bana :)

 • Miss maria dedi ki...

  Yerim seni ben ya çok eğlendim ,hepiniz ayrı ayrı çok içten sevcimensiniz. Sayende baya yürüdüm ama çok iyi geldi :) Tekrar görüşelim çok sevdim sizi :) O güzel düşüncelerin için çoooook teşekkürederim canım :) Muhahhh

 • BiGay dedi ki...

  @Kaytancığım zaten bıyığın yok bence çok konuşma :) sevgilin olmasaydı daha neler neler yazardım da sen dua et melek sevgiline ;)

  @Mariacım gördüklerimi ve hissettiklerimi yazdım.. Ayrıca sende benim için ne güzel cümleler söylemişsin öyle, insan samimiyetiyle iyi olunca iyilerle karşılaşıyor sanırım ;)

 • O Gay; Ben de... dedi ki...

  organizasyona en çok laf eden bendim sanırım hahaha :)) yok yok cidden çok güzeldi kimse sayende illa yetişmem gerekiyor diye kasmadı :D "sanırım" bir çoğunuza yazmak istediklerimi zaten blogum da yazıcam yorum olarak ziyan etmeyeyim :))

 • BiGay dedi ki...

  Eh o zaman yazını bekliyoruz OGaycim..

  ayrıca alıntı ve yorum olayıyla bir alıp veremediğim yok, aynen kaldırımın not ortalaması gibi.. ama laf atmazsam olmaz şimdi ;)

 • umayin dedi ki...

  Çekinme BiGay yaz yaz hatta olmadı bana yaz ben verip veriştiriyim:)
  Bu arada hepinizi tanıdığıma çok sevindim Maria sen ne sevecen bişeysin öyle Lodosu bana emanet edebilmen benim için inanılmaz birşeydi. AH Lodos ah gönlümü çaldı...
  Ve çilekli gay çilek gibi tatlı sevecen çilek o ya.
  Ups unutuyordum Patrick biraz yavaş büyüyünüz lütfen ben karşımda 20lerini aşmış efendim sözü özü bir biri ile konuşuyorum sonradan yaşını öğrendim bu ne olgunluk büyük başarı :)

 • BiGay dedi ki...

  @Kaytancığım zorlamayalım ortamı :)

  @Anlatsa Alem yıkılır o yüzden yazmayı bıraktım zaten :) ayrıca sen ancak kısa pantolonlu çiroz bir ibne olabilirsin ;)

  @Umayin kuzum ara bozma gibi bir niyetim yok.. sırlarımla öleceğim :) heahaehha

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB