"Kalıplı Erkek Her Zaman Favorim"

15 Mart 2012 Perşembe 23 yorum
Mehmet Ali Erbil'in kıl dökücü krem reklamlarına girmesi gibi benim hayatıma bir anda giren çok sevgili bir o kadar çılgın, bir o kadar duygusal, olduğunca insan, olmadığınca azgın bir insan olan Pistis ile de çok tatlı bir röportaj yapmış bulunuyorum... Açıkçası kendimden sonra ilk röportajı onunla yaptım; ama onun cümlelerini adam akıllı anlaşılır hale sokana kadar dibim çıktığından ancak düzeltmelerini bitirebildim.. Biliyorsunuz kendisi hiç noktalama işareti kullanmıyor, ama kendisi bir Atilla İlhan kuvvetinde de cümleler kuramıyor o zaman noktalara ihtiyacımız oluyor.. Ben de sizin için bol bol noktalar koydum.. İyi okumalar diliyorum..*İlk kez bir kadından nasıl etkilendin?
Belirli bir ölçüsü yok aslında, ilk yattığım kadında gerçekten güzel biri bile değildi. İçgüdüsel ve merak diyebiliriz..
*Kaç yaşındaydın?
Daha bakireliğimle övündüğüm zamandı, çok eski 15.
*Peki kimdi? Tanıdığın birisi mi, yoksa "yoldan geçen herhangi birisi" diyeceğin biri mi?
Yakın arkadaşımdı sonra yoldan geçen kadınlarda dahil oldu bu ilgiye..  O zamanlar kendimi yeni tanıdığım için eşcinselliğimden çekiniyordum.
*Sende eş cinselliğin tabu olduğu bir dönemden geçtin yani? (O kadar rahat birisi ki tabularının olduğuna inanmak hiç kolay değil..)
Tabi ki o zamanlar toydum da daha bir şey bildiğim yoktu. O yüzden birazcık çekindim insanlardan; çünkü farklı olduğumu hissediyordum toplumumuzun da farklı insanlara bakış açısını düşününce bir süre tabu olarak kaldı beynimde..
*Hiç kardeşin olmadığı için üzüldün mü? Tek çocuk olmak avantaj mı sence?
Hiçbir zaman üzülmedim; ama belirli bir yaşa gelince ileride bir ara yalnız kalacağım korkusu vardı. Sonra kardeşi olup ta hayır gelmeyen kişileri görünce iyi ki tek olmuşum dedim; çünkü dünyaya tek gelip tek gidiyoruz..
*Peki, bir kadınla sex yaparken seni uçuran şey nedir? Bir erkekte bunu bulamam dediğin bir şey var mı?
Kadının şefkati, erkekte nadiren bulabileceğiniz bir şey bu 
*Sex anında o şefkati nasıl hissediyorsun?
Bu şefkat her kadın için geçerli değil. Değişik bir şey; yani bunu bir hareketle anlatamam. Nasıl bir çocuğa başını okşarsınız şefkat sanır; ama öbür çocuğa da sarılırsınız onu şefkat sanır benimde öyle…
*O anlık hislere bağlı yani..
Aynen öle göreceli bir şey, birde tabi kî yaşanmışlıklarda önemli bu konuda..
*Bununla da sex yapmam dediğiniz bir tip var mı? Yoksa sevdim mi tip tanımam mı diyorsun?
Tabi ki amele taktiği: önüne gelenle olmaz. Ama maymun yavrusu gibi herifler her zaman itici gelmiştir bana.. Kadınlarda ise çok erkeksi kadınlar ( erkek istesem gider erkekle olurum değil mi) istemem.. Ama uzun boylu böyle kalıplı erkek her zaman favorim.. Onun ağırlığını hissetmek, erkekliğini hissediyorum gibi geliyor…
*Peki lezbiyenlikte sex nasıl oluyor, yani sizde de pasif, aktif roller oluyor mu? (Bu sorular bayan okuyucularım için geliyor :)
Öncelikle açıklık getireyim biseksüelim. Tabi ki var ama bende öle kalıplara sokmuyorum o anda canım ne isterse onu yapıyorum. Kendini erkek gibi gören aktifliğin dibine vurmuş çok kadın var
*Peki, çocukların da öğrenmesi için soruyorum, bir kadın nasıl aktif oluyor? Ne yapıyor yani?
Siz erkekler şanslısınız sizde tesisat var bizde olmadığı için imkanlar kısıtlı.. Aktif olan erkek rolünü o alıyor tatmin eden taraf o oluyor. Mesela tanıdığım kadınlar var bildiğin takma penisle sevişiyorlar; ama içime plastik bir şey almayı sevmiyorum. Ben zaten zor tatmin olan biriyim. Genellikle ben kadın gibi kadın sevdiğim için dokunuşlarıyla bile beni tatmin eden kadınlar oldu.
*Evet, kadınları tatmin etmek gerçekten zor oluyor. Bir de ben ne zaman boşalıyorlar bunu hiç anlayamıyorum.. Ben de mi bir sorun var? (Gerçi bu bilginin bana bundan sonra pek bir yararı olmayacak ama amme hizmeti olarak soruyorum. Bu dertten kurtuldum:)
Gelelim fasulyelerin faydalarına.. Bende bu konuda çok mustaribim, kadın anatomisi erkek gibi olmadığı için daha zor.. İki tane tatmin olduğumuz yer var: birisi klitoris onu elinle bile tatmin edebiliyorsun 5 dakikada, birde asıl kadınların orgazm oldukları an vajinal orgazm ama bunu yapmak için erkekte bayağı deneyim gerekiyor.. Yani biz  kadınlar sevişirken öncelikle ben bir harekette dahi o anda o erkekten soğuyabiliyorum tabi o zaman ne orgazm kalıyor ne de başka bir şey en önemlisi kadının kafası boş olacak, birde partnerini tanımalı..
*Peki boşaldığınız an sizde bir sıvı salgılıyor musunuz? Erkeğin menisi gibi.. (Ben bu sıvıyı hiç göremedim de, yoksa hiç mi tatmin edemedim ben kadınları off off :)
Ben bildiğin erkek gibi fışkırtan kadınlar duydum ama bende ne garipse o anda bir sıvı gelmiyor bende bir sorun var galiba gelse de 1-2 damla kadar  (neyse sıkıntı bende değilmiş, rahatladım..)
*Bir erkek bir kadını tatmin edip etmediğini nasıl anlar? (Bu da düz cinsel okuyucularım için geliyor, bize ne bu bilgiden deyip geçmeyin okuyun anacım..)
Kadın iyi oyuncuysa bunu anlamanın hiç bir yolu yok. Ama adam artık prof olmuştur, hareketlerinden, sex sonrası davranışlarından anlayabilir.. En önemlisi bir kadın sexten sonra tekrar yapalım mı derse ayrılırken de bir daha tekrar görüşelim derse kesin tatmin olmuştur ( bu kesin görüşelim muhabbetindeki kadın statüsü benim gibi sexi duygusuz yapanlar için söylenmiştir)..
*İyi de işte ben tatmin oldum dese güzel olmaz mı? Neden uğraştırıyor adamı? (Erkek haklarını savunma gereği hissettim bir an..)
Ben genelde diyorum tatmin olmuşsam; çünkü erkeğe bakarsan hep bir aferin, bir taktir edilmek ister; ama tatmin olmamışsam o erkekle görüşmem…
*Peki, hiç anal yoldan ilişkiye girdin mi? Gaylerin hissettiği yüksek mutluluğu siz de hissediyor musunuz? (Gaylerin hissettiği yüksek mutluluk derken, burada yazar kendi yargılarını genelliyor :)
2 kere anal ilişkiye girdim ikisinde de doğal olarak canım yandı ama herhalde bana vajinal zevk kadar zevk vermedi.. Açıkçası çok çok nadir olarak anal ilişkiye giriyorum, gay'lerin zevkini çok merak ediyorum..
*Sonuç olarak canım yandı diyorsan.. Sen bir gay gibi zevk almamışsın diyorum.. (nokta)
Sonuçta anal konusunda o kadar profesyonel değilim, o kadar olsun..
***
Bazı kadınlar tatmin olmamanın suçunu bile kendilerinde buluyor; ama genel olarak tatmin olmadığını söyleyemiyor… Çünkü kadın erkeğin nasıl tepki vereceğini bilemiyor. Türkiye’de erkeklik hep bel altında tutulur ve erkekler hep orayı en kıymetlileri gibi görür.. Birde kadın tatmin olduğunu erkeğin poposunu kaldırmamak için söylemiyor.. Ayrıca erkek muhabbetine dahil olmak istemiyor.. Ben söylerim mesela.. Ben çook istisnayım zaten…
***
*Neden film koleksiyonu yapıyorsun? İnsan bir filmi kaç kez izler?
film koleksiyonu bana babamdan geçen tek şey babam o zamanlar eve kaset getirirdi, ben çocukken o istiflemeye başlamıştı.. Bende istiflemeye devam ettim.. Filmleri seviyorum o izlediğim iki saatte kendimi bir karekterle özümsemeyi seviyorum. Bir filmi en fazla 12 kere izledim oda “Doktor Jivago”  film 3.5 saatlik bir film kişiye göre değişir, filmde ne bulduğuna bağlı açıkçası…
*Dr. Jivago da seni çeken nedir? Bir kez daha görmek istediğin sahne ya da senden uyandırdığı duygu?
Doktor Jivago, 1965 yapımı bir film ve sanatsal yönden bakarsak, üstüne şu anda bir film görmüyorum. Filmleri sahne sahne ayırmam; ama Doktor Jivago bende hem saf aşkı hem aynı anda savaşı ve belirli bir sınıf farkını gösteren bir film olduğu için çok seviyorum özellikle oradaki Lara karakterini kendimle çok eşleştiriyorum..
*Lara senin hangi yönüne hitap ediyor?
Lara yalnız bir kadın ne kardeşi ne de düzgün bir ailesi var. Annesi ölüyor hemen ve ondan sonra ayaklar üzerinde kalmaya çalışan güçlü ve sadakatli bir kadın. Benimde herhalde ruhuma dokunan şey ikimizin de yalnız olması..
*Peki, sadakati kime? Hayata mı, sevdiğine mi, kendine mi?
Hayata, herkese karşı sevgisi var. Senin gibi son hümanistlerden. Mesela bir sahne var Lara gönüllü bir hemşire olarak hastaneye giriyor ve gördüklerine dayanamıyor insanların acı çekmelerine ama yardım etmeye devam ediyor. Savaş dönemi sonuçta insanların tam bencilliğini düşünmesi gerekirken Lara insanlığını ortaya koyuyor.
***
İnsanlar ne der diye düşünmeyi bırakın; eğer insanlar ne der diye düşünürseniz insanlar sizi yönetmeye başlar, kendi hayatınızı yaşayın… Başkasının hayatını değil!!!! Özellikle gay arkadaşlarıma söylüyorum topluma çok ters bir hayat yaşıyoruz hala gay olmanın yanında direkt sapık cümlesi birleşik olarak söylüyorlar Türkiye’de.. O yüzden kapalı kapıların arkalarına saklanacağınıza o kapılardan gururla çıkın.. Çünkü siz saklandıkça onlar gelmeye devam edecek…
(Bu da Harvey Milk vari gaylere çağrımız olsun… İşte sosyal sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz, heeyt)
***
*Peki, senden “dişi blogger” diye bahseden Serhat hakkında ne düşünüyorsun? O buluşmadan sonra bir daha görüştünüz mü?
İyi biri gibi geliyor insanlar hata yapabilir, bu insana özgü bir şey hatada değildi açıkçası. Bu sadece tanıma, insanları çabuk değerlendirme olayı vardı; zaten blogger buluşmasında herkes bi anda birbirini çözmeye çalıştı.. Arada Google talktan konuşuyoruz. 
*Bloggerlar arasında çok popülersin; ama tek lezbiyen sensin.. Bu kadar gayin arasında ne işim var dediğin oluyor mu? Yoksa bu bir şans mı ya da şanssızlık mı?
Aman ne popüler ne popüler..  Şaka şaka,  doğduğumdan beri evimize giren gayin haddi hesabı yok o yüzden alışığım aslında… Birde ben hayatımda insanları cinsel tercihlerine göre,  hayata bakışlarına göre ayırmam insan olsun yeter şekilcilik yapmam yapanı da sevmem ! Benim için bir şans; çünkü çok şey öğrendim gaylerden en başında hayatı öğreniyorum, cinselliği öğreniyorum ve en önemlisi insanı olduğu gibi değiştirmeden sevmeyi öğrendim…
*Bi'adam ve sevgilisiyle grup sex mi istersin yoksa, tek tek mi? O zaman da hangisini seçersin?
İkisi de dalyan gibi herifler özelikle bi'adamın kolları her türlü onlar nasıl isterseee..  Şaka bir yana Allah daim etsin onların mutluluğunu ama ikisi de çok hoşlar
*Sence de O gay sence ansiklopedik bilgiler mi veriyor?
Öncelikle, o en çok merak ettiğim bloggerlardan..  Hayır, ansiklopedik bilgiler sıkıcı olur ve tek düzedir.. O Gay kendi deneyimlerini de harmanlayıp hafif ansiklopedik bilgi de ekleyip hem eğlendiren hem de bilgi veren biri…
*Sanırım sen de O Gay’in gizemine kapılmışsın, öyle mi?
Aynen öle bana cool geliyor cevaplarından, yazdıklarından…
*İlk okuduğun eşcinsel blogger kim?
İlk okuduğum bloogger  bir biseksüelin karmaşık öyküsü.. Onun sayesinde blog merakım başladı zaten…
*Sonra blog açtın ve o zamanlar neredeyse her gün bir post yayınlamaya çalışıyordun. Sonra ne oldu da yazmamaya başladın?
Her blogger gibi bende onu yaptım, sonra baktım yazdığım şeyler soft şeyler zaten bunları toplu yazsam daha güzel olur..  Hem de insanlar daha kolay bağlantı kurar diye düşündüm.  O yüzden haftada bire düşürdüm..
*En son yazında beni de tükettiler derken ne anlatmak istemiştin?(Gerçi bu yazıyı da silmişsin.. Bir de yayınladığın postları silme özelliğin var..)
Bu sıralar hayatım iyi gitmiyor içimdeki çocuk Pistis’in bittiğini anlatıyordu.. Devamlı beni sevin beni sevin diye ağlayan bir çocuk çünkü..
*Ben bir fotoğrafçıyım diyorsun, ama hep evde, hep gezmede tozmadasın.. Ne ara çalışıp para kazanıyorsun? Bir de ne fotoğrafları çekiyorsun?
Biz fotoğrafçılar rahat insanlar..  Şu an işimi oturtamadığım için böyle rahat gezip tozabiliyorum;  ama bazen bir iş çıkıyor 3 gün durmadan 14 saate yakın çalıştığım oluyor..  Nü ve makro fotoğraflar çekiyorum ama şu anda dış çekim teknikleri hakkında kendimi geliştirmeye çalışıyorum..
*Televizyonda pıtrak gibi çoğalan bal reklamları hakkında ne düşünüyorsun?
Anam bu arılarda s...çar gibi bal mı yapıyorlar ? 1 değil 2 değil 3 değil 5 değil tam 6 kilo Balderesi balı ama hipnotize edici bir reklamı var bence yaaa… Böyle çamaşır makinesi izler gibi onu izliyorum geceleri…Şşaka bir yana fena halde zararlı, ucuz etin yahnisi hesabı karaciğerinizi bitirmeyin sakın..
*Yeşil çay deyince aklına ne geliyor?
Tabii ki BiGay…
*Mor renk deyince?
Eski kız arkadaşım Başak ve onun hediyesi mor şalım..
*Biseksüel olmayan insanlara acıdığın oluyor mu?
Tabi ki hayır neden acıyım ki? İnsan nasıl istiyorsa, nasıl mutlu oluyorsa beni ilgilendirmez.. Ama şöyle de bir durum var; gayliğini, biseksüelliğini artık neyse onu saklayarak gizli gizli yaşayayım, aynı anda insanlara pislik atayım diyenlere acımıyorum..  Allaha havale ediyorum onları!
*Hangi çizgi film karakteri olmak istersin?
Garfield kesinlikle…
*Dünyaya duyurmak istediğin bir isteğin var mı?
Bir de iki yumurta bir sucuk istiyorum..
Dipnot: Seviyorum kız seni :)

23 yorum :

 • Gay Panda dedi ki...

  çok güzel olmuş ya çok beğendim :) pistis dürüst açıklamalarından dolayı seni tebrik ediyorum. bigayım sen de röportajlara devam ;)

 • Adsız dedi ki...

  bu aktif pasif olayları lezbiyenlerde nasıl oluyor bende merak ediyordum:) öğrenmiş oldum sağol pistis kırdiş. bence lezolarla devam etmelisin röportaj olayına Bi Gay'ciğim, hepimiz gayiz zaten çünkü... bi heyecanı olmuyor:) hoş başka lezzo blogger var mı onu da bilmiyorum yha.

 • O Gay; Ben de... dedi ki...

  güzel bir lezbiyen röportajı olmuş dicem yoluncam ben de ahahaha

  düşünceleriniz için teşekkürler :) ama ne cool ne de gizemliyim :)) ama nedense bu durum hep geliyor başıma farklı platformlarda da bu böyle oldu forum vs de

  ondan sonra ne mesaj atan oluyo ne dürten :D ne soru soran millette istem dışı bir çekingenlik oluşuyor (o.O)

  +reelde görüşemem yoksa bakın kasılıcam cool durcam deyi lool :D

 • BiGay dedi ki...

  Pandam ciddi misin? Röportajlar güzel oluyor mu? Sanki biraz sıkıcı sorular soruyorum gibi geliyor bana.. neyse zaten seninle de yapacağız, aklımdasın :)

 • BiGay dedi ki...

  Pirasam; aslında değişik kişiliklerle röportaj yapma konusunda çok haklısın.. Ama dediğin gibi gay bir topluluk içindeyiz.. Yine de farklı sorular ve ilgi alanlarıyla renklendirmeye çalışıyorum ya bakalım...

 • BiGay dedi ki...

  O Gaycim dediğimiz gibi artık hiç çabalama cool değilim deyu.. Senin ruhunda var coolluk :)

  Ya biraz sana sataşayım da renk gelsin röportaja dedim ama PİSTİS sana hayran çıktı.. yapacak bişi yok :)

 • O Gay; Ben de... dedi ki...

  :O (bknz: cool olup evde nası kalınır ahaha)

  +sen yap milletle röportajını en son ben senin ifadeni alırım :D öyle kendi kendinle yaptığınla olmaz

 • Gay Panda dedi ki...

  yihuuuuuu :D yapalım bigayım ;) soruları farklı kılamk istiyosan az köşeye de sıkıştırabilirsin. ha çok da değil tabi (sıra bana gelince feci sıçıcam ya hadi hayırlısı hoh! :D )

  OGBde ya valla sende bi gizem bi coolluk cidden hakim ya :) çözemiyorum ama var bişey var :D

 • Adsız dedi ki...

  Anlıyorum Bi Gay'ciğim:)
  Lezbiyen olan benim zaten, sen gel benle yap röportajı. Puhaha:)

 • BiGay dedi ki...

  Pandam; bir pandayı sevindirmekte ne güzel bir şey yaaa :)

  ayrıca O Gaycim ağzıyla kuş tutsa bu coolluktan kurtulamaz :D

 • Gay Panda dedi ki...

  bigayım cool adam diyoruz yapma bunu :) adam bide kuş için mi uğraşıcak :) bence kuş gelir onun ağzına konar bu coollukla :D :P

 • anlatsam bi bok olmaz dedi ki...

  ben buluşmada pistise anal ilişkinin etkilerini açıklamaya çalışmıştım aslında ama yeterli olmamış demek ki =D bir sonraki buluşmaya envanter getiricem yanımda, iyice benimsesin diye =D

  röportaj çok hoş olmuş bu arada, kesinlikle devamı gelmeli diye düşündüm. haklıyım hatta =)

 • BiGay dedi ki...

  Pandam heaheaheahae süpper bir noktaya değinmişsin... kırıldım.. kuş gider konar ancak çok doğru heaheaheah :)

 • Bir Gay dedi ki...

  Röportaj çok keyifliydi, Sorular da cevaplar da çok cesur ve açık olmuş :)
  Ama bende bir sorun var sanırım.
  Okuduğum her yazıda mutlaka takılacak bir şey buluyorum. bi cümle, bi sözcük, bişey..
  Mutlaka kafamı kurcalayacak bir konu bulup çıkarıyorum..

  Bu sefer de sorularından birinde geçen "düz cinsel" sözüne takıldım.
  'düz cinsel' nedir?
  Sakın hemen 'heteroseksüel' deme.
  Eğer heteroseksüeller 'düz cinsel' ise biz neyiz?
  Yani 'düz' olmayan nedir?
  Eğri mi? yamuk mu? ne?

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gaycim ilk olarak röportajı beğenmene sevindim..

  Bana heteroseksüel kelimesi pek bir kaba geliyor, bir de Murat Renay'ın kitabını okurken farkettim ki o homoseksüel yerine "eş cinsel", heteroseksüel yerine de "düz cinsel" kelimelerini kullanmış.. Daha Türkçe olduğu için hoşuma gitti açıkçası...

  Ben de kullanıyorum.. ayrıca senin gibi de düşünülebilir, o zaman da pek hoş olmuyor ama ben yine de kullanacağım, daha iyi bir kelime bulana kadar.. ya da yeni bir önerin var mı?

 • BiGay dedi ki...

  anlatsam bir bok olmaz; bence pistis anal ilişkide kendini kasıyor.. eğer kasarsan pek bir zevki olmuyor.. rahat bırakmalısın.. ama bunun yolu nedir ben de bilmiyorum ;) Sanırım aşık olmakla ilgili bişi.. yani aşk varsa o işte çok zevkli oluyor :)

  Neyse röportajı beğenmene çok sevindim... sırada ev oğlanı var..

 • Bir Gay dedi ki...

  Ben genelde 'heteroseksüel' sözcüğünü kullandığım için daha iyi bir öneri geliştiremedim :)
  Ama 'düz cinsel' sözünü nerde okusam hep takılıyorum, onlar 'düz cinsel'se biz neyiz o zaman diye.
  Sanki 'düz cinsel' sözünü homofobik bir söylemmiş gibi algılıyorum.
  Onlar düz, ama biz düz olmayan (yamuk mu, ters mi, eğri mi, artık düz'ün karşıtı neyse) bir şeymişiz gibi..

  Sanırım benden başka takılan yok, artık ben de takılmamaya çalışıcam.. Neyse geçebiliriz bu konuyu :)))

  Asıl mevzuya dönersek, Senin röportajların ve sorduğun sorular sayesinde düz cinseller dışındaki bloggerları daha yakından tanıyabilmek çok keyifli :)))
  Yeni röpörtajlarını merakla bekliyoruz ;)

 • odtülü dedi ki...

  Bir Gay'e katılıyorum. Onlara düz demek, baştan kabul etmektir yanlış olduğunu.

  Bu arada ben de röportaj istesem bi'gayciğim; alay edip güler misin, yoksa sende ister misin?

 • BiGay dedi ki...

  Bir Gaycim; düz cinsel konusunda ki hassasiyetini anlıyorum, ayrıca bir destekçin de olmuş (Odtülü) ben de daha dikkatli kullanmaya karar verdim..

  röportajlara devam edeceğim sanırım.. Rağbet var.. Ama nedense başlamadan önce etkili sorular soramayacağım diye çok korkuyorum.. Sonunda güzel şeyler çıkıyorsa, devam etmek büyük bir mutluluk olacak :)

 • BiGay dedi ki...

  Odtülüm; neden alay edip güleyim canım sen de :)


  eğer gönüllü ve istekliysen tabii ki yaparız.. sorular şimdiden aklımda canlanmaya başladı bile ;)

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB