İstanbul'u Kim Dinliyor (II)

18 Şubat 2012 Cumartesi 19 yorum
Bundan sonra tatillerde evde oturmak yerine İstanbul'a gitme kararı aldım zaten.. Her gidişim bir macera, hatta orada ki her günüm bambaşka bir deneyim oluyor :) Tabii isteğimin tek nedeni bunlar olamaz (anlayan anladı ;)

Birinci yazıda bahsettiğim gün tam da 14 Şubattı, şimdi ise 13 Şubat ve akşamından bahsedeceğim.. Hatta daha öncesinden.. (olayları sondan başa yazmasam olmaz :)


İstanbul'a ilk olarak iş görüşmesi için gittiğimde (Ocak ayının sonuydu) Odtülü'de İstanbul'daydı onda kalmıştım.. O ve arkadaşı, ben ve benim Depresif arkadaşım buluşmuş, küçük bir gay buıluşmasında neler olacağını görmüştük.. İlk olarak Zenne filmine gittik, sonra ağlamaklı bir şekilde oradan çıkıp Tek Yön denilen "sözüm ona" Gay Bara gittik. Bu arada ben zaten disko ortamlarını sevmeyen bir tipim, oldukça evcimen, temiz, hafif müzik takılan kaplumbağa sakinliğinde bir tipim.. Peki, Tek Yönde ne işim var? Depresif arkadaşım "Bu akşam bir de gay bara gidelim mi?" deyince, bar ortamı olacağını sandığım için tamam dedim.. Odtülü ve arkadaşı da tamam dedi ve gittik. Ama daha saat 8.. Bizi oraya götüren ve yerini bilen de en küçüğümüz olan Depresif.. Neyse kapı duvar tabii, gece 10 dan önce müşteri almıyorlarmış.. Ben o zaman buranın disko tarzı bir yer olduğunu anladım, ama ses etmedim, artık gideceğiz bir kere, bu arada biz de filme gidip zaman geçirelim dedik..

Bu nedenle benim sayemde 4 kişi bir cuma akşamı Tek Yöne ilk kez gitmiş olduk :) Önceden de açıkladığım gibi bana göre bir yer değil. Ancak sevgilim olursa yanımda, işte o zaman onunla dağıtıp eğlenebilirim; ama  tek başıma çok dağıtamıyorum; çünkü rahat hissedemiyorum.. Neyse o gece sabaha kadar dans ettik ve bacaklarımızın koptuğunu anladığımız an, kapanma sinyallerini alıp kendimizi çorbacıya attık... Sonra metronun açılmasını bekle ve eve marş marş..

Depresif'e bu ortamın hiç tekin olmadığını, tek başına asla gelmemesi gerektiği üzerine bir nutuk çektiğim için o da kendine bu ortama gelebilecek arkadaşlar edinmiş :) İlk olarak dünya tatlısı bir gayi avlamış (Tarihçi Gay) twitter üzerinden.. Tabii Depresif akıllı bir gay, ilk olarak normal bir yerde buluşmuşlar konuşmuşlar arkadaş olmuşlar daha sonra da Tek Yöne gitmişler.. Tabii anlayacağınız gibi Tarihçi Gay de ilk defa gidiyor.. Sonra bunlar bayağı eğlenmiş olacak ki bir daha ki cumaya Tarihçi Gay benim okuldan bir arkadaşım daha var, onu da getireyim demiş.. Böylece 3 kişi olmuşlar.. Bu arkadaşa da Yönetmen Gay diyelim :)
Anlayacağınız bir Depresif, bir Tarihçi, bir de Yönetmen hep beraber Tek Yöne gitmişler.. (masal anlatır gibi yazdığımın farkındayım :)

Bir sonraki hafta bizim Depresif sanırım yeni birini ağına düşüremeyince beni ısrarla çağırdı.. Ben de hem iş görüşmesi, hem de onun yanında olabilmek adına kalktım İstanbul'a gittim.. O gün taksimde biraz dolaştık ve bana çok muhteşem iki kravat aldık.. Daha sonra Şat Bara oturup Tarihçi ve Yönetmen arkadaşları beklemeye başladık.. Onlarda çok bekletmeden geldiler.. Sonra başladık tekilaya.. Aynı zamanda sohbette muhteşem.. Bu arada yine grubun en yaşlısı benim.. Bence en deneyimsizi de benim; ama elden bir şey gelmiyor.. Daha önce doğmuşum bir kere :)

Neyse, bu arada Yönetmen Gay gerçekten süper bir çocuk, çok beğendim :) Ama beni çok şaşırttı o kadar yakışıklı çocuk kalkıpta ben sadece şişman erkeklerden hoşlanırım demez mi? Hatta sonra aşık olduğu çocuğun fotoğrafını gösterdi ki gerçekten şişman.. Ama kendisi oldukça Small beden.. Demek ki beğenilerin bir mantığı olmuyor... Depresif de sadece sakallı erkekleri sevebiliyor :) Ah bu çocuklar...

Tarihçi Gay'e gelince bomba orada koptu :) Böyle sohbet arasında laf bloglara geldi.. Ben de hafif sarhoş olmuşum tabii, bloglardan bahsederken bende yazıyorum dedim.. Zaten herkese söylemesem olmaz :) Neyse bu da "Sen kimsin?" dedi, bende "BiGay var ya o benim dedim" :) AAAAA onu biliyorum ben oldu.. Evet senin bloğunu okuyorum.. Böylece ilk defa bloğumu okuyan yabancı biriyle tanışmış oldum.. Nereden nereye :) Ama inanın çok mutlu oldum.. Bu arada benim bloğumu pek takip etmiyormuş, çünkü benim biseksüel olduğumu düşünüyormuş ve biseksüellere kıl oluyormuş.. Bende o an ona hak verdim.. Vallahi okuma dedim, adam daha ne olduğunu bulamamış, kalkmış bir de blog tutuyor.. Ama artık kendimi tanımladım ben Gayim yani rahatlıkla okuyabilirsin dedim :)

Neyse bu güzel rastlantıdan sonra şu noktada önemli, Depresif beni tanıştırırken işte bu da Bigay, kendisi de biseksüel olur diyor.. O ne yaaa :) Benim cinsel yönelimimi neden sen belirliyorsun kardeşim.. Ben Gayim dedikçe hayır diyor.. Bir türlü ikna edemiyorum adamı :)

Bu arada Tarihçi Gay'in saçları uzun olduğu için böyle yüzünü çok net göremedim ama neredeyse sakalsız, incecik, small beden, taş gibi bir çocuktu.. Saçları uzun ve düzleştirilmiş olduğu için bir de sakalı olmadığı için karşıdan bayana da benzetebilirsiniz.. Böyle de bir olay olmadı değil..

Biz bu Şat Barda ne kadar şat ettiğimizi hesaplayamadan çıktık.. Çünkü yeterince sarhoştuk :) Tek Yöne doğru yürürken Depresif ve Yönetmen Gay bağımsız olarak önümüzde yalpalaya yalpalaya yürüyorlar, ben de Tarihçinin koluna girdim arkalarından onları kolaçan ediyoruz.. Bunlara bağıra bağıra şarkı söyledikleri için kimse bunlara takılsın istemiyoruz.. Bu sırada peçete satan bir bayan yaklaşıp Tarihçi Gay'e abla bir peçete alın demez mi? İşte o an hepimizin kırıldığı andı :) Hepimiz gülmeye başlayınca kadında gerisin geri kaçtı zaten..

Bu arada İstiklal'de yürürken Yönetmen Gay tüm repertuarını sergiliyordu.. Sarhoş olduğundan ya da şarkılar bittiği için birden ilahiye başlamaz mı? İlahi okuyan sarhoş bir gay... İnanamayacağınız bir eğlenceye hoş gelmiştik :) Ayrıca Tek Yönde de sürekli kolbastı oynamak istedi; ama ben kolbastı nasıl oynanır bilmediğim için :)

Bu arada Yönetmen Gay de benim gibi Tek Yöne gitmek istemiyor, Tarihçi Gay de oranın tekin bir yer olmadığını düşünüyor ve bana "daha iyi bir yer bilmiyor musun" demez mi? Depresifi ilk olarak ben götürdüm ya, sanki bu çocukların hepsini Tek Yöne ben mecbur bırakmışım gibi bir durum oluşmuş. Ama bilmedikleri bir şey var ben İstanbul'da hiçbir yeri bilmiyorum ki :)

Tabii bu sefer hafta içi gittiğimiz için mekan oldukça boş. Bir biz varız, bir da yaşlı lezbiyen teyzeler.. Sadece Depresifin şansı yerindeydi, öpecek bir iki adam buldu :) Neyse mekan bu kadar boş olunca erken kapatıyor tabii.. Peki biz şimdi metro açılıncaya kadar ne yapacağız :) Çıktık ilk önce Karşı tarafta bulunan Bambi cafeye oturduk. O kadar çok şatlamışız ki sadece su istedik. Ama adamlar zaten kapatacaklar, sadece su içerek orada oturulmaz ki? Neyse ben bir şeyler yedim, Tarihçi Gay de bana eşlik ederek bir şeyler içti.. Hatta sonra ben onun içeceğine de sulandım :) Nazik çocuk bir de çok tatlı olduğu için hemen paylaştı tabii.. Neyse ama adamlar böyle gözümüzün içine bakıyorlar kalkalım diye.. Artık hesabı ödedik ve kalktık ama daha bir saat var metronun açılmasına ve hava buz... Bu arada Yönetmen Gay incecik giyinmiş, Tarihçinin ayağında Convers var.. Allah'ım hepsinin annesi gibi hissediyorum sürekli.. Hasta olacaklar diye korkuyorum :) Kıyamam onlara, çok tatlı çocuklar, masum ve gencecikler.. Günahsız bedenlerine hastalık girsin ister miyim hiç!!

Neyse sonra oradan çıktık, bir de baktık ki karşı tarafta olan Bambi Cafe açık ve hiç kapanacak gibi durmuyor.. En sonunda oraya girdik.. Böylece aynı cadde üzerinde, bir saat içinde, iki farklı Bambi Cafede oturarak saçmalığın dibine vurmuş olduk :) Orada da Tarihçi Gay bir şey yedi, biz yine su içtik :)

Sonra evlere marş marş.. Bir de benim yarın iş görüşmem var.. Düşünün artık..

Dipnot: Tek Yönde hiçbir şey içmedik. Girişten de ücret almıyorlar. Bizden sonra kendini kullanılmış hissetmiş mdir :) Bence gitmemiz bile lütuf ama neyse...

19 yorum :

 • panda dedi ki...

  yerinden kıpırdamayı sevmeyen bi panda olarak kıskandım desem yeridir :) şu sıralar kopasım var da :D

 • anlatsam bi bok olmaz dedi ki...

  hani her şehrin bir semti vardır. oraya asla girmemen gerekir çünkü her türlü pislik vardır. işte tek yön benim için öyle biyer. bir kere yaptım o hatayı bir daha asla asla asla...

 • BiGay dedi ki...

  Aaaa güzel kardeşim öyle mi diyorsun.!! Dediğim gibi ben hiç bilmiyorum, toplam iki kere gittim, birinde de bomboştu zaten.. yani senin gibi bir deneyimim olmadı; ama bunu dikkate alarak Depresif arkadaşımı da özellikle uyaracağım.. Teşekkürler... Bir daha da gitmem zaten..

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  benim tek yone zoraki alinip tek kiz kalmam cok komikti. once kizlari iceri almiyoruz dediler (o an yasadigim; hayatimda ilk defa bir bardan kizim diye geri cevrilme durumundan sonra beni iceri aldilar. ve o kadar escinsel erkegin icinde tek kiz kaldimmm (tabi bu sirada herkesin bana senin burda ne isin var bakisi daha hostu )

 • BiGay dedi ki...

  1Kız2Erkek; evet nadiren bir kız oluyor ve bu kızla hiç kimse ilgilenmiyor :) doğal sonuç aslında.. Genelde oradaki erkeklerin çoğu kızlardan kaçan tipler :)

  bu arada o gece biz de girerken içerisi boş olmasına rağmen çok tatlı bir kızı kapıdan çevirdiler, içeri almadılar.. Bazen alıyorlar ama nasıl davranıyorlar bilemiyorum :( erkek olmanın güzelliği girişte sıkıntı olmuyor..

 • BiGay dedi ki...

  Kaldırımım; yoksun anacım ortalarda.. daha neler oluyor neler bir bilsen heahaehaeh :D

  ayrıca zamanında seni de çağırdık soğuk dedin, uzak dedin gelmedin :)

 • One Girl Two Boy dedi ki...

  Sorma yaa. kuzucuklar istemese girmezdim zaten beni almayan yere ben de girmem diye trip atardım :d girdimde noldu ama deli gibi , ay oram buram açılcak mı diye düşünmeden dans edip kimsenin beni iplememesi ilk başlarda çok hoşuma gitti itiraf ediyorum :d

 • Black Cat dedi ki...

  Yahu çocuğu yanlış tanıtmasak şimdi? Biseksüellere kıl oluyorum dememiştir o, hayatımda -sevgili olarak- bir biseksüel istemiyorum demiştir. Bifobik değildir bence bu çocuk. :)

 • Beren dedi ki...

  Ya "tipsiz erkekler gay olsun" diye kaide olsa keşke, sonra herifle tanışıyoruz, ay ne tatlı çocuk diye dibimiz düşüyor, öğreniyoruz ki gay. Yine bize hüsran :D

 • BiGay dedi ki...

  Black Cat; eğer sen öyle diyorsan öyledir.. Çünkü o ortamda alkol ve müzik bir aradayken benim aklım da başka başka yerlerdeyken ne anladıysam onu yazmaya çalıştım..

  aslında haklısın bifobik olmaya gerek yok ama herkes kulvarını belirlemeli zaman içerisinde, bi o yum bi buyum da saçma bence :)

 • BiGay dedi ki...

  Berencim; tipsiz erkekler heteroseksüel diye de bir kaide yok ki... ayrıca gaylerin hepsi yakışıklı diye bir şey yok ki.. anlayacağın bu kaideler boş, sen sana yakışanı bulacaksın emin ol...

  Bir de sana şöyle bir bilgi vereyim, gayler kızlar tarafından beğenilmekten çok hoşlanıyorlar.. Beğenilmek güzeldir :)

 • BiGay dedi ki...

  Berencim; biseksüel dediğimiz insanlarda aslında eş cinseldir. Fakat onlar her iki cinse de ilgi duyarlar.. Hem erkeğe, hem de bir kadına aşık olabilirler.. Her iki cinsle de cinsel ilişkiye girebilirler.. Artık hayatının insanı kim olacaksa onunla bir ömür yaşamak isterler.. Kadın ya da erkek olması onlar için önemli değildir..

  İnşallah bir şaka olarak sormamışsındır, çünkü ben oldukça ciddi cevapladım :)

 • BiGay dedi ki...

  Berencim; eğer bir nebze yardımcı olduysam ne mutlu bana :) aklına takılan bir şey olursa yine gel, evde çok kitap var :) bişiler ayarlarız ok...

Yorum Gönder

Etiketler

1 Aralık ( 1 ) 16 lığın hikayesi ( 1 ) 20. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 4 ) 2013 ( 1 ) 2015 Seçim Sonuçları ( 1 ) 2015 Seçimleri ( 2 ) 21 Aralık 2012 ( 1 ) 21. LGBTT Onur Haftası Etkinlikleri ( 3 ) 22. Onur Haftası Etkinlikleri ( 2 ) 23. LGBTİ Onur Haftası ( 1 ) 29 Ekim ( 1 ) 3.İzmir Onur Yürüyüşü ( 1 ) 5 yıldız ( 1 ) A ( 1 ) ABD ( 1 ) Abdullah Ağa Yalısı ( 1 ) Abi ( 1 ) Abla ( 1 ) Absürt Komedi ( 3 ) ABU TV Song Festival ( 1 ) Acemi Gay ( 1 ) Açaili ( 1 ) Açıldıkça Açılmak ( 6 ) Açılmak ( 2 ) Adaçayı ( 1 ) Adalet ( 1 ) Adalet Sarayı ( 1 ) Affetmek ( 2 ) Ağlamak ( 3 ) Ahlak ( 1 ) Ahmed Arif ( 1 ) Ahmet Davutoğlu ( 1 ) Ahmet Hakan ( 2 ) Ahmet Hemdi Tanpınar ( 1 ) Ahmet Kaya ( 2 ) Ahmet Sami Özbudak ( 1 ) Ahmet Tulgar ( 2 ) Ahşap Ev ( 1 ) AIDS ( 1 ) Aile ve Sevgili ( 2 ) Aile Yanına Taşınmak ( 1 ) Aileye Açılmak ( 6 ) Akasya Durağı ( 1 ) Akmerkez ( 1 ) AKP ( 8 ) Aktif Olmak Nedir ( 3 ) Aktif Pasif Sorunsalı ( 4 ) Aldatma ( 1 ) Aldatmak ( 1 ) Ali ile Ramazan ( 1 ) Ali Poyrazoğlu ( 1 ) Allah ( 1 ) Alsancak ( 1 ) Alsancak Barlar ( 1 ) Alternatif Cezalar ( 1 ) Alternetif Kutlama ( 1 ) Amca ( 1 ) Anal İlişki ( 4 ) Anal Sex ( 4 ) Anal Temizlik ( 2 ) Anayasada Eşitlik ( 1 ) Anı ( 4 ) Anıl T ( 1 ) Anket ( 1 ) Anne Ben araba kullanıyorum ( 1 ) Anne beni evlendiriyorlar ( 2 ) Anne benim reytingimi silmişler ( 1 ) Annem ( 3 ) Antoine de Saint Exupéry ( 1 ) Anüs Kaşıntısı ( 1 ) AP ( 1 ) AP Olmak ( 1 ) APA ( 1 ) Apple ( 1 ) Araba Kullanmak ( 1 ) Arda Kural ( 1 ) Arkadaşlık ( 6 ) Artemis Yayınları ( 1 ) Arzulamak ( 1 ) Asgar Ferhadi ( 1 ) Asker Gay Hikayeleri ( 10 ) Asker olmak istemiyorum ( 10 ) Asker Sex ( 10 ) Askerde Rahat Etmenin Sırları ( 2 ) Askerlik ( 12 ) Askerlik Anıları ( 5 ) Asya Pasifik Yayın Grubu ( 1 ) Aşık Olmak ( 3 ) Aşk ( 23 ) Aşk Acısı ( 9 ) Aşk Avcısıyım ( 3 ) aşk kanunları ( 1 ) Aşk Meşk ( 3 ) Aşk varsa yaşamak sextir ( 4 ) Aşk yeniden ( 1 ) Aşkın Tekil Hali ( 2 ) Atatürk ( 1 ) Ateist ( 1 ) Ateizm ( 1 ) Attila İlhan ( 2 ) Avcılar ( 1 ) avea ( 1 ) Avrupa ( 1 ) Ay Karanlık ( 1 ) Ayrılık ( 1 ) Ayşe Arman ( 9 ) Ayşe Kulin ( 4 ) Babalar ve Gayler ( 10 ) Babam ( 3 ) Babanın Gay Oğlunu Kabul Etmesi ( 2 ) Bacak Arasından Türkiye ( 1 ) Bağırsak Paraziti ( 1 ) Bahar Geldi ( 2 ) Bal ( 1 ) Bal Oğlan ( 1 ) Bal Reklamları ( 3 ) Balck Mirror ( 1 ) Baskı ( 3 ) Başarının Statüsü ( 2 ) Başbakan ( 3 ) Beauty ( 1 ) Bedelli Askerlik ( 4 ) Beni Bulun ( 1 ) Benim Çocuğum ( 2 ) Beşiktaş ( 3 ) Beyaz Çay ( 2 ) Beyaz Peynir ( 1 ) Bi'adam ( 1 ) BiGay'in Hikayesi ( 2 ) Bikomoko ( 1 ) Bilendır ( 1 ) Bilinçli Tüketim ( 4 ) Bimer ( 3 ) Bir Gay ( 1 ) Bir gay'in askerlik anıları ( 1 ) Bir Ömür Dediğin ( 1 ) Birbirimize ( 1 ) Biseksüellik ( 3 ) Biseksüellikten Vazgeçiş ( 1 ) Black Cat ( 1 ) Black Mirror ( 1 ) Blog Engelleme ( 1 ) Blog Teması ( 1 ) Blog Yazmak ( 10 ) Blogger Buluşması ( 11 ) Blow Job ( 1 ) Bodrum ( 1 ) Bora'nın Kitabı ( 1 ) Bornoz ( 2 ) Boş İnsanlar ( 2 ) Boş Kitaplar ( 1 ) Boşanma ( 1 ) Boyacı ( 1 ) Börek ( 1 ) Brad Rowe ( 1 ) Budizm ( 1 ) Buhar Odası ( 1 ) Bullying ( 1 ) Burak Gezer ( 1 ) Burak Serdar Şanal ( 1 ) Buz Odası ( 1 ) Bülent Ersoy ( 1 ) C.R.A.Z.Y. ( 1 ) Cağaloğlu Hamamı ( 1 ) Cameron ( 1 ) Camiide Aşk ( 1 ) Can Yayınları ( 1 ) Can Yılmaz ( 1 ) Canka Kuir ( 1 ) Cansın ( 1 ) Cansın ile ilk buluşma ( 1 ) Cehalet ( 1 ) Cehennem ( 1 ) Celp Dönemi ( 4 ) Cem Yılmaz ( 1 ) Cennet ( 1 ) Ceza ( 1 ) Chal Chene ( 1 ) CHP ( 1 ) Cinsel Yönelim ( 2 ) Cinsellik ( 1 ) Cinsiyet Değiştirme ( 1 ) Cinsiyetsizlik Düşüncesi ( 1 ) Come Out ( 13 ) Coming Out for Family ( 2 ) Couple ( 1 ) Cumhuriyet ( 1 ) Çağan Irmak ( 1 ) Çalışkanlık ( 1 ) Çay ( 2 ) Çaykur ( 1 ) Çengelköy ( 1 ) Çevre Bilinci ( 1 ) Çıplak ( 1 ) Çiçekler ( 1 ) Çilekli Gay ( 2 ) Çocuk ( 1 ) Çocuk Yetiştirmek ( 1 ) Çocuklar ve Canavarları ( 1 ) Çocukların Büyük Oyunları ( 2 ) Çocukluk ( 3 ) Çok yönlüyüm ( 1 ) Çopstiks Kullanmak ( 1 ) Çürük Raporu ( 4 ) David Dumortier ( 1 ) Death Note ( 1 ) Dedemin İnsanları ( 1 ) Demokrasi ( 1 ) Denemeler ( 2 ) Deniz ( 2 ) Deprem ( 1 ) Depresif Ayu ( 1 ) Depresif Gay ( 1 ) Depresifim ( 1 ) Dergi ( 1 ) Dermatolog ( 1 ) Ders Çalışma Taktikleri ( 1 ) Dershane ( 4 ) Devlet ( 1 ) Devlet Bahçeli ( 1 ) Devrim Ayetleri ( 1 ) Dialogue In The Dark ( 1 ) Dick ( 1 ) Din ( 6 ) Dini Öğrenme ( 2 ) Diren Gezi Parkı ( 5 ) Direnen Gençler ( 2 ) Diş Çekimi Sonrası Yaşananlar ( 1 ) Diş Fırçalama ( 2 ) Dİş Sağlığı ( 1 ) Diyanet İşleri Başkanlığı ( 1 ) Dizi Oyuncaları ( 1 ) DNS Ayarı Değiştir ( 1 ) Doğa ( 1 ) Doğadan ( 1 ) Doğum Günü ( 2 ) Doğuş ( 1 ) Doktor ( 1 ) Doktor Jivago ( 1 ) Domates ( 1 ) Domates Saklamak ( 1 ) Domatesin Faydaları ( 2 ) Dora'ya Ağıt ( 1 ) Dorothy Martin ( 1 ) Dostlar ( 2 ) Durex ( 1 ) Durum Tespiti ( 1 ) Duş ( 2 ) Duşta bebek yağı bocalamak ( 1 ) Duygusal İbne ( 2 ) Dünya Göz ( 1 ) Dünya Üleklerinde Eşcinsel Askerlik ( 2 ) E Güncenin Güzellikleri ( 1 ) Eczane ( 1 ) Edebiyat ( 1 ) Efemine Erkek ( 5 ) Eflatoon ( 1 ) Eğitim ( 9 ) Eğitim Fakülteleri ( 2 ) Eğlencenin Dibine Vurmak ( 1 ) Ekin ile Emrullah ( 1 ) Ekmek ( 1 ) Elektrik ( 1 ) Eleştiriler ( 11 ) Emel Sayın ( 1 ) Emirgan Sütiş ( 1 ) Emlak Terörü ( 1 ) Empati Kurmak ( 2 ) Enerji ( 1 ) Engelli Site ( 1 ) Ensest ( 1 ) Erdem ( 1 ) Erdemli Yaşam ( 1 ) Eren Erdem ( 1 ) Erkek Erkeğe ( 1 ) Erkekte Genital Siğil ( 1 ) Eski kız arkadaşın ve annesi ( 2 ) esobeso ( 2 ) Estetik İhtiyaçlar ( 1 ) Eş Cinsel Edebiyat ( 4 ) Eşcinsel Evlilik ( 4 ) Eşcinsel Olma Yolunda Emin Adımlar ( 4 ) Eşcinselliği çağrıştıran şakalar ( 1 ) Eşcinselliğin Tedavisi ( 3 ) Etiler ( 2 ) Etkinlik ( 1 ) Eurovision ( 2 ) Ev Kiralama ( 4 ) Ev Oğlanı ( 6 ) Ev Pansiyonları ( 1 ) Evimiz ( 1 ) Evlenme Baskısı ( 2 ) evrene mesaj ( 1 ) Fanteziler ( 1 ) Fareler ve İnsanlar ( 1 ) Farklılıklarla Dalga Geçme Hastalığı ( 1 ) Fe ( 1 ) Femen Örgütü ( 1 ) Feminen Davranmak ( 6 ) Feraye Sünev Çokgürses ( 1 ) Ferzan Özpetek ( 4 ) Fetih 1453 ( 1 ) Filitre Kahve ( 1 ) Film ( 9 ) Fotoğraflar ( 1 ) Fransa ( 1 ) Fransız Sokağı ( 1 ) Franz Kafka ( 1 ) Frigo ( 1 ) Full Aktif ( 3 ) Futbol ve Gay ( 2 ) Futbolcular neden kalça okşuyorlar ( 1 ) Gabile ( 3 ) Ganimedeski ( 1 ) Garson ( 1 ) Gay ( 28 ) Gay Asker ( 8 ) gay aşk ( 6 ) Gay Bar ( 3 ) Gay Dergi ( 1 ) Gay Hayvanlar ( 1 ) Gay Hikaye ( 22 ) Gay Kültür ( 6 ) Gay Mahalle Baskısı ( 3 ) Gay Not Defteri ( 2 ) Gay Olmak ( 24 ) Gay Panda ( 1 ) Gay Pride ( 14 ) Gay Rights ( 7 ) Gay Sex ( 14 ) Gay Sex Hikayesi ( 7 ) Gay Tatil ( 1 ) Gay Temalı Filmler ( 1 ) Gay ve Bilim ( 2 ) Gay ve Hayat ( 9 ) Gay ve Lezbiyen ele ele ( 2 ) Gayler Kime Verdi ( 1 ) GayMag ( 2 ) Gayrettepe Metro ( 1 ) Gaz Bombası ( 1 ) Genel Cerrah ( 1 ) Gerçekler ( 1 ) Gergedan Mevsimi ( 1 ) Geylesof ( 1 ) Gezi Parkı ( 5 ) Gizli Anların Yolcusu ( 3 ) Gone Girl ( 1 ) Gökçe ( 1 ) Görme Engelli ( 1 ) Görünür Olma Korkusu ( 2 ) Grinder ( 1 ) Grup Sex ( 5 ) Gün Işığı ( 1 ) Günah ( 2 ) Günah Çıkarma ( 1 ) Gündem ( 2 ) Gündüz Erkek Gece Kadın ( 1 ) Günlük Ayracı ( 1 ) güzel kokan çocuk ( 2 ) Güzellik ( 1 ) GZone ( 11 ) Haberler ( 1 ) Hacettepe Üniversitesi ( 1 ) Halam ( 1 ) Hamamcı teyze ( 1 ) Hamamda Sex ( 4 ) Hangi Ahlak ( 1 ) Hangimiz Yapmıyoruz Ki ( 1 ) Haplo ( 1 ) Harvey Milk ( 1 ) Hatalar ( 1 ) Hatıralar ( 1 ) Havalar ( 1 ) Havuç ( 1 ) Havuz ( 1 ) Hayal Kırıkları ( 1 ) Hayat AVM ( 2 ) Hayat ve Gaylık ( 38 ) Hayata Dair ( 5 ) Hayrettin Karaman ( 1 ) Hayvanlar ( 2 ) HDP ( 3 ) Hepimiz Pipimiz İçin ( 1 ) Heteroseksüel ( 4 ) Heteroseksüel Bir Erkeğe Açılmak ( 1 ) Heteroseksüel İlişki ( 1 ) Heteroseksüel Yorumları ( 2 ) Heteroseksüellik ile Homoseksüellik ( 3 ) Heyecan ( 1 ) Hikaye ( 8 ) Hilbert ( 1 ) Hisar'dan Ahmet ( 1 ) Hitap ( 1 ) Hiv ( 1 ) Hiv Pozitif ( 1 ) Holden Nowell ( 1 ) Holiday ( 1 ) Homofobi ( 6 ) Homorexia ( 1 ) Hormonlu Domates Ödülleri ( 2 ) Hornet ( 1 ) Hoşgörü ( 2 ) Hörbi ( 1 ) HPV ( 1 ) Human Rights ( 1 ) Hükümet ( 1 ) Hürriyet ( 1 ) Hürriyet Cumartesi ( 1 ) Hüseyin Kıyar ( 1 ) IŞİD ( 1 ) İbne ( 2 ) İbrahim Şahin ( 1 ) İçimizdeki Şeytan ( 1 ) İçinde Yaşadığım Deri ( 1 ) İçinizdeki Gay ( 2 ) İdam ( 1 ) İETT ( 1 ) İfade verdim ( 1 ) İKEA ( 1 ) İkna odası ( 1 ) İletişim Yayınları ( 1 ) İlgiç bir tanışma ( 2 ) İlişki ( 1 ) İlk arabam ( 1 ) ilk aşk ( 2 ) İlk Cinsel Hayaller ( 1 ) ilk defa bir insandan nefret ettim ( 1 ) İlk Oral Seks Hikayesi ( 2 ) İlk terkediliş ( 1 ) İnce Ses ( 1 ) İncir reçeli ( 1 ) İneklik ( 1 ) İngiliz ( 2 ) İngiltere ( 1 ) İnsan Ruhu ( 3 ) İnsanlık ( 4 ) İnternet üzerinden alışveriş ( 1 ) İntihar ( 1 ) İran ( 1 ) İrfan ( 1 ) İrfan Geleneği ( 1 ) İsim Gerçeği ( 1 ) İskender Pala ( 1 ) İsmail YK ( 1 ) İstanbul ( 13 ) İstanbul Üniversitesi ( 1 ) İstanbul'dan Hikayeler ( 2 ) İstiklal ( 1 ) İş Bankası ( 1 ) İşkenceci Çocuklar ( 1 ) İşlenmiş Et ( 1 ) İyi Hayat ( 2 ) İzmir ( 10 ) İzmir Dindarlığı ( 1 ) İzmir Diş Hastahanesi ( 1 ) İzmirdeki o gay ( 2 ) İzzet Yıldızhan ( 1 ) Jinekolog ( 1 ) Jinekoloji ( 1 ) Kaan Arer ( 19 ) Kaan Arter ( 1 ) Kadın ( 2 ) Kadına Şiddet ( 2 ) Kadınları Tatmin Etmek ( 1 ) Kadınların Boşalması ( 1 ) Kadınsı Asker ( 2 ) Kafede bacak bacağa sarılmak ( 1 ) Kahvaltı ( 5 ) Kahve Sefası ( 2 ) Kan ( 1 ) Kanal D ( 1 ) Kanatlarım Var Ruhumda ( 1 ) Kanser Hastalığı ( 1 ) Kaos GL ( 2 ) Kapalı Çarşı ( 1 ) Kapı Yayınları ( 1 ) Kapitalizm ( 2 ) Karaburun ( 1 ) Karakola düştüm ( 1 ) Karanlıkta Diyalog ( 1 ) Karanlıkta Seks ( 2 ) Karlşkan Komşu ( 1 ) Kaslı Erkekler ( 1 ) Kayahan ( 1 ) Kayganlaştıcı Jel ( 1 ) Kaymak ( 1 ) Kebap Yemek ( 2 ) Kedi ( 1 ) Kendini bilmek ( 1 ) Keşanlı Ali Destanı ( 1 ) Kırmızı Masa ( 1 ) Kısa Süreli ilişkiler ( 1 ) Kıskançlık ( 1 ) Kış Uykusu ( 1 ) Kıyamet ( 1 ) Kibarlık ( 1 ) Kim bilir daha ne adamlar seveceğim ( 2 ) Kinsey Skalası ( 1 ) Kişisel Gelişim ( 1 ) Kitap ( 12 ) Koalisyon ( 1 ) Koalisyon Anketi ( 1 ) Kobani ( 1 ) koku ( 1 ) Kol Böreği ( 1 ) Komedi ( 2 ) Komşuluk hakları ( 1 ) Komşunun Meraklısı ( 1 ) Kondom ( 1 ) Kontrollü Açılma ( 8 ) Konuşma Korkusu ( 1 ) Konuşulamayanlar ( 1 ) Koro ( 1 ) Koterijasyon ( 1 ) Koy ( 1 ) Köpekler ve Gayler ( 1 ) Kör ( 1 ) Köşe Yazısı ( 3 ) KPSS ( 2 ) Kredi Kartı Kullanımı ( 1 ) Kum ( 1 ) Kur'an ( 1 ) Kurban Bayramı ( 3 ) Kuru İncir ( 1 ) Kuşburnu ( 1 ) Kutlama Mektubu ( 1 ) Kuzum ( 3 ) Kuzum yok artık ( 1 ) Küçük Prens ( 1 ) Kültür ( 2 ) Kürk Mantolu Madonna ( 2 ) Kürt ( 1 ) Kürtaj ( 1 ) Kürtajın Sosyolojik Sonuçları ( 1 ) Lambda İstanbul ( 1 ) Lamdaİstanbul ( 2 ) Lamy Dolma Kalem ( 1 ) Lavman ( 2 ) Leithy Cat ( 1 ) Les Amours Imaginaires ( 1 ) Lezbiyenlerde Aktif Pasif Roller ( 1 ) Lezbiyenlik ( 1 ) LGBT Partisi ( 2 ) LGBTİ Aktivizmi ( 2 ) Liberalizm ( 1 ) Libido ( 1 ) Liderlik ( 1 ) Limon ( 1 ) Lipton ( 1 ) Lise ( 1 ) Liseli LGBT ( 1 ) Luke Kirby ( 1 ) Lut Kavmi ( 1 ) LYS ( 1 ) Magazin ( 1 ) Mambo Italiano ( 1 ) Manga ( 1 ) Mangal ( 2 ) Mario Benedetti ( 1 ) Marjinal Kezban ( 2 ) Martı Yayınları ( 2 ) Master Tezi ( 1 ) Masturi Kabare ( 1 ) Mastürbasyon ( 1 ) Mastürbasyonu Öğrenmek ( 1 ) Masum Değiliz ( 1 ) Matematik ( 3 ) MEB ( 2 ) Medeniyet ( 3 ) Mehmet Görmez ( 1 ) Mektup ( 1 ) Melek Tozu ( 1 ) Memur Atamaları ( 1 ) Meral Okay ( 1 ) Meyve Bahçeleri ( 2 ) Meyve Çayları ( 1 ) Meyveli Pasta ( 1 ) MHP ( 4 ) Mısır Çarşısı ( 1 ) Milli Eğitim Bakanlığı ( 2 ) Milliyet Gazetesi ( 1 ) Mim ( 10 ) Misalli Büyük Türkçe Sözlük ( 1 ) Miss Tiffany ( 1 ) Mobbing ( 1 ) Moda ( 3 ) Monica Bellucci ( 1 ) Montaigne ( 1 ) Montu Merid Müzik Doktorluğu ( 1 ) Mood ( 1 ) Mor Menekşe ( 1 ) Muhalefet Bilinci ( 1 ) Muhteşem Misafir ( 1 ) Murat Renay ( 2 ) Mutlu Etmenin Yolları ( 1 ) Mutlu Olmanın Yolları ( 1 ) Mutluluk ( 9 ) Müjdat Gezen ( 1 ) Müzik ( 1 ) Müzik Profesörlüğü ( 1 ) My Own Private Idaho ( 1 ) Nane ( 1 ) Nazım Hikmet ( 1 ) Ne adamlar sevdim beni alıştırıp kaçan ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni kandıran ( 1 ) Ne Adamlar sevdim beni yarı yolda bırakan ( 1 ) Neden Eşcinselim ( 3 ) Neden Şirince ( 1 ) Nerede O Eski Bayramlar ( 1 ) Neşet Ertaş ( 1 ) Nick Smorty ( 1 ) Nihat Doğan ( 1 ) Nil Karaibrahimgil ( 2 ) Noel Baba ( 2 ) O Gay; Ben de ( 5 ) Odtülü ( 3 ) OECD ( 2 ) OK ( 1 ) Okan Bayülgen ( 2 ) Okşama ( 1 ) Okulda LGBTİ ( 2 ) Okur Yorumu ( 1 ) Omlet ( 2 ) one girl two boy ( 7 ) Operadaki Kazulet ( 2 ) Oral Seksin Detayları ( 2 ) Oral Sex ( 2 ) Orhan Pamuk ( 1 ) Ortaköy ( 2 ) Ortaokul ( 1 ) Osmanlıca ( 1 ) Otel ( 2 ) Ozan Güven ( 1 ) Ödül aldım ( 1 ) Ödül verdim ( 1 ) Öğlen Yemeği ( 2 ) Öğrenmek ( 1 ) Öğretmen ( 3 ) Öğretmenlik ( 5 ) Ölüm ( 5 ) Ömer Hayyam ( 2 ) Ön Sevişme ( 2 ) öpüşme ( 1 ) Örtünmek ( 1 ) Övülme Hastalığı ( 1 ) Öykü ( 2 ) Özbilgi ( 1 ) Özdeğerlendirme ( 1 ) Özet Düşüncelerim ( 20 ) Özgecan Aslan ( 1 ) Özgür Bolat ( 1 ) Özgüven ( 2 ) Özlü Söz ( 1 ) P ( 1 ) Paganizm ( 1 ) Panseksüel ( 1 ) Panseksüelizm ( 1 ) Pansiyon ( 1 ) Papa ( 1 ) Pasif Olmak Nedir ( 3 ) Patrick ( 1 ) Patron ( 1 ) Paulo Coelho ( 1 ) Pedagog ( 1 ) Pembe Otobüs ( 1 ) Pembe Tezkere ( 4 ) Penis ( 3 ) Penis Keşfi ( 4 ) Pepee ( 2 ) Perihan Mağden ( 1 ) Pet Shop ( 1 ) PISA ( 1 ) Piknik ( 3 ) Pistis ( 3 ) Pişmanlık ( 1 ) Planet Romeo ( 2 ) Polis Şidddeti ( 1 ) Poliseksüel ( 1 ) Politika ( 1 ) Polyana Gay ( 1 ) Pomoseksüel ( 1 ) Pozitif Ayrımcılık ( 1 ) Profesör ( 2 ) Psikiyatrist ( 2 ) Pudra Tozu ( 2 ) Püf Noktalar ( 1 ) Rahatlamak ( 1 ) RDM ( 3 ) Rehber ( 1 ) Reklam ( 1 ) Renato Ferreira ( 1 ) Resmi Geçit Törenleri ( 1 ) Resmi İsim ( 1 ) Reytingler ( 1 ) Riyakarlık ( 5 ) romantizm ( 1 ) Romeo ( 2 ) Romeo ve Juliet ( 1 ) Romeo ve Julio ( 1 ) Röportaj ( 13 ) Rüya ( 3 ) Sabahattin Ali ( 2 ) Sabır ( 1 ) Sadakat ( 1 ) sadece aktifim ( 4 ) sadece pasifim ( 4 ) Sağlık ( 1 ) Sağlıklı Beslenme ( 2 ) Salata ( 1 ) Samimiyet ( 4 ) Samsung Note2 ( 1 ) Samsung S3 ( 1 ) Sanat ( 1 ) Sansür ( 1 ) Sapyoseksüel ( 1 ) Sarışın Çocuk ( 1 ) Saunada Sex ( 2 ) Savaş Dinçel ( 1 ) Savcı ( 1 ) SBS ( 2 ) Seçim Anketleri ( 2 ) Seks ( 10 ) Seksenler ( 1 ) Seksin Tanımı ( 1 ) Selahattin Demirtaş ( 2 ) Ses değişiminden sonrası ( 1 ) Sesin Acısı ( 2 ) Sesin Büyüsü ( 1 ) Sesin İyileşmesi ( 1 ) Sessiz Anlaşma ( 1 ) Sessiz Cennet ( 1 ) Sevdalarım ( 2 ) Sevdiğim Çocuk ( 2 ) Sevgil ( 1 ) Sevgililer Günü ( 1 ) Sevgilim ( 12 ) Sevgiliyle El Ele Yürümek ( 10 ) Sevginin İletişimi ( 3 ) Sevinç Pastahanesi ( 2 ) Sevişme Çeşitleri ( 2 ) Sevişmek ( 10 ) Sevmek ( 2 ) Sex ( 9 ) Sexy iç giyim ( 1 ) Sezen Aksu ( 4 ) Sezenli Yıllar ( 1 ) Shakespeare ve Domates ( 1 ) Shelter ( 1 ) Sıcak ( 1 ) Sinema ( 1 ) Siyaset ( 7 ) Sloganlar ( 1 ) Sofra ( 1 ) Sokak Çocukları ( 1 ) Sokak Çocukları İçin Elele ( 1 ) Sosyal Sorumluluk ( 1 ) Sosyalizm ( 1 ) Sosyolojik Sonuçlar ( 2 ) Sosyoseksüel ( 1 ) Söylenmeyen ( 1 ) Sözlük ( 1 ) Spor ( 1 ) Steve Jobs ( 1 ) Stonewall Inn ( 1 ) Su ( 1 ) Su Böreği ( 1 ) Sugar Cafe ( 1 ) Sultan Ahmet Köftecisi ( 1 ) Sultan Ahmette Kahvaltı ( 1 ) Şafak Pavey ( 1 ) Şahane Misafir ( 2 ) Şahinlerin Hikayesi ( 1 ) Şair ( 1 ) Şarap ( 1 ) Şarkıların Fısıldadıkları ( 1 ) Şat Bar ( 2 ) Şehit ( 2 ) Şeker ( 1 ) Şeker Bayramı ( 1 ) Şeker Portakalı ( 2 ) Şeytan ( 1 ) Şiddet ( 1 ) Şiddetsizlik ( 1 ) Şiir ( 3 ) Şirince ( 1 ) Şirince Nasıl Bir Yer ( 1 ) Şizoşems ( 1 ) Taciz ( 2 ) Taciz Edilmek ( 2 ) Taksim ( 3 ) Tanıtım ( 2 ) Tanrı ( 1 ) Tarihçi Gay ( 1 ) Tarkan ( 1 ) Tartışma ( 1 ) tartışmayalım sevişelim ( 1 ) Tatil ( 1 ) Tatlı Kız ( 1 ) Tavsiye ( 1 ) TC ( 1 ) TDK ( 1 ) Tebligat ( 1 ) Tecavüz ( 2 ) Tek Tekçi Kazıkçıdır ( 1 ) Tek Yön ( 1 ) Tekila ( 1 ) Tembellik ( 2 ) Ten Paslanması ( 1 ) TEOG ( 1 ) Terör ( 2 ) Teyze ( 1 ) The New Normal ( 1 ) Thomas ( 1 ) TİB ( 1 ) Tiyatro ( 2 ) Top Oyunları ( 1 ) Toplum hastalığı ( 9 ) Torpil ( 1 ) Trans Birey ( 1 ) Trans Cinayeti ( 3 ) Trans Kadın ( 2 ) Transfobi ( 8 ) Transseksüel ( 6 ) Transseksüel Sex ( 3 ) Trevor Wright ( 1 ) TRT ( 1 ) TSK ( 4 ) ttnet ( 2 ) Turing ( 5 ) Turing Toplantıları ( 5 ) Tutku ( 1 ) tuvalette sex ( 3 ) Tüketim Çılgınlığı ( 2 ) Tünel ( 1 ) Türban ( 1 ) Türk Hamamı ( 2 ) Türk Olmak ( 1 ) Türkiye Sokak Çocukları Vakfı ( 1 ) Türkiyede Gay Olmak ( 1 ) Türkiyeden İletişime Engellendi ( 1 ) Türklerin Gayliğe Bakışı ( 1 ) TV8 ( 1 ) Ucube ( 1 ) Uç Uç Böceği ( 1 ) Ulus ( 2 ) undisclosed desires ( 1 ) Uniceff ( 1 ) Uzun Süreli İlişkiler ( 1 ) Üç Kadın ( 1 ) Üzgünüm ( 1 ) Üzülmek ( 3 ) Vajinafobi ( 1 ) Veda ( 1 ) Vegan ( 1 ) Veganizm ( 2 ) Veganizm Bir Spor Mudur ( 1 ) Veli ( 1 ) Versatile Blogger ( 2 ) Vicdani Ret ( 2 ) Vizyonsuluğun Farkında mısınız ( 1 ) Vücudu Keşfetme ( 1 ) wc sex ( 3 ) Work and Travel ( 1 ) Xavier Dolan ( 1 ) Y Kuşağı ( 1 ) Yaban Ağrı ( 2 ) Yaban Mersini ( 1 ) Yağma ( 1 ) Yakışıklılar ( 3 ) Yalan Dünya ( 1 ) Yalnızlık ( 1 ) Yanlış İlaç ( 1 ) Yaratıcılık ( 1 ) Yardım Severlik ( 1 ) Yaşlı Amcalar Şey Yapıyor ( 1 ) Yatak ( 1 ) Yatırım Yapmak ( 1 ) Yaz Geldi ( 1 ) Yaz Tatili ( 1 ) Yazar ( 1 ) Yemek ( 1 ) Yeni Bloggerlar ( 4 ) Yeni Normaller ( 1 ) Yeni Türkü ( 1 ) Yeni Yıldan Beklentiler ( 2 ) Yeşil Çay ( 2 ) Yetmez Ama Evet ( 1 ) YGS ( 2 ) Yılbaşı ( 1 ) Yıldız Tilbe ( 1 ) Yılmaz Erdoğan ( 1 ) Yılmaz Özdil ( 2 ) Yirmilik Dİş Çektirme ( 1 ) Yoğurt ( 1 ) Yolda el ele tutuşmak ( 3 ) Yorumlarım ( 1 ) Yönetmen Gay ( 1 ) Yunus Emre ( 3 ) Yunus Günce ( 1 ) Yusuf'un Hikayesi ( 9 ) Zeka ( 1 ) Zencefil ( 1 ) Zenne ( 2 ) Zerafet ( 1 ) Zeytin ( 1 ) Zina ( 1 )
 

©Copyright 2011 Kaan Arer | TNB