GayDanoz

25 Nisan 2012 Çarşamba 18 yorum

Operanın sınırsızçapkın, usludurmaz, yakalanmaktankorkmaz, eşibenzeribulunmaz sanatçısı dedi ki seninle bir röportaj yapalım... Ben de hemen havaya girdim.. Dedim neden olmasın ki? Süper olur vallahi dedim.. Ben zaten konuşmayı, anlatmayı, cevaplamayı, yardımcı olmayı severim.. O zaman hemen yapalım dedim. O da bana soruları gönderdi.. Aman Allah'ım soruları bir gördüm ki küçük dilimin tadına baktım.. Bir insanın hayal gücü bu kadar mı gelişmiş olabilir? O yüzden bende hayal gücümün sınırlarını zorladım.. Başlarda çok zorlansam da sonradan çok eğlendim açıkçası.. Kendi yazdıklarıma gülmek de başka bir şeydi yani.. Neyse iyi okumalar anacım..


1- Koca Yusuf'un nesi meşhurdu? Google'dan araştırıp bulunuz. Resmini koymayınız, olan var olmayan var:)))
BG: Ne bileyim anacım ben.. Koca Yusuf’un muhtarı mıyım? Geçelim efendim böyle magazinel soruları.. Ciddi ciddi röportaja gelmişiz daha ilk sorudan yapılana bakın canım.. Ateş bastı vallahi..
(Ööle ateşlendim, başım aaarıyo numaraları yapma bana! Tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin bebek. Nihoha!)

2- Kocakafalar'ı izliyo musun? Kocakafalar da seni izliyo mu? Teşhirci misin sen? Ayrıca ben paranoyak mıyım? Zeki Müren de bizi görüyo mu?

ZEKİ MÜRENİ(NKİNİ) GÖRDÜM! DAAANN!

BG: Efendim Koca kafaların hazırladığı Baba Haber Bültenini her gün kaçırmadan izlerim. Bu arada bu kocakafaların hepsi neden erkek.. Kadın rolüne girenler de erkek, erkek rolüne girenler de, çocuk rolüne girenler de, gay rolüne girenlerde, lezbiyen rolüne girenler de diye uzatırdım ama neyse işte hepisi erkek anacım bunların.. Aralarına bir de kocakafalı bir kadın alsalar ya..

Ayrıca Zeki Müren beni görüyor mu bilmem ama ben onu gördüm.. Bir gün üstü açık arabasıyla bizim köyden geçerken arabasını bizim yanımızda durdurdu. Başında “beyaz şapkası” vardı. Neyse işte sonra yoluna devam etti. Neden durduğunu bizde anlamadık zaten. Herkes Atatürk’ü görmüş çocukken ben ancak Zeki Müren’e yetişebildim ne yapalım canım..

Sen paranoyak mısın onu bilemem ama zıvanadan çıktığınız belli, efenim..
(Yok daha çıkmadık, tabelayı yeni geçtim: Zıvana 50 km, Ivana Sert 19 cmmiş deyip üçüncü soruya geçiyorum/iğrençti kabul!)

3-Cansu Dere'nin sırtında kaç omur var saydın mı hiç? Saymadın mı? Peki bi saattir nesine bakıyodun? Bizi başka bir şeye baktığına ikna et hadi.
BG: Cansu derede boğulmuş mu yani şimdi.. Bu arada boğulmuş deyince aklıma şu geldi. Şimdi bir akvaryumda 24 balık varmış. Bunlardan 17 si boğulmuştur, geriye kaç balığımız kalmıştır?
 Hala 24 sanırım… E balık babacım bunlar :)
(Waay Cansu derede boğuldu haa? Bakıyorum havana girdin espiriler patlamaya başladı sperm gibi şeyy havaifişek gibi :P)

4- Dereotunun genleriyle oynasa da dereağacı yapsa mesela genetik mühendisleri ve dese ki Haseki Hastanesi'ndeki dereağacında sallan kadınlar baş ağrısı çekmeyecek... Yok saçma oldu bu soru, şunu soracaktım, dereotunun genlerini neyin genleriyle birleştirip neye şifa bulmak isterdin?
BG: Şu an bu soruları kim yazdı diye düşünüyorum. Okan Bayülgen’in metin yazarına mı yazdırdın? Dere otunun genleri değiştirilsin ondan bir dere yatağı yapılsın. Bu dere yatağında sevişen çiftler ücretsiz yatsın. Sevişsinler, sevişsinler ama çoğalamasınlar.. Prezervatif yokluğu çekmesinler.. Kayganlaştırıcı çilesine girmesinler. Bol bol öpüşsünler.. Şimdi bıyıklı bir erkekle öpüşmek vardı aaah ah.. İnce uzun olacak, sakalı da sakin uysal olsun anacım, öyle dik dik batmasın adamın yüzüne :)
(Okan’ın metin yazarı halt etsin bee! Daha bunlar ne ki, kıçımda daha ne sorular var da uydurmuyorum:P)

5-İçli köfte ustaları sence ne için içleniyordur? Onların iç dünyalarına eğilebilir misin biraz? Hüyyoop sana diyom ufaklık! Yukarda havalar nasıl?
BG: İçli köfte miii? Aman Allah’ım içli köfte gördüm mü ben de içlenirim.. Ağlayasım gelir.. Neyse, bu içli köfte şuradan gelmiştir zaten. Bir gün Hatay’da içi dolu bir gemi batmış.. Bu geminin batışı tüm Mersini yasa boğmuş. Başka bir şeye boğacak değil ama yine de söyleyeyim dedim.. Neyse anacım, bu gemi batınca demişler ki biz bu geminin batışını her yıl analım.. Ne yapalım bu gemiye benzer bir şey üretelim sonrada ağlaya ağlaya yeriz demişler.. Bir gay demiş ki bu geminin içi ne doluydu, tahıl, o zaman biz de içi tahıl dolu bir köfte yapalım, onu suda yüzdürür sonra da hooop mideye batırırız… Yani anlayacağın bu içler o içler, yemediğin köfteler seni şişler..
(Way anasını sayın seyırcıler yaw!)

6-Çağdışı zihniyetleri kınıyoruz ya hep, çağiçi zihniyetlerde hiç yanlış olan bişii yok mu sence? Hadi ıkınmadan bir kaç örnek ver de kınayalım:)
BG: Anacım çağ içi zihniyete bizim köyde moderen olmak derler.. Şimdi ben geçen gün köyde yürüyorum, moderen olsun diye de şapkamı taktım.. Eee, biliyorsun şapka kanunu var moderen bir gay şapka takmalı diyo.. Neyse anacım kuşun birisi de kafama şey etmez mi? Şimdi piyango bileti almam lazım.. Malum moderen dünyada para ya loto da ya da potada.. Ama sorun şu ki başımda şapka vardı, bileti şapka mı alacak ben mi alacağım onu bilemedim.. Sonrada moderen olsun diye Tarot falı bakan bir Hacı Hocaya gittim.. Hacım, dedem, hocam, muhteşem hüseynim benim… Bi bak bakalım moderen dünya da kim piyango almalı.. Neyse hoca efendi de şeytanlarıyla cinleriyle davalık olmuş. Bir alacak verecek davası sanırım, Hocamın beynini haciz etmişler iyi mi? Anlayacağınız adam var ama beyin hacizli.. Sonracığıma ne diyorduk, işte bizim oğlan tutturdu ben de topçu olacağım diye.. Neden oğlum eee baba koş koş al parayı.. Bundan daha kolay bir kapitalist dünya var mı? Anlayacağın moderen dünyada oğlanlar topçu, kızlar popçu, aklı olan ise reklam yıldızı olmalı.. Anam bir reklam da oynuyorsun en azından 250 -300 bin lira garanti.. O yüzden mi konuyu dağıtmadan toplayayım moderen dünya bitti anam bitti. Ne geldi post modern dünya geldi.. İlk darbesini de yaptı.. O zaman ben ne anlattım şimdi? Konu dağılmadı değil mi?
(Dinlemedim sevişiyodum:P)

7- Denemeden bilinmeyen bir şey söyle biz de “way beah!” diyelim. Sen de söylediğine pişman olacak derece utan :P
BG: Boynun tutulmadan sex yapmanın değerini bilemezsin anacım..
Pasif olmadan gay olmanın değerini hiç bilemezsin anacım..
Aktif olmadan da erkek olmanın değerini..
Çalışmadan evde oturmanın değerini, evde oturmadan da sokakta sürtmenin değerini.. vb.
((Asıl demek istediğim aslında 2. Cümle. Diğerleri etkiyi azaltsın diye garnitür bebeğim..))
(Senin niyet başka gibi sankü:D)

SEX YAPAMAM! DAAAN!

8- Geldik fear factor sorularına... İsviçreli bilim adamları solucanlarla dolu yatakta uyumanın 10 yaş gençleştirdiğini ispatlasa yatar mısın o yatakta?
BG: Solucanları severim ama yatmam.. Bir kere ben üstüne yatarsam, solucanlar nerede yatacak değil mi ama? Altımda ezilirler de can verirlerse, cenaze namazı filan oooo, iş uzar.. Bir de 10 yaş gençleşsem çocuk olurum bea.. Sex bilem yapamam o zaman.. Ben bu yaşa gelmek için az gün saymadım.. Neden gençleşeyim şimdi durduk yere…
(Pardon bu soru sana 1 numara büyük gelmiş ama olsun büyüyünce cevaplarsın sakla sen bunu :P)

9-Diğer fear factor sorun... Tuvalete manevi değeri olan bir şey düşürsen alır mısın? Nedir o?
BG: Vallahi manevi değeri olmasına gerek yok.. en son traş makinamın fırçası düştü.. Ne kadar manevi olduğunu tahmin edemezsin. Hemen elimi daldırdım…
(Seni öperken hatırlat da yanağından öpmeyeyim, dudaklarını traş köpüğüyle köpüklemiyorsun di mi?/Hehhee yolunu yaptım kesin öpüjeem ben bunu. Çok fettan gördüm kendimi:P)

10-Son derece homoerotik bulduğun bir olay, kişi, eser var mı?
BG: Aşık olduğum erkeğin önümde soyunması.. Sonra benim onun penisini elleme isteğim ama kendimi çekmem.. Çünkü ellesem homopornografik olur.. Erotik olsun diye ellemiyorum yani..
(Amaaaaaan elle gitsin noolcek, hem kalkmış penisin grafisi olmazmış:P)

11- Hamama gittin diyelim. Ne görsen şaşırırsın? Hahamlar hamama gider mi sence? Hayyam hamama karşı mıdır? Ya Çarşı?

ÖNÜNE GELENİ ALIYORLAR! DAANN!

BG: Hamamı sevmem anacım.. Çünkü önüne geleni içeri alıyorlar.. Tamam erkek seviyoruz dediysek de boy uzunluğu ile orantısız kiloda olan erkekleri sadece giyinikken severim J örneğin boyun 175 cm ise kilon en çok 65 olacak.. Bu oranı tutturamayan gözüme görünmesin.. Hamam da ise daha çok babam yaşımda amcalarım, dedelerim, şişkolarım oluyordur herhalde sanırsam galiba.. Çünkü ben hayatımda hiç hamama gitmedim ki.. Bu tam bir ön yargı anlayacağın.. Zaten benim ön yargılarım meşhurdur.. Aynştayn amca atomu parçalayamadı diye ben ön yargı mı çöpe atamam.. Ön yargılarımla mutluyum..
(Anaaa önden hiç önyargılı gibi görünmüyordu sayın seyirciler. Arkaya da bakmiim şimdi konuktur, ürker kalanını cevaplamaz filan)

12-Aşkın gözü kör, kulağı sağır mı? İktidarı yerinde mi? Yokladın mı?
BG: Aşkın da aşıkın da gözü kördür amaaa maşukun gözü açıktır..

13-Pubizm nedir? Bilmiyo musun? Çok ayıp! Bilmiyosan da ne olabilir bize açıkla bakalım.
BG: Aaa bilmez olur muyum canım.. Şimdi Eski Antik Latin Yunanında biliyorsunuz ki Pub = Bar demektir.. O yüzden bu da barizm demektir.. Yani barlarda yaşamayı, barda yatmayı, kalkmayı, içmeyi, sıçmayı hatta giyinip, soyunmayı, tüm hayatı bar masası üstünde geçirmeyi, dünyanın anlamını barlarda aramayı öğütleyen bir akımdır.. Bu akımın günümüzde uygulamaları hala vardır. Örneğin evinizdeki yuvarlak masalar, tabureler, sonra ortaya bar şeklinde çekilmiş bir tarafa duvara dayalı 3 tarafı açık mutfak masaları, sonra okullarda öğrencilerin oturduğu iki kişilik sıralar, hatta galata kulesi de Pubizm etkisinde kalınarak yapılmıştır.. Bu arada camii minarelerini, hırsızların hazırladığı minare kılıflarını da unutmayalım.. Bu arada genel kültürüme hayran kaldınız farkındayım, ama işte anacım bu devir de entelektüel olmak kolay değil.. Sürekli okuyacaksın, araştıracaksın, bilmediğin hiçbir nokta olmayacak ama yine de ben bilmem Hocam daha iyi bilir demeyi bileceksiniz..
(Ene! Konuk 40 yıllık Pubist çıktı . Bitli Pubist!)

14-İnsanların sende neyi fark etmelerini istersin? Onlara neyi fark etmedikleri için kızarsın? Sahi sen hiç kızar mısın?
BG: Aslında çok bişi istemiyorum sadece yaptığım her faaliyeti övsünler, yeter anacım.. Ben ne yaparsam muhteşem yaparım zaten.. Mükemmelim ben.. O yüzden beni fark etmemeleri mümkün değil.. Ama bazen körler sağırlar birbirinin misafiri oluyorlar hiç çekemem anacım.. Gitsinler birbirini ağırlasınlar..
Bu arada kızmam. Kimseye kızmam.. Onlara kendi egoları, idleri (yani köpekleri), süper egoları kızsın anacım bana ne..
(Hazır kızmazken arkaya emanet bırakmıştım bi bakıp çıkcaam sadece/yersen:P Zaten en güel ropörtajı sen yaptın, en güzel müziği sen yaptın, peki pekiii anladık! Sen neymişsin be abi!/Sana demedim neye dedim.)

15-Defolarından söz et bize. Nedir yeteneksizliklerin? (Konuşşş ülenn!)
BG: Anacım yukarı da söylediğim gibi ikiz yatakta yatamıyorum.(ne zaman söylediysem). Sürekli yere düşüyorum.. Sonra balkonda otururken kendimi uçuyormuş gibi hissediyorum, sürekli bir boşalma oluyor.. Bir de erken boşalamıyorum L Hep saatlerce sex yapmak istiyorum.. Bir de Korece bilmiyorum.. Sonra Japonca da, hatta Çince bile bilmiyorum.. Anlayacağınız ölsem daha iyi.. Sonra Sümerce, Muazzez İlmiye Çığ bile biliyor ben ancak Çığ olup yuvarlanıyorum… Hayrettin Karaca gibi Karaca çiftliklerim yok, ağaçlara aşık değilim, toprağı sevmiyorum.. Toprak kokusunu bile içime çekip ohhj diyemiyorum..
(Aramızda kalsın benim Sümercem çok bozuktur. Sadece küfürlerini öğrendim)

16-Bir blogu izlemekten ne zaman vazgeçersin?
BG: Eee, vazgeçtiğim zaman… Aman sende bu da soru mu canım. İnsan ne zaman doyarsa o zaman yemek yemeyi bırakır ya, işte ben de ne zaman tuvalete gidersem o zaman dışkılıyorum yani..
(O zaman beni izlemeye devam et!)

17-Gayler bir gün sivil toplum örgütü olarak örgütlenip, Kırkpınar güreşlerine gaylerin alınmamasını protesto için aynı günlerde ne tür bir organizasyon yapsa sence? O yarışma/organizasyonun birincisine başpehlivan benzeri ne dense?
BG: Gayler o gün toplansınlar ve maydanoz yeme yarışması yapsınlar bence… En büyük maydanozu yiyene de  Gaydanoz densin.. O Gaye de Maydon dan bir koli don hediye edilsin.. Gaydanozun yakışıklılık durumu kurul tarafından incelensin.. Eğer ideal ölçülerde ise bu donların hepsini Tören alanında denesin.. Hangi don çok yakışırsa bu da alkışlarla tespit edilecek tabii ki.. Neyse o don o yılın donu seçilsin..
(Ay 1 dilek hakkım olacak o gaydanozdan, araya kaçanlar moda olmasıınnn!)

18-Giyim mağazasına girdin seni neler sinir edebilir? Yardımcı olayım: Hani bir gün gitmiştin de...
BG: Giyim mağazasında benim “ne istediğimi bilmediğim şey” yoksa işte o zaman çok sinir olurum.. Bir de beğendiğim pantolonun 26 – 28 gibi üretilmeyen bedeni kalmamışsa da çok sinir olurum.. Tüm pantolonlarım belimden düşüyor.. Yolda popomu gösteriyorum diye sonra bana sapık diyorlar, benim suçum mu yani?
(Hani bakiiim? Hımmm. Muhabir burada bakar ve haklı olup olmadığına karar vermek için olay mahallini bantla çevirir ve incelemeye başlar:P)

19- hayatı ciddiye alıyor musun? almak mı lazım? kendinle dalga geçer misin? noolur canım çekti ben de geçiim mi?
BG: Zaten bu sorular sonrasında kendimden geçtim.. Sen de bir üstümden geç bari ne olacak… Geçti geçen, girdi giren :)
(Sigaran var mıydı? Ekieki!)

20- Bi film çekeceksin masal bu ya:) ne filmi olurdu? a) korku b)porno c)konulu porno
(ne o kurtuldum mu sandın, bitmedi: başrolde kimi oynatırdın? adı ne olurdu?)
BG: Film çekmesek olmaz mı? Sonra filmde onlar sevişiyor benim canım çekiyor. En iyisi gelsin oyuncular bana, gerisini şu an yaşamaya başladım. Kusura bakma yazamayacağım artık.. Öptüm baaay…
Dur yaw bana ikram etmek yok mu? 

18 yorum :

 • Gay Panda dedi ki...

  heeey maşşalah :D napmışın ya sen operadakiherbişeyidelikdeşiketmekiçindevreyakan :D :D alkışlarla yaşıyosunuz bilesiniz ;)

 • BiGay dedi ki...

  One Girlcüm ben böyle bişi yapıyor muyum canım... benim sorularım bu kadar zor ve doğa üstü müydü şimdi.. Kazunun Hayal gücü bombardımanına denk geldim resmen..

 • BiGay dedi ki...

  Anlayamadım ama Depresif Ayunun yazdığı yorum nedense yayınlanmamış.. Bana mail olarak gelmiş ama burada görünmüyor neden olabilir ki?

  Neyse senin de gözlerine, boğazına sağlık ayucum.. Az değil bayağı uzun olmuş.. sabırla okumuşsun..

 • BiGay dedi ki...

  Uyarın için teşekkür ederim ayucum, gerçekten spam olup çıkmış hayatımızdan..

  biliyor musun bundan önce hiç spama giden yorum görmemiştim.. iyi oldu, rahatladım...

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  Her yiğidin bir yoğurt yiyisi var bebegim :)) kulvarlarniz farklı ama ikinizinki de arada fena köşeye sikistirio :)) eğlenceliğiniz böyle röportajları okumak zevkli ( kendi röportajımda var die demiyorum ) :)

 • BiGay dedi ki...

  Van Görlcüm heaheaheah (bu arada senin nick ini ben kendim böylece kısaltmış oldum) bazen evde oturup blog yazarlığı yapmak istiyorum.. çok rahat bir iş vallahi..

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  kendimi ünlü bir sanatçın gibin hissettim valla :d sahsen bizzat blog yazarlığından gecıncek kadar para kazanıyor olsam ben de butun işlerimi aynı anda bırakıvercem :d bu arada hatırlattıgın iyi oldu şimdi hemen nick imle ilgili bir post yazıyorum :d olaylar oldu roportaj sonrası hersey araya kaynadı valla tesekkur yazısı bilem yazamadım :(

 • BiGay dedi ki...

  Nazar boncuklarımız var artık.. korkmadan yazabilirsin :)

  internet üzerinden para kazanma yolları filan var ama hiç bulaşasım yok.. grip virüsü gibiyim zaten :D

 • izmirdeki o gay dedi ki...

  kazu yardin beni burda puhauhauah agzim yetmedi kalan yerlerimle guldum :D ehueheuheu kazu ya harbi geyik adamsin bir kere daha sevdim seni :D bigayim sana gelince icimden bir ses roportaja 1. sorudan sonra biraz otumu cektimde geldim edasi bulasmis ama super komik olmus bence 2. roportaji yapin

 • BiGay dedi ki...

  İzmirlim haklısın tabii.. Ben böyle sorular beklemiyordum ki.. İlk soruyla şaftım kaydı.. Diğerlerini de okuyunca başıma nasıl bir iş aldığımı anladım.. Ama sonra bende koy verdim gitti anlayacağın.. Madem sorular hayal dünyasının kara deliğinden gelmiş, o zaman bende o delikte yolculuğa başlamalıydım.. ,
  Bir ikincisine ömrüm yeterse isterim tabii :D

 • Bir Gay dedi ki...

  Kimsenin aklına gelip de sormamış, bari ben sorayım;
  Siz bu röportajı yaparken kazu'yla karşılıklı olarak ne içiyordunuz? :)))

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gyciğim, inan bu içmemiş halimiz :)

  bir de içseydik neler çıkardı neler.. bu arada özellikle içli köfte hikayesi, gaydanoz ve şapka kanununu laf arasında eleştirmem benim en beğendiğim kısımlar.. ama tüm bunları Kazunun bilmiş sorularına borçluyuz :D

 • BiGay dedi ki...

  İsveçlim seni ve 3 milyon küsur arkadaşını da ben beğeniyorum...
  like you :D
  bir gün toplanın gelin bana, ok?

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB