İstiklal'de Tacize Uğrayalım...

12 Haziran 2012 Salı 29 yorum
Korkmak ya da korkmamak, işte bütün mesele bu! 

Dün akşam İstiklal'de sevgilimle uğradığımız tacizi anlatayım. Biliyorsunuz beynelmilel yerlerde el ele tutuşup öyle yürüyoruz.. Evin içinde sevişip, sokakta askerlik arkadaşı gibi dolaşmaya bir anlam veremediğimiz için bunu yapıyoruz..

Ayrıca, sevgilimin elinden tutma özgürlüğüm neden olmasın? Seven sevdiğinin elini tutamayacak mı? Kimseye zarar vermediğimiz sürece, kimsenin özgürlüğünü kısıtlamadığımız sürece, heteroseksüel çiftler gibi el ele yürüyemez miyiz?  El ele yürürken dün akşam bize bir grup genç saldırdı. İlk önce arkamızdan yanlışlıkla çarpmış gibi yaptılar, döndüğümüzde gülüyorlardı.. Ben anladım ve pek şaşırmadım aslında, ama neden el ele tutuştuğumuzu sorduklarında okkalı bir şekilde "sana ne" dememek için kendimi zor tuttum.. Tabii ağız dalaşına girecek değildik, işin kötüsü yanımızda bir gay çift daha vardı, arkadaşlarımız, bizim yüzümüzden rahatsız oldular.. (bizim yüzümüzden; çünkü biz olmasak onları rahatsız etmeyecekti kimse)

Cadde boyunca taciz ettiler.. "Siz oğlan mısınız?" diye kibarca soruyorladı.. Çünkü "ibne" demelerini beklerdim.. O caddede o an bulunan erkeklerin belki yarısı gaydi. Ama tek el ele yürüyen bizdik.. Biz korkmadığımız için dün akşam itildik, taciz edildik. Peki, korkacak mıyız?.. Harvey Milk'in de savunduğu gibi kimseyi rahatsız etmeden el ele yürüyerek görünür olmaya devam edeceğiz. Saklandıkça "öcü" gibi görünüyoruz. Hatta yok sayılıyoruz.. Biliyorsunuz yeni anayasada da bizden bahsedilmeyecek.. 

Sizce biz öcü müyüz? Ya da el ele tutuşma özgürlüğümüz yok mu? Ya da biz bu toplumun üyeleri değil miyiz?

Hangi milletin istiklal marşı "Korkma" diye başlıyor? Sadece bizim ki.. Neden? Mehmet Akif cahil miydi? Adam milletinin ruhunu okuyabiliyordu, nasıl korkak olduğumuzu biliyordu.. Farklı olmaktan, dışlanmaktan, kötü bakışlardan, itilip kakılmaktan, sesimizi çıkarmaktan... Korkmuyoruz diyen var mı?

29 yorum :

 • Acemi Gay dedi ki...

  Var. Biz de Cuma günü Eminönü'nden Kabataş el ele tutuşup yürüdük. Adalar'a giderken vapurda yine aynı durumda idik. Adalar'da ise birbirimizin dudağına ufak öpücükler kondurduk, üstelik koytu tenha köşelerde değil.

 • ஐ๑LeiThYcAt๑ஐ dedi ki...

  Bıraksınlar isteyen istediği gibi özgürce yaşasın... Bıktım bu baskılardan...

  Bu ülkenin cehaleti ve körü körüne olan önyargıları ki kulaktan dolma safsatalar olsun ucuz inançları olsun her şeyiyle buram buram tembellik kokuyor.

  Benim gibi olmayanı ben dışlarım efendim. Nasıl dışlarsın, ne hakla ezersin, nasıl senin gibi değil diye onun özgürlüğüne el atarsın?! Sen kimsin ki başkasının hayatının üzerinde hak iddia ederin.

  Çok dertliyim be bigay. Öyle böyle değil. Hapis hayatı yaşamaktan bıktım. Bu ülke kadınlığımdan utandırdı beni. Kadın olduğum için lanet ettim ben...

  Ha son olarak da ataerkil topluma kafam girsin.

  Bizi düşüncelerimiz, karakterimiz ve insanlığımız için değil de sırf cinsel kimliğimiz için dışlayacaklarsa mikeyim ben böyle hayatı.

  Oyhhh feci dolmuşum :/

 • BiGay dedi ki...

  @acemi gaycim, bu satırlarını okuyunca o kadar mutlu oldum ki anlatamam... biz de genel olarak yürüyoruz aslında, çok büyük tepkiler de almıyoruz.. bu da aldığımız ilk tepkiydi ki bunu da normal karşıladım.. tek isteğim daha fazla görünür olmaktan korkmayalım.. öcü değiliz. saklanmak zorunda değiliz.. isteğim bu yönde bir bilinç uyandırmak..

 • BiGay dedi ki...

  Leithycatcim; düşünmeye, kabul etmeye, hoşgörüye, empatiye bile tembellik ediyoruz.. empati demişken sana o akşam yaşadığımız diğer bir olayı da anlatayım.. Bu tacizden kaçarken kendimizi dolmuş taksiye attık.. gidiyoruz..

  Ben: Abi biz şu sokakta ineceğiz (şoför arkasını döner)
  Şoför: İnsanın hassın..
  Ben: Efendim..
  Şoför: Sizin gibi kimse bizi düşünüp te önceden ineceği yeri söylemiyor biliyor musunuz?
  Ben: Pek düşünceli bir toplum değiliz sanırım :)

  (içimden empati tembeli olduğumuzu geçiriyordum ki indik..) Şoförün hasret kaldığı davranışı görebiliyor musun?

  Ve az önce bizi kovalayan ata erkil gençleri.. sanırım insanın hasıyız diye kovalıyorlardı..

  Sonuç iyi ki varsın, ve çok şeyin farkındasın leithycatcim... farkında olmak bile çözüme yaklaşmak demektir.

 • Adsız dedi ki...

  nefret ediyorum o insanlardan abazalıkla tiksinti arası bakışlarından alaylarından ironilerinden ve köpek gibi salyalarını akıtan abazılıklarından

 • BiGay dedi ki...

  @adsızcığım hak veriyorum sana.. ama yine de nefret edemiyorum işte.. biliyorum ki onlarda yetiştirildikleri çevrenin kurallarına göre davranıyorlar.. ama abaza oldukları konusunda haklısın, fakat öyle davrandıkları sürece yanlarına zaten kızlar yaklaşamaz.. neden aynaya bakmaz insanlar.. ya da aynaya bakmanın da mı kültürü var?

  o kadar itici davrandılar ki kaçmak zorunda kaldık düşün işte... sorsamıydım acaba bizim el ele tutuşmamız senin neden ilgilendiriyor diye? Ne cevap vereceğini çok merak ediyorum aslında.. ama konuşulacak tipler değillerdi ki :(

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  Böyle gerizekali ınsanlarda var dünyada . Ama ne yazık ki olmaya devam edecekler . Kim ne olursa olsun bir insanın özgürlüğünü kisitlayamaz bunu ogrenmeliler

  Olaya iki taraflı bakmaya çalışıyorum eğer benim çevremde bu kadar gay arkadasım olmasaydı ve sizi taniyamasaydim şaşkınlıkla bakardım size açıkça söylüyorum ;)) ama bu bakışım emin ol yine igrenme ifadesi olmazdı cesaretinizi takdir ederdim kesinlikle ... Sonuçta toplumumuz bunlara alışık değil ne yazık ki. Ama bu alismicaklari anlamına gelmio ... Kabullendirmekle ilgili bir durum bu toplum Bülent Ersoy ünlü diye kabullenirken sokakta gördükleri transeksuel insanımıza hala laf atabilecek kadar iki yüzlü bir toplum yani anla artık nasilizzzz dikkatli olun kabullenditicez derken kendinize zarar verdirtmeyin temkinli olun dışarıda manyaklar dolu

 • Bikomoko dedi ki...

  o tarz insanlarla ugrasilmaz, bulasmamak en iyisi.sort giyen kizin otobuse alinmadigi bir ulkede iki erkegin elele tutusup yurumesine nasil tepki verilir kestirmesi cok guc degil...

 • BiGay dedi ki...

  @bikooo; bende senin gibi düşündüğüm için olsa gerek çok şaşırmadım.. ama şunu da ekleyeyim ki çok da tepki almıyoruz. gerçi bariz tepki alacağımız yerlerde el ele tutuşmuyoruz.. zamanla güvenimiz artar inşallah..

 • BiGay dedi ki...

  O Gayciğim aynen katılıyorum.. adamlar direkt benim yapamadığımı sen nasıl bu kadar rahat yapabilirsin, ben bunu kaldıramam modundalar...

  hayır ne yapmak istiyorlar, istekleri bu kadar mı insanlık dışı ki yapamıyorlar bir türlü anlayamıyorum...

 • BiGay dedi ki...

  Van Görlcüm; bakılmasına şaşırmıyoruz zaten.. bakar gidersin ama gelip taciz etmezsin.. farklı olunca insanlar bir kere süzüyorlar böyle.. buna oldukça alışığız zaten..

  dün parkın ortasından geçiyorum, pek kimse yok, büyükçe bir park, bir ağacın gölgesinde iki genç piknik yapıyorlar, uzanmışlar.. bir gördüm ki ikisi de erkek :)

  yani ben de baktım, içimden de ne güzel diye geçirdim tabii ama rahatsız etmeden baktım gerçekten erkekler mi diye :)

 • Bir Gay dedi ki...

  Hep söylerim, homofobik insanların büyük çoğunluğu eşcinsel olduğu arkadaş çevrelerince anlaşılmasın diye eşcinsellere hakaretler edip aşağılamaya çalışanlardır diye..

  Eminim o gurubun içinde en homofobik olanı aslında içten içe sizinle aynı hisleri taşıyıp da sizin yaptığınızı yapamamanın stresini yaşayan ve yanındakilere bunu çaktırmamaya çalışandır..

  Cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum ve bütün eşcinseller adına da teşekkür ediyorum..
  Keşke bütün gayler toplum içinde saklanmak yerine sizin kadar yürekli olup da biz buradayız diyerek rahatça dolaşabilse..
  İşte o zaman insanlar bunun gayet doğal bir yaratılış gerçeği olduğunu anlayacaklar ve bu tepkiler giderek azalıp yok olacak..

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gaycim, desteğin için çok teşekkür ederiz..

  Bence bir gün o da olacak.. Bir gün çekinmeyeceğiz, bir gün korkmaktan vazgeçeceğiz.. Birlikten kuvvet doğar, biz öcü değiliz diye slogan atacağımız günler pek uzak değil...

 • seksüelyaratık dedi ki...

  açık olarak mı yoksa kapalı kapılar ardında yaşamak mı gibi bir sorunun cevabını aslında bu durum.
  kapalıysan iğreti bir yaşam sürdüğünü kendin de kabul edersin ama açıksan laf atmalara, sözlü ve FİZİKSEL tacizlere alışman gerekir.
  ben hala cevabı bulamadım açıkçası.

 • BiGay dedi ki...

  seksüelciğim aslında cevabını da sorunun içinde vermişsin... ama şu da bir geçek ki ben de çalıştığım yer de ve ailemin yanında kendimi gizliyorum.. Çünkü hem ailem buna hazır değil, hem de işsiz kalma tehdidi var.. bu ülkede hakem bile işine dönemedi, ben asla dönemem.. ve işsiz kalmaya da ben hazır değilim o yüzden..

 • Kaldırım dedi ki...

  Olay onların özgür hissetmemeleri değil aslında. Belli başlı şeylere bağlı kalmaları. Sığ düşüncede olmaları. Eşcinsellik onlara göre kötü pis kaka. O yüzden her türlüsüne karşı çıkıyorlar. Düşünmüyorlar, önceden hastalık olarak nitelendirilen bu durumu koskoca Dünya Sağlık Örgütü bile yıllar önce "hastalık değil bu, gayet normal bir şey" demiş. Okumuyorlar, öğrenmiyorlar, cahiller.

 • BiGay dedi ki...

  o yüzden çok şaşırmadım ama o tip insanlara rağmen bir ön yargı oluşturdular işte.. keşke bunu yapmasalardı her insanı kabul ettiğim gibi onları da kabul etmeye devam edecektik..

  inanmayabilirsin, öyle olmayabilirsin ama bunu davranışa dökmenin ne alemi var? sen öyle yaptın diye bizi değiştirdin mi yani...

 • Adsız dedi ki...

  bunları okurken hep iç çeker ah keşke bi sevgilim olsa derdim şuan var :) ve inan bana sizin kadar rahat olmasakta ankara gibi bir yerde ufakdanda olsa el ele tutuşmalar hatta yolca " canım " hitap etmeler işte bunlar bana mutluluk veriyo :)

 • BiGay dedi ki...

  adsızcığım çok sevindim tabii sevgilinle hafiften de olsa el ele tutuşmaya başlamanıza.. zamanla ilerletirsiniz eminim.. sizde Ankara'da Melih Gökçek'e rağmen çığır aşarsınız inşallah :)

 • oyuncak ayıcık dedi ki...

  ben ilk defa bu yıl hoşlandığım çocukla ''arkadaş'' olmadığımızı belli ettim, gerek dokunarak, gerek öperek. Hem tatil yeri olmasından dolayı hoşgörüldük hem de kuvvetli durduğumuzdan çekindiler sanırım :D

 • BiGay dedi ki...

  Bence de çok çekinmenin anlamı yok.. sevgilinle rahat ol.. ayrıca taciz olayına da takılma, İstiklal her türden insanın bulunduğu kozmopolit bir yer.. o yüzden bolca homofobikte var.. ama her yer öyle değil tabii...

 • BiGay dedi ki...

  Callieach Bheur sanırım taciz eden kişilerin gözünden bakmadık olaya.. Ben de pek iyi hayatlara sahip olduklarını düşünmüyorum açıkçası...

 • homorexia dedi ki...

  Insanlarla en cok tartistigim konulardan biri bu.. yakin arkadaslarim bile ne kadar acik goruslu olursa olsunlar yuruyemezsiniz el ele diyor.. sevgilimle bile tartisiyoruz bunu bazen neymis yapmamaliymisiz boyle seyler ulke, toplum buna hazir degilmis ..neyin kafasi oldugunu anlamiyorum ama bence bu bizimle alakali bir sorun degil taciz edenlerin laf atanlarin kendi sorunlari..

 • Kaan Arer dedi ki...

  Açıkçası sevgiline de tavsiye et bu yazıyı okusun.. Aslında biz aylarca el ele yürüdük ve sadece bir kere böyle bir tepki aldık. Bunun dışında herkes sadece durup durup bakıyor sonra da yürüyüp gidiyordu. İnan sadece bunu deneyimlemek için bile el ele yürümeli insanlar..

  Evde sevişip yolsa asker arkadaşı olma riyakarlığını kendime yakıştıramıyorum.

  Tabii sırf bu uğurda canını riske atmazsın haliyle. Hafiften dikkatli olmakta da yarar var. Ama toplum buna hazır değil diyenlere en kuvvetli cevabım şudur: Sen hala benim elimi tutmazsan hiç bir zaman hazır olamayacak zaten ;)

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB