SekS

2 Mart 2012 Cuma 32 yorum
Bu blogta bunu da mı okuyacaktık!! Aaa bak bak BiGay ne yazmış demeyelim lütfen.. Yazarım kardeşim :) Her şeyi...

Sex Nedir?
Bir saat boyunca küçük bir deliğin içine girmiş penisin, zevke boğulması mıdır sadece? Yoksa penis altında ezilmenin verdiği yüksek haz mı? Poponda hissettiğin baskı mıdır, yoksa kasıklarında hissettiğin mi? Kucağına rahatça serilmiş erkeği kollarınla sarabilmek midir?  Dudakları parçalarcasına öpüşmek mi? Dilini dışarı çıkarınca yalayabilmek mi penisi olduğu gibi.. Ağzının içinde hissetmek mi penisin tüm ihtişamını.. Gırtlağına kadar alabilmek yarışına girmek mi? Yoksa bütün bir bedeni fütursuzca yalayabilmek mi? Nemini vermek mi tüm bedene... Göğüs uçlarından süt umar gibi emmek mi?.. Yoksa bilinçsizce dişlemek mi? Sex sadece ayağını avucunun içine aldığın erkeğin baldırına dokunmak mıdır kasıklarınla... Uzanmak mıdır onun üstüne penisin içinde, yoksa altında ezilmek mi deliğin dolu dolu? Gidip gelmek mi çağlarcasına, yeniden doğarcasına..

Sanırım sex bu kadar basit bir şey değil... (ooo buna basit dedi, yuh artık...)

Sex sevdiğin adamın ağzından içtiğin şarapla sarhoş olmaktır.. Sarhoş olduktan sonra bir kafeye gidip tüm cüretkar bakışlara aldırmadan gözlerinin içine bakarken bir kahve seçebilmektir... Masanın altından bacaklarını birbirine kilitleyip yukarıdan gözünün içine gülümseyebilmektir.. Kaçamak kaçamak eline dokunmak, ortamı kolaçan ettikten sonra yanağından öpmektir.. Şömine keyfine el ele varabilmektir.. Gazete okuyor gibi yapıp gizli gizli öpüşebilmektir... Garsonların hepsinin zaten gey olduğunu kabul edip hiç ama hiç çekinmemektir...

Yolda yürürken; ana caddenin ışıltısından ayrılıp, onun gözlerinin ışıltısına girmek için ara sokaklarda elini tutabilmektir.. Karşıdan biri gelirken aniden bırakmak; ama hiç bırakmadığını hissetirebilmektir. Yağmurda küçük bir şemsiye altında sağa sola yalpalayarak yürüyebilmektir... Hatta şemsiyeyi tutma kavgasına girişebilmek.. Birlikte uçarcasına yürürken küçük yağmur göletlerinde ayaklarını ıslatabilmektir.. Birbirine bakarken yoldaki dubalara çarpmak..

Alışverişte aynı anda aynı domatese el uzatıp, mevsimi olmadığını düşünüp vazgeçebilmektir.. Aynı şarabı aynı kadehten içebilmek.. Son yudumu ağızdan ağza paylaşabilmektir.. Dişlerini yan yana fırçalarken durup köpüklü köpüklü öpüşmeye başlamaktır.. Bir restoranda tek bir menü söyleyip, iki servis açtırıp, paylaşabilmektir bir lokmayı... Son lokmanın kavgasını yapabilmektir.. Küçücük zeytinyağına aynı lokmayla banabilmek.. Artan yemekleri peçetelere sarıp dışarıda ki hayvanlara taşıma telaşı içine girebilmektir..

Aynı dergiyi aynı anda okuyabilmek, aynı çizgi filmin saçmalıklarına aynı anda gülebilmektir.. Her gülüşünü kaçırmadan öpebilmektir gülen dudakları... Yatma vakti gelmediği halde sürekli yanyana yatıyor olmaktır.. Bir anda soyunmak, bir anda giyinmektir.. O soğun ortasında çırılçıplak kalıp hiç üşümemektir.. Duşta bebek yağını vücuduna boca edebilmek, sırtında onun olduğunu bilmektir.. Onun saçını yıkamak, onun havlusuna sarılmak, onun ayaklarını öpe öpe kurulamaktır..  Kimin hangi kıyafeti çıkardığına, kimin neyi giydiğine dikkat etmemektir.. Tıpkı aynı bedenin iki ruhu gibi, ayırt edememektir hangi bedenin senin olduğunu... Yatağın içinde bir küloda bile tahammül edememek, teninin tüm hücrelerine hasret kalmaktır.. Kalın yorganın altında sırıl sıklam kalana kadar sarılmak, sabaha kadar hiç ayrılmamaktır... Terler içinde uyanmak, sevdiğinin terini yalayabilmektir...

 Aslında sex o koca adamın gözlerinin bir an mutluluktan kaydığını görebilmektir.. Göz bebekleri istemsizce kısılıyorsa, her kısılmada dudakları çığlık atarcasına gülüyorsa, onu mutlu ettiğini hissedebiliyorsan... Elinde olmadan sana sarılıyor, seni mutlu edebilmek için daha da neler yapacağını düşünüyorsa o adam ve sen bunu hissediyorsan...
Kısacası;

Aşk varsa; yaşamak sextir..

32 yorum :

 • BiGay dedi ki...

  Farkettim ki, yazı da ne yazarsan yaz en dikkat çekici nokta son cümleler oluyor... Başarılı bir son var bence :)

 • Adsız dedi ki...

  güzel. ama yinede kendimden biliyorum aşk ve şehvet bambaşka birşey...
  Aşık olduğum adamı hatırlıyorumda.. onunla ilgili sapık düşüncelerden hep kaçınırdım. Yanında hiç kimseymiş gibi davranır içimde kafamda ona dokunmaya kıyamazdım..
  hayatımdaki 2. ironiydi o.

 • bi'adam :) dedi ki...

  "Seks sadece ayağını avucunun içine aldığın erkeğin baldırına dokunmak mıdır kasıklarınla... "
  Bu hangi pozisyon kuzum :p çıkaramadım da :p kıhkıhkıh

  Güzekl yazı olmuş ama penis yazıldıkça kendimi derste gibi hissediyorum azgınlığa kapılamıyorum :(

 • çilekligay dedi ki...

  Ask öyle birşey ki tüm duyguların yerine geçiyor. Nefes almak,yemek yemek,seks artık birşey ifade etmiyor askın karşısında :)

 • BiGay dedi ki...

  *Panmdam; teşekkür ederim canım..

  *Kezbanım; çirozsun mirozsun ama bu işlerden anlıyorsun :) heahehae :P

  *İzmirlim; burada sevgilisi olan sensin.. neden keşke dedin ki.. kalk git istediğin şeyi beyinle yap işte.. elinde bu fırsat varken kullanmıyor musun ne?

 • BiGay dedi ki...

  *Adsızım; sapık düşünce derken :) sence yukarıda ki satırlarda hiç sapıkça olan var mı?
  ayrıca ona dokunmaya kıyamamak bile sekstir bence.. Onun yanında aldığın hazdır bence ona dokunmanı engelleyen..

  *Bi'adam; kuzum ben senin gibi pozisyon tarif edemiyorum işte.. bişiler yazıyorum artık gerisini herkes kendi zevkine göre doldursun :)

  bu arada penis yerine ne dememi istersin... sen ne diyorsun yazılarında ki?

 • BiGay dedi ki...

  Çileklim; aslında çok haklısın... Ben de seks kavramının içini doldurmaya çalıştım aslında bu yazıda.. eğer aşk varsa bizim sex dediğimiz her an olan sıradan şeydir aslında... aşkın büyüsü yanında neyin esamesi okunabilir ki?

 • Bir Gay dedi ki...

  Yazının her iki bölümünde de cümlelelerin çoğunu okurken hayat arkadaşımla yaşadıklarımızı düşünürek yüzümdeki gülümsemenin gitgide büyümesine engel olamadım :)
  Hani hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti derler ya, benim son dört yılda yaşadıklarımdan kısa kısa sahneler geçti gözümün önünden..

  Harika bir yazı olmuş. Son cümlesi ise gerçekten mükemmel..
  Herkesin aşkı da, seksi de bu yazıda anlattığın gibi yaşayabilmesini diliyorum ;)

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gay; hayattan bazı sahnelerinin yukarıda yazıyor olması ne kadar tatlı bir şey... Bende o sahneleri yaşadım..

  İyi dileğine de aynen katılıyorum.. Aşkı aramaktan korkmayalım... Aşk cesaret ister ama sormaz da cesaretin var mı diye...

 • BiGay dedi ki...

  Bi'adam tamam bu konuda daha yaratıcı olamya dikkat edeceğim bundan sonra.. Ayrıca pipi benim de hoşuma gitti... biraz çok masum kalsa da ;)

 • BiGay dedi ki...

  Çok teşekkür ederim, sanırım sadece hissetmekle alakalı bir şeydi bu...

  hislerimi yazıya döktüm.. Seks bu kadar basit olmamalıydı, hatta aşk olunca olan olmalıydı ve kalitesine de bakmalıydık.. yoksa boşalmak pek de zor olmayan bir şeydi....

 • Adsız dedi ki...

  sanırım yazıda çoğu zaman birbirinden ayrı düşündüğümüz aslında iç içe bütünleşmenin en muhteşem örneği olan iki olgunun arasında benim bildiğim ufak bir fark var ki her şey tüm bu farkın içerisinde alt başlık şekllinde sıralanabilir... teki iki dakikalık alıp verdiğin zevkle anılıyor diğeri ise nice iki'li zamanlar versen de hala verebileceklerinin hepsini vermemiş olduğunu görmemekle ilişkilendiriliyor. kısacası -bu kadar yazdıktan sonra neyin kısacası acaba:)- sex yüzeysel değildir hiçbir zaman amaçlar yüzeysel olmadıkça.

 • BiGay dedi ki...

  Adsızcığım yazının çok hoş bir özeti olmuş, benim bir sayfa da anlattığımı sen bir cümle de özetlemişsin..

  pek tuttum bu cümleyi ;)

 • BiGay dedi ki...

  Adsızcığım yazının çok hoş bir özeti olmuş, benim bir sayfa da anlattığımı sen bir cümle de özetlemişsin..

  pek tuttum bu cümleyi ;)

 • Adsız dedi ki...

  uykuluyken yazmıştım şimdi ayık bir beyinle okudum da pek sloganvari olmuş sanki :))

 • tarih84 dedi ki...

  Tam yazının sonuna gelirken şöyle diyordum bu sexs değil ki AŞK ki zaten yazının sonunda nokta konulmuş. Kesinlikle katılıyorum.

 • Kaan Arer dedi ki...

  Tarihciğim aslında emin ol yazının başlığı olması gereken cümleler sonda yer alıyor.. Bu yazının başlığının seks olması daha çok okunmasını sağlamak.. Çünkü seks içerikli olduğu sanılan yazılar daha çok okunuyor..
  Teşekkür ederim samimi yorumun için ;)

 • Adsız dedi ki...

  Bu söylediklerini yaşayabildiysen ve yaşayan varsa gerçekten çok şanslı.18 yaşındayım İstanbuldayım ama bunları yaşayabileceğimi asla düşünmüyorum.Asla böyle şeyler olmayacak benim hayatımda.Keşke olsa özellikle bu zamanlarda buna çok ihtiyacım var ama hiç olmadı ve olmayacak.Keşke olabilse...

 • Kaan Arer dedi ki...

  Adsızcığım gerçekten yaşadım.. Güzel bir dönemdi ve dibine kadar yaşadım.. Fırsat her zaman insanın eline geçmiyor, ama geçmesi içinde bazı ön hazırlıklar gerekiyor.. Bence en önemlisi ekonomik bağımsızlığını kazanabilmek. İşte o zaman çok daha güzel şeyler yaşayabiliyorsun. O yüzden sabırla beklemeni tavsiye ederim.. İnan şu an daha çok gençsin.. Ben bu günleri yaşayana kadar 24 yıl bekledim.. Ve 18 yaşımdayken aynen senin gibi bunları hayal dahi edemiyordum... O yüzden umut ışığı hep yanıyor, yeter ki sen gözünü kapama..

 • Adsız dedi ki...

  Ama benim ailem bunları yapamamam için Ekonomik olarak bağımsız olmamam için ellerinden geleni yapacaklar.Umarım bani seçim yapmam için zorlamazlar.Şanslısın ve ben bu şansı büyük ihtimal elde edemeyeceğim

 • Kaan Arer dedi ki...

  ama dedim ya umut ışığı hep yanıyor, yeter ki sen gözünü kapama ;)

  ben inanıyorum buna, bir de 5-6 yıl sonra konuşalım bence ;)

 • Adsız dedi ki...

  Bu gidişle o zamana Adsız arkadaş yok olup gidecek.Neyse teşekkür ederim

 • Kaan Arer dedi ki...

  Aaaa onlar nasıl sözler Allah aşkına.. Biz ne güne duruyoruz burada, gerekirse yardımcı oluruz, emin ol ki senin yaşındayken böyle bir mesaj yazabileceğim bir yer dahi yoktu.. Okumak ne mümkün! yani bence benim o zamanlarıma göre çok şanslı olan sensin ;)

 • Adsız dedi ki...

  Doğru ama sadece nesil şanslı ben değilim.Hiçbirşey benim elimde değil.Ailem herşeyi kendi elinde tutmaya çalışıyor ben ne kadar uğraşsamda.Dışardan baksan ne hayat dolu dersin ama kafamdakileri kimse bilmiyor ve anlatabileceğim bir Allahın kulu da yok.Yapacak birşey yok sallayıp gideceğim artık.

 • Adsız dedi ki...

  Merhaba Kaan
  24 yasinda bi bayan olarak yaziyorum sana :)
  Seni bugun kesfettim ve saatlerdir yazilarini okuyorum muthis yaziyosun gercekten.
  Bende gay ve biseksuel arkadaslara sahibim. Herzaman herkesin esit oldugunu savunmusumdur.
  Bu yazini okuduktan sonra bi arkadasimla paylastim ve sunu soyledim " yaaa onlarda el ele yurusun" :'( Cok icten istedim bunu.
  Bu acidan hic bakmamisim belliki ve kimsede bana anlatmamis bunu.
  Sonuc olarak favorimsin sayende aydinlaniyorum ;) sevdim seni opuyorum cok :)
  Hayirli tezkereler :))
  Rumuz. Meleğimsi ;) :p

 • Kaan Arer dedi ki...

  Sevgili Meleğimsi yorumun çok hoşuma gitti. Teşekkür ederim. Siz okudukça yazmaya devam edeceğim. Beğenileriniz ortak paydada buluştuğumuzun bir göstergesi yani sizin yüreğinizin güzelliği.

  Öyleyse okumaya ve yazmaya devam etmeliyiz. Sağlıcakla kalın

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB